Макрон і Шольц на зустрічі з Зеленським запевнили, що підтримуватимуть Україну «стільки, скільки буде потрібно»

Президент Франції Еммануель Макрон та канцлер Німеччини Олаф Шольц особисто запевнили президента Володимира Зеленського у підтримці «стільки, скільки буде потрібно».
Про це повідомляє «Європейська правда».
«Вона бореться за мир і несе цінності нашого Європейського Союзу: Україна ніколи не буде самотньою», – написав Макрон у Twitter через годину після закінчення вечері на Єлисейських полях з Володимиром Зеленським та Олафом Шольцом.«Україна героїчно – з мужністю, відвагою та наполегливістю – бореться проти жорстокої російської агресії. Разом з Еммануелем Макроном я особисто запевнив Володимира Зеленського сьогодні в Парижі: Ми стоятимемо поруч з Україною – стільки, скільки буде потрібно», – написав у свою чергу Шольц.Як повідомлялося, Зеленський прибув до Парижа після зустрічі з британським прем'єром Ріші Сунаком у середу ввечері, там у нього відбулася вечеря за зачиненими дверима з лідерами Франції та Німеччини.
Під час зустрічі з Зеленським Макрон підтвердив, що хоче «супроводжувати Україну до перемоги і миру» і що Росія не може і не повинна перемогти.
«Ми також стоятимемо на тому, щоб воєнні злочини, в яких винні російські солдати, були покарані», – заявив Макрон.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє «Європейська правда».
«Вона бореться за мир і несе цінності нашого Європейського Союзу: Україна ніколи не буде самотньою», – написав Макрон у Twitter через годину після закінчення вечері на Єлисейських полях з Володимиром Зеленським та Олафом Шольцом.
Elle se bat pour la paix et porte les valeurs de notre Union européenne : l'Ukraine ne sera jamais seule.
— Emmanuel Macron (@EmmanuelMacron) February 9, 2023
Вона бореться за мир і несе цінності нашого Європейського союзу: Україна ніколи не буде самотньою. pic.twitter.com/GfI2bkvaDU
Die Ukraine wehrt sich heldenhaft - mit Mut, Tapferkeit und Ausdauer - gegen die brutale russische Aggression. Gemeinsam mit @EmmanuelMacron habe ich heute @ZelenskyyUa in Paris persönlich versichert: Wir stehen eng an der Seite der Ukraine - solange wie nötig. #SlavaUkraini
— Bundeskanzler Olaf Scholz (@Bundeskanzler) February 8, 2023
Під час зустрічі з Зеленським Макрон підтвердив, що хоче «супроводжувати Україну до перемоги і миру» і що Росія не може і не повинна перемогти.
«Ми також стоятимемо на тому, щоб воєнні злочини, в яких винні російські солдати, були покарані», – заявив Макрон.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 1

Анонім
Показати IP
9 Лютого 2023 11:04
Україну треба підтримувати зброєю так,щоб не треба було робити це довго.
У Луцьку виступить учасник гурту Курган і Agregat
Сьогодні 11:39

Сьогодні 11:39
Громада на Волині передала два авто із Латвії військовим
Сьогодні 10:49
Сьогодні 10:49
Завтра у Луцьку прощатимуться з Героєм Артемом Баглайчуком
Сьогодні 10:33
Сьогодні 10:33
Завтра у Луцьку та прилеглих селах через ремонтні роботи не буде світла. Перелік вулиць
Сьогодні 10:00
Сьогодні 10:00
Поблизу Луцька внаслідок ДТП загинула 63-річна жінка
Сьогодні 09:44
Сьогодні 09:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.