Маленького сина покинула на чужих, а сама вешталася Ковелем п’яною із чотирирічною донькою: суд покарав горе-матір
На Волині вдруге за рік судили безробітну жінку, бо ухилялася від виконання батьківських обов’язків стосовно двох малолітніх дітей, що загрожувало їхньому життю та здоров’ю.
Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.
За матеріалами справи, Надія Ю. з 9 до 10 лютого залишила малолітнього сина без особистого нагляду на сторонню особу. Оскільки була загроза життю та здоров’ю дитини, то її помістили до Турійської лікарні планового лікування.
Сама ж горе-мама подалася з чотирирічною донькою до Ковеля. А вже вранці 23 березня поліції надійшло повідомлення від працівників швидкої про те, що на вулиці Незалежності її виявили п’яною із маленькою донькою. Через свій стан матір не могла здійснювати за дитиною догляд, тож дівчинку помістили до Волинського обласного притулку для дітей.
Читати ще: Дитина потрапила в лікарню з кровотечею: на Волині оштрафували матір п’ятьох дітей
На волинянку склали протоколи за неналежне виконання батьківських обов’язків.
На жодне судове засідання Надія Ю. не з’явилася, причини відсутності не повідомила і клопотання про відкладення судового засідання не подала.
Після розгляду усіх доказів суддя оштрафував горе-матір на 1700 гривень.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.
За матеріалами справи, Надія Ю. з 9 до 10 лютого залишила малолітнього сина без особистого нагляду на сторонню особу. Оскільки була загроза життю та здоров’ю дитини, то її помістили до Турійської лікарні планового лікування.
Сама ж горе-мама подалася з чотирирічною донькою до Ковеля. А вже вранці 23 березня поліції надійшло повідомлення від працівників швидкої про те, що на вулиці Незалежності її виявили п’яною із маленькою донькою. Через свій стан матір не могла здійснювати за дитиною догляд, тож дівчинку помістили до Волинського обласного притулку для дітей.
Читати ще: Дитина потрапила в лікарню з кровотечею: на Волині оштрафували матір п’ятьох дітей
На волинянку склали протоколи за неналежне виконання батьківських обов’язків.
На жодне судове засідання Надія Ю. не з’явилася, причини відсутності не повідомила і клопотання про відкладення судового засідання не подала.
Після розгляду усіх доказів суддя оштрафував горе-матір на 1700 гривень.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Дід 5ти Внуків
Показати IP
10 Травня 2026 21:23
От питання до прцівників поліції, органів нагляду, суду і виконавчої влади.
Серед Вас є хоть одна людина, якій знайоме слово совість?
Ви думаєте пропетляєте? А чому на 1700 гр штраф, це скільки хліба для дітей? Навіть кривавий Дзержинський забрав дітей з вулиць.
А Ви?
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.