Має власний двоповерховий будинок: священник МП на Волині окупував хатину на території храму ПЦУ
![](/resize/450x247/r/files/news/2023/12-01/373048/photo_2023-12-01 11.10.30.jpeg)
Релігійні суперечки в селі Раків Ліс, що на Камінь-Каширщині, тривають понад чотири роки. Розбрат розпочався, коли частина мешканців села захотіли перейти до Православної церкви України. Храм відстояли, а добудову, де мешкав священник із родиною, забрати не вдається донині.
Досі на території храму моляться дві релігійні громади. Будиночок, у якому дозволили облаштуватися тодішньому священнику, він сприйняв як свою власність. Власні права пішов відстоювати до апеляційного суду, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
Читати ще: Колотнеча за церкву на Волині: показали відео, де священник обзиває «тормозом» односельчанина з ПЦУ
«Як у казочці про лисичку та зайчика. Зайчик пустив лисичку до себе пожити. То отут станом на сьогодні лисичка виганяє зайчика зі своєї хати і каже: ні-ні, це не твоє, це моє. Пробачте за аналогію. Станом на сьогодні Ростислав Сіжук з родиною має гарний двоповерховий будинок, обкладений червоною цеглою, на вулиці Максима Рильського в Камінь-Каширському. Фактично проживає там. У спірну будівлю навідується час від часу, тримає її замкненою, не дає туди доступу релігійній громаді», – коментує адвокатка від релігійної громади ПЦУ Юлія Спіріна.Читати ще: «Не перейдемо навіть за мільйон»: на Волині прихильники московської церкви цькують матір загиблого воїна
На засідання до суду Ростислав Сіжук не приїхав. Юлія Спіріна говорить, що таким чином священник затягує процес.
«Українська громада служить, то люди, які збираються в нього, або співають, або відбуваються якісь невеликі богослужіння церковнослов’янською мовою. Зрозуміло, що емоційний стан і в одних учасників, і в інших є далеким від того благословенного стану, коли ми виходимо з церкви після богослужіння», – каже Юлія Спіріна.
Читати ще: «Батюшка не лицемірний. До нього хочеться йти». Перша в Луцьку церква вийшла з УПЦ разом зі священником
Слухання справи перенесли на 13 грудня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Досі на території храму моляться дві релігійні громади. Будиночок, у якому дозволили облаштуватися тодішньому священнику, він сприйняв як свою власність. Власні права пішов відстоювати до апеляційного суду, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
Читати ще: Колотнеча за церкву на Волині: показали відео, де священник обзиває «тормозом» односельчанина з ПЦУ
«Як у казочці про лисичку та зайчика. Зайчик пустив лисичку до себе пожити. То отут станом на сьогодні лисичка виганяє зайчика зі своєї хати і каже: ні-ні, це не твоє, це моє. Пробачте за аналогію. Станом на сьогодні Ростислав Сіжук з родиною має гарний двоповерховий будинок, обкладений червоною цеглою, на вулиці Максима Рильського в Камінь-Каширському. Фактично проживає там. У спірну будівлю навідується час від часу, тримає її замкненою, не дає туди доступу релігійній громаді», – коментує адвокатка від релігійної громади ПЦУ Юлія Спіріна.Читати ще: «Не перейдемо навіть за мільйон»: на Волині прихильники московської церкви цькують матір загиблого воїна
На засідання до суду Ростислав Сіжук не приїхав. Юлія Спіріна говорить, що таким чином священник затягує процес.
«Українська громада служить, то люди, які збираються в нього, або співають, або відбуваються якісь невеликі богослужіння церковнослов’янською мовою. Зрозуміло, що емоційний стан і в одних учасників, і в інших є далеким від того благословенного стану, коли ми виходимо з церкви після богослужіння», – каже Юлія Спіріна.
Читати ще: «Батюшка не лицемірний. До нього хочеться йти». Перша в Луцьку церква вийшла з УПЦ разом зі священником
Слухання справи перенесли на 13 грудня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046856)
Олекса
Показати IP
3 Грудня 2023 20:28
Не просто так їх називають "окупант"
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046856)
Гоша
Показати IP
5 Грудня 2023 06:20
Скласти монатки і вигнати з селища докі та московська нечисть буде нам зїдати душу в вас нема кому то зробити
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.