У Ковелі випускників, які отримали найвищі результати з НМТ, нагородили грошовими сертифікатами
Бути успішним – не лише престижно, але й вигідно. Учора на початку сесії міськради мер Ковеля Ігор Чайка вручив сертифікат на п’ять тисяч гривень випускнику ліцею імені Олени Пчілки Олегу Пінчуку.
Про це повідомили в Ковельській міській раді.
Юнак цього року єдиний у громаді склав мультипредметний тест на максимальні 600 балів. Це – результат його роботи упродовж всіх років навчання у школі, яку він закінчив із золотою медаллю.
Олег також був активним у житті свого навчального закладу, міста, він встигав тренуватися в танцювальному ансамблі «Барвінок». Тепер готується стати студентом. Каже, що поки визначається із вишем, спеціальністю.Читати ще: Підсумки основної сесії НМТ-2024: троє волинян набрали по 600 балів
«Дякую батькам і вчителям за науку й виховання. Не зупиняйся, Олеже, на досягнутому, продовжуй розвиватися та вдосконалюватися. Вірю, що попереду на тебе чекають ще більші перемоги», – сказав Ігор Чайка, вітаючи юнака.Ще одна винагорода на суму три тисячі гривень чекає на випускницю ліцею №11 Ірину Іваницьку, яка отримала 400 балів з двох предметів – української мови та української літератури.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Ковельській міській раді.
Юнак цього року єдиний у громаді склав мультипредметний тест на максимальні 600 балів. Це – результат його роботи упродовж всіх років навчання у школі, яку він закінчив із золотою медаллю.
Олег також був активним у житті свого навчального закладу, міста, він встигав тренуватися в танцювальному ансамблі «Барвінок». Тепер готується стати студентом. Каже, що поки визначається із вишем, спеціальністю.Читати ще: Підсумки основної сесії НМТ-2024: троє волинян набрали по 600 балів
«Дякую батькам і вчителям за науку й виховання. Не зупиняйся, Олеже, на досягнутому, продовжуй розвиватися та вдосконалюватися. Вірю, що попереду на тебе чекають ще більші перемоги», – сказав Ігор Чайка, вітаючи юнака.Ще одна винагорода на суму три тисячі гривень чекає на випускницю ліцею №11 Ірину Іваницьку, яка отримала 400 балів з двох предметів – української мови та української літератури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Розшукують молодиків, які пошкодили лавки у центрі Луцька
Сьогодні 12:37
Сьогодні 12:37
Зупинилося серце військового з Волині Василя Сіжука
Сьогодні 11:30
Сьогодні 11:30
Енді Бернем може стати новим премʼєром Британії
Сьогодні 10:40
Сьогодні 10:40
Один палив сміття, другий розвів багаття в дворі: на Волині господарі ледь не пустили за вогнем власні хліви
Сьогодні 10:07
Сьогодні 10:07
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
Сьогодні 09:51
Сьогодні 09:51





Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.