USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Олігархи гуляють»: у Світязі Hummer проїхався озером і пляжем. Відео

2 Серпня 2018 16:14
У селі Світязь відпочивальники на позашляховику Hummer H2 каталися на пляжі, їх не зупинили сотні людей навколо.

Більше того, вони з вітерцем проїхалися у воді самого озера Світязь. Зауважимо, з люка у той час висунувся пасажир.

Коли автомобіль проїжджав пляжем, люди обурювались і кричали до водія, проте компанію це не зупинило. Очевидці зазначають, що автомобіль має столичну реєстрацію.

Відповідне відео опублікували у Фейсбуці.

«Як Вам олігархи відпочивають? Нормально?» - йдеться в коментарі до відео.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
О так це Показати IP 2 Серпня 2018 16:32
О так це лугандійці "развлєкаются", зовсім падло днрівське від рук відбилось.
Вася до О так це Показати IP 2 Серпня 2018 18:22
Є точна інформація, що вихідці з інших областей ніколи такого не робили? Я думаю, що всюди таких відморожених вистачає. І буде ще таких випадків, поки не прийдуть до непопулярної але дієвої практики впливу. Обов'язку (не права!) правоохоронців розстрілювати транспортні засоби що становлять небезпеку оточуючим (швидка їзда, підозра на п'яного за кермом, їзда поза дорогами в людних місцях) і не зупиняються на законну вимогу. Куля в легенях - це те що завжди доходить, на відміну від слів чи штрафів.
скептик до Вася Показати IP 2 Серпня 2018 19:46
в легені може і занадто, а от сіллю з перцем нижче спини варто було б всадити. надовго запамятає
Вася до скептик Показати IP 3 Серпня 2018 12:44
Я тільки за. Але щоб всадити такому водію в одне місце сіллю з перцем, його потрібно спочатку певним чином дістати з машини, яка при цьому не стоїть на місці (а рухається, і як правило швидко). А як показує практика, істеричні крики поліціянтів через "матюкальник" типу "водій такий-то, негайно прийняти вправо і зупинитись" ну ніяк не сприяють зупинці вищезгаданого транспортного засобу...
Син Порошенка Показати IP 2 Серпня 2018 16:45
Цікаво, з чого взяли, що це саме олігархи? Чи це вже матюк такий собі нАрід придумав, щоби злість на комусь зганяти?
проходив повз до Син Порошенка Показати IP 2 Серпня 2018 16:53
Тому що ціна на дану марку авто стратує в кращому випадку від 40000 доларів. Можна припустити що то дядько Іван з Пульма звичаний фермер був, але ні.
Син Порошенка до проходив повз Показати IP 2 Серпня 2018 23:41
Одне з іншого не виникає (тому хамлу, що нижче випорожнився, навіть відповідати не варто - не зрозуміє).
Лучанин до Син Порошенка Показати IP 2 Серпня 2018 16:55
Ти дятел напруж мізки, якщо вони у тебе є, вартість такого авто знаєш! Шкода, що ніхто гранату не кинув, по іншому з таким б*длом не можна, та й не зрозуміють вони по іншому
Бабка Показати IP 2 Серпня 2018 16:54
це все мажори-наркамани! обкурються і дуріють!
Євробидло Показати IP 2 Серпня 2018 17:05
Та то бомжі якісь а не олігархи. Хамером зараз нікого не здивуєш. Хай в Дубаях так прокатається чи в Єгипті. А то приїхав до полішуків блатувати своїм Хамером і відсутністю мізків.
Реаліст Показати IP 2 Серпня 2018 17:05
Б*длоття.......
Jan Показати IP 2 Серпня 2018 17:09
Раніше б*дло за підводою ходило , а тепер на Hammery їздить !
Зумер Показати IP 2 Серпня 2018 17:14
фестиваль "Хаммер на хвилях Світязя! не даремно "активіст"назвав озеро "бидлостайл"!
хохо Показати IP 2 Серпня 2018 18:45
треба на екопосту його спинити і конфіскувати авто. продати і гроши витратити на відновлення екосистеми заповідника.
Закон до хохо Показати IP 2 Серпня 2018 23:17
Підтримую 100%
АНАТОЛЬ_ Показати IP 2 Серпня 2018 19:00
Шо хотiли то й маете, браття. Далi ше гiрше вам буде.
Ііі до АНАТОЛЬ_ Показати IP 3 Серпня 2018 14:07
Навіть не надійся копитне. Крок за кроком, хай по міліметру, але Україна відходить від того б*длятника. А те що перед виборами провокатори по типу тебе будуть нагнітати і роздувати, то да буде... але й вам роги обламаємо!
Тобі дур*е до АНАТОЛЬ_ Показати IP 3 Серпня 2018 14:17
Тобі дійсно чим дальше, тим гірше буде. Тебе жовч розїсть з середини. Загострення попереду ...
Samson Показати IP 2 Серпня 2018 19:33
Поперше H2 можна придбати за ціною від 25 000$ а подруге олігархі і мажори на такіх не їздять вже!і по трете нормальний фермер дуже запросто може придбати такій хамер і в селі світязь ті хто здае в оренду свої будинкі також можуть придбати таке авто!такшо не тікі мажори дибіліють ай простолюд також!
урапатріот Показати IP 2 Серпня 2018 20:42
бидло хаває! давайте пацани! вперед, ні кроку назад! бидло все схаває!!!
хохо Показати IP 2 Серпня 2018 21:00
треба на екопосту його спинити і конфіскувати авто. продати і гроши витратити на відновлення екосистеми заповідника.
Комісар Жибер Показати IP 2 Серпня 2018 21:27
це лохиншик з Киева .він так розважаеться,а як сильно п"яний то ще шмаляе по рогулях!!)))))))
Роман Показати IP 2 Серпня 2018 22:03
да уж конкретные олигархи перед простыми людьми выделываются очень достойно
777 Показати IP 2 Серпня 2018 22:33
Бидло воно в на хамері бидло...
Світязь Показати IP 3 Серпня 2018 00:40
Так це ж Влад Поляков (власник плантацій лохини в Ростані)!!!його кришує на місцевому рівні колишній начальник РВ.а так в миру і в столиці - це друзі колишнього ЛЄГІТІМНОГО (який чухнув в Ростов )))
Ольга Показати IP 3 Серпня 2018 00:55
А де наша доблесна поліція?
ЛОЛО Показати IP 3 Серпня 2018 09:31
Як самі "понажираються" і вижигають на своїх тарантасах то нормально а як хтось успішний засвітиться то шквал негативу. Давайте заглядувати в свою миску і не показуйте шо ви невдахи. Бо тільки той "обс*рає" успішних, хто сам в житті нічого не добився.
Лучанка до ЛОЛО Показати IP 3 Серпня 2018 12:01
А Ви рахуєте, що саме так повинні показувати успіхи?
Просто Показати IP 3 Серпня 2018 09:55
Це все інфраструктура!!!! Де поліція на курорті де тисячі людей????? В тому сра?:му Світязі аптек даже немає. А в текий період має бути кожних 10 метрів поліція чи охорона, ЯКА ХОТЬ ЩОСЬ МОЖЕ. Там ж діти, екологія була хоч якась... а ви, свині, куди б вас не пустити свинарник зробите!
911 Показати IP 3 Серпня 2018 12:25
В мене шок від такого відео. Просто не знаю, що в тих людей в голові, але такі речі не повинні залишатись без уваги загалу і правоохоронних органів. Господи, там же дітки маленькі бігають. Такі дії варто розцінювати як теракт, навіть страшно подумати, чим би то все могло закінчитись.
Іван Показати IP 3 Серпня 2018 14:45
Тут головне, щоб воно заплатило за в'їзд на екологічному посту - то головна вимога місцевої влади ! Ну ше пам'ятник бабі з пончиками поставити. А про безпеку людей, про охорону громадського порядку, здоров'я відпочиваючих - то вищі матерії. З року в рік одне і те саме - одні розмови про родзинку Волині. Одні розмови про залучення грантовських коштів, про пункт пропуску для поляків, про сміттєзвалище, про будівництво дороги -тільки з того роя не відбувається ... . Пріорітет аборигенів - максимально вигрібри гроші з приїзджих, не заплативши ні копійки податків. Ну ше про людське око поставлять пару пластмасових с&ачів на березі - так би мовити місцеві інвестиції в розвиток рекреації. Так шо місцеві жителі по відношенню до природних ресурсів нічим не відрізняються від воділи Хамера ! Бідна і зморщена та родзинка !
Колян до Іван Показати IP 3 Серпня 2018 15:28
А про памятник бабі з пончиками, то в саме яблучко ! Бачення проблем у влади на місцях навіть не містечкове, а якесь "посьолочне".
Метер Показати IP 3 Серпня 2018 15:34
Я лічно зараз на морі і збираюсь на світязь ноя небуду платити нікому за візд .хай ідуть на☆уй я УКРАІНЕЦЬ і маю право іздити де хочю.
До хочю до Метер Показати IP 3 Серпня 2018 16:17
Екозбір заплатиш. А ні, то тебе мурахи тра*нуть!
росін олексій Показати IP 3 Серпня 2018 22:16
Не чути губернатора савчінко і паліцаїв, тут треба реагувати а не понти колотити'