USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Чи відправлять новостворений волинський «Світязь» на Схід

10 Червня 2014 21:00
На Волині продовжується набір до батальйону «Світязь». Спецпідрозділ створили для забезпечення громадського порядку у Волинській області. Про те, чи готуватимуть бійців для мобілізації на Схід, Інформаційне агентство Волинські Новини поцікавилось у заступника начальника відділу комплектування та проходження служби Димарчука Олега.

«Підрозділ створюється на базі патрульної служби для роботи у Волинській області. Бійці батальйону «Світязь» співпрацюватимуть з відділами міліції. Головними їх завданнями буде забезпечення громадського порядку та особистої безпеки громадян, запобігання правопорушень».

Зі слів посадовця, мобілізація батальйону «Світязь» на Схід не планується. «Сподіваюсь, у цьому не буде потреби», - додає він.

Чи виявляють чоловіки бажання вступити до лав новоствореного підрозділу, Олег Петрович відповів: «Бажаючі є. До нас телефонують, цікавляться. Списків поки немає, чекаємо штатний розпис з Києва».

Поки невідомо і те, які саме навчання проводитимуться і де саме. «Все залежить від досвіду та підготовки бійців. Можливо, це будуть комплексні навчання», - додає Димарчук Олег.

Нагадаємо, на службу запрошуються усі громадяни України, які досягли 18-річного віку. Зі слів посадовця, єдиною вимогою до новобранців є відмінний стан здоров’я.

Раніше, Інформаційне агентство Волинські Новини інформувало, що на Волині набирають добровольців у новостворений спецпідрозділ «Світязь».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Дончанин Показати IP 10 Червня 2014 21:04
«Сподіваюсь, у цьому не буде потреби» - а приказ Авакова?
Дончанин Показати IP 10 Червня 2014 21:10
Ну а теперь просто так: "Граждане! Для тех, кто возмущен ростом цен. Объясняю – при Януковиче цены стояли на коленях. А теперь они просто подымаются с колен."
Українець до Дончанин Показати IP 10 Червня 2014 21:26
коментар було видалено
Дончанин до Українець Показати IP 10 Червня 2014 21:27
Вежливость так и блещет.
Українець Показати IP 10 Червня 2014 21:33
А з такою наволоччю інакше неможливо, ти страшна людина ти як путін зхрещений з лавровим яку родила вітренко від колєсніченка. Просто Жах яка непотріб.
Дончанин до Українець Показати IP 10 Червня 2014 21:39
Пусть на следующих президентских выборах на Украине будут следующие кандидаты: 1)Обама, 2)Меркель, 3)Порошенко, 4)Путин. Кто из них победит?
ВАСЯ до Дончанин Показати IP 11 Червня 2014 06:45
Меркель есесно
Дончанин до Українець Показати IP 10 Червня 2014 22:01
Ну, если бы я соответствовал данной тобою характеристике, то был бы минимум президентом всея Земля. Причем полностью на демократических основах.
Дончанин Показати IP 10 Червня 2014 22:14
Тетяна Маринич, мать погибшего под Волновахой, получила похоронку со следующей формулировкой: "Погиб на улице".
Тигор Показати IP 10 Червня 2014 22:20
дурдом в державі робиться, і саме головне шо це комусь дуже потрібно, Світязі, Донбаси..... озброєні бандитські угрупування державного рівня, тільки що потім з ними робити будете, і як простим людям з тим всім жити потім.
титушко до Тигор Показати IP 10 Червня 2014 22:47
это они будут думать- что делать с вами и поверь твое мнение только рассмешит
НГ в Киеве до Тигор Показати IP 11 Червня 2014 00:46
коментар було видалено
Анонім до Тигор Показати IP 11 Червня 2014 10:01
а ви вже знаєте, що робити з тисячами бандитів на Сході? а прості люди, повірте, розберуться...не треба думати про них гірше, ніж вони є...
Українець Показати IP 10 Червня 2014 22:23
А Че Гевара , Пол Пот, Янг Сори Бородай, Пономарьов і ще багато інших Сталін. Вас не так і багато як ти думаєш, В нас теж є один такий населений пукт Ново Волинськ мініатюра Макжжвки чи Маріуполя це просто жах. Там населення добиралось на шахти з Вашого регіону. Я уявляю, що в тебе в голові.
титушко до Українець Показати IP 10 Червня 2014 22:44
коментар було видалено
Дончанин до Українець Показати IP 10 Червня 2014 22:48
коментар було видалено
Українець Показати IP 10 Червня 2014 22:37
Путін для тебе ідеал, а я і значна більшість оцінюють його без фанатизму, злобні маленькі карлики завжди дуже властолюбиві і жадібні і тщеславні. Так що кумир в тебе не ах, не ідеал. Нація, генофонд спиваться а він на грані маразма збирає землі, постійно бреше і перекручує історію і факти, Він син КГБіста і там і залишився в тому часі 33-53 роках минулого століття. Хоче Сталіна переплюнути. Історія всіх розсудить.
титушко до Українець Показати IP 10 Червня 2014 23:11
- :Сеня! Ви таки знаете новость про валюту??!.. - А шо такое?.. шо, заместо гривны будет доллар??!!... - Я вас умоляю!!!.. заместо гривны будут конфеты.... причем сосательные....
Дончанин до Українець Показати IP 10 Червня 2014 23:42
Путин с 22 лет работал в органах. Перед тем, как стать президентом России был председателем ФСБ. Это ВСЕМ известно, кроме тебя.
Дончанин до Українець Показати IP 11 Червня 2014 00:11
"злобні маленькі карлики завжди дуже властолюбиві і жадібні і тщеславн" - ты явный последователь Менгеля.
Українець до Дончанин Показати IP 11 Червня 2014 00:35
До чого тут доктор Менгель ти шизофренік. Майор не міг керувати ФСБ Это только ты знаеш. А те що на першому курсі інституту він вже співпрацював з КГБ і стукав на своїх однокурсників , хоча те ще не було на світі , це нормально, чи для тебе сексот (стукач) це вершина бажань. От тобі і карлик з амбіціями самодержця. Берія маленький, сталін був маленький, наполеон, менгеля він притулив єрудит парашний.
Кішка до Дончанин Показати IP 11 Червня 2014 10:03
все вірно - "комплекс Наполеона"...
авас до Українець Показати IP 11 Червня 2014 23:14
Если взять конкретную личность, что лично плохого вам сделал Путин, может кто ответить? А то я никак разобраться не могу.
НОНА Показати IP 10 Червня 2014 23:09
Люди добрі, що відбувається в нашій ненці Україні? Створюють не відомо який батальйон, не відомо для чого, не відомо куди його відправлять і не відомо хто в ньому буде служити. В Україні налічується близько 390 тисяч співробітників МВС для чого нам ще не зрозумілі батальйони Азов, Дніпро, Донбас, Свитязь і т.д. Приведіть в нормальний стан МВС, забеспечте всім необхідним озброєнням, проведіть польовий вишкіл, проведіть люстрацію і все нехай працюють. Що ви перетворюєєте Україну в поліцейську державу по типу чорних полковників в Греції. Не дуркуйте.
титушко до НОНА Показати IP 10 Червня 2014 23:33
коментар було видалено
титушко до НОНА Показати IP 10 Червня 2014 23:43
Каждый выбирает для себя - Женщину, религию, дорогу. Дьяволу служить или пророку - Каждый выбирает для себя.
Анонім до НОНА Показати IP 11 Червня 2014 10:07
У вище перераховані вами батальйони йдуть патріоти, а в МВС та СБУ у свій час йшли заробітчини, не готові вони Батьківщину захищати....Одна надія - на патріотів...
Українець Показати IP 10 Червня 2014 23:26
А все тому, що немаэ кому пиз**ти путынососыв таких як дончанын ы т.п., а мэнти це продажна наволоч
Дончанин до Українець Показати IP 10 Червня 2014 23:47
коментар було видалено
титушко до Українець Показати IP 10 Червня 2014 23:47
о Ё дончанин виноват что у тебя жена гуляет.
Українець до титушко Показати IP 11 Червня 2014 00:47
Сеня а шо не нагулялась?
Дончанин Показати IP 11 Червня 2014 00:14
коментар було видалено
Українець до Дончанин Показати IP 11 Червня 2014 00:45
А ти погано знаеш биографию свого кумира почитай порозумнішаєш http://www.panorama.ru/works/putin/biogra00.html
Українець до Дончанин Показати IP 11 Червня 2014 00:51
Или Вам такого низя читать по уставу?
ЯЯ до Українець Показати IP 11 Червня 2014 09:55
Не звертайте уваги на парашинську хрюкалку. Воно вже давненько поселилось тут і хрюкає, і хрюкає, і хрюкає все про одне і теж на всіх обговореннях.
Українець Показати IP 11 Червня 2014 00:26
А ты за донгбамбве виїзжав ? А Вышел в степь донецкую твоя найулюбленіша чи ще Шумел камыш?
Вася Показати IP 11 Червня 2014 06:51
місцевим добровольцям перед виїздом в зону бойових дій необхідно спочатку зачистити Волинь від упирів, провести бойову опрецію в ході якої знищити Еремеева,Івахіва,Романюка іще деяких кровососві і негідників, сиписок досить довгий виходить. В іншому випадку їхами то повне безглуздя
Анонім до Вася Показати IP 11 Червня 2014 10:08
і хама Васю!
Ирина Показати IP 11 Червня 2014 07:27
"Зі слів посадовця, єдиною вимогою до новобранців є відмінний стан здоров’я. "- а справку о несудимости не хотите? Вот и собираете всякий сброд безработный да алкашей-наркоманов. Местная власть белены объелась такое позволять?! Задрали уже, дайте спокойной жизни людям. Кто финансирует мероприятие?- за чей счет и чьих будете? Фамилию этого "посадовця" в студию, херой хр****!!!
сєржант Показати IP 11 Червня 2014 09:19
А Пустовіт, Гузь, Данильчук, Пирожик, Карпюк, Кудрявцев, Дубняк... записались? Це ж місцева організація і такі "герої" повинні бути у перших рядах!:)
Майбутній "Світязіве до сєржант Показати IP 20 Червня 2014 22:42
Сержант, Ваш коментарій найрозумніший із усіх, які були написані під цією статею!
до всіх Показати IP 1 Липня 2014 18:01
Скажіть скільки копійок будуть платити у світязі, то хай ідуть туди гузі, карпюки в вся х-я