USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Менш як за мільйон: у Луцьку продають нерухоме майно підприємства-банкрута. Фото

Сьогодні 17:32
У зв’язку з процесом банкрутства, на підставі рішення Господарського суду Волинської області, нерухоме майно ЗАТ «Волинь-Лада» виставили на аукціон. Із молотка продають будівлю центрального складу та навіс на вулиці Кільцевій, 1 у Луцьку.

Аукціон із продажу нерухомого майна оголосив арбітражний керуючий Валерій Григор’єв.

Як лот виставлено нерухоме майно, розташоване за адресою: Волинська область, Луцьк, вулиця Кільцева, 1, а саме:

- центральний склад №2 загальною площею 85,8 кв. м; реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна – 2784600207080;

- критий навіс загальною площею 124,2 кв. м; реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна – 2784586207080.

Центральний склад №2. Приміщення є окремо стоячим, одноповерховим і розташоване на земельній ділянці без кадастрового номера, що перебуває в постійному користуванні банкрута. Земельна ділянка не продається в цьому лоті. Фундамент складу – бутобетон; матеріали стін – цегла; покриття – шифер, дерев’яне перекриття; підлога – цементна стяжка. Приміщення перебуває в незадовільному стані та буде придатне до використання після проведення відновлювальних робіт. Приміщення складається з шести окремих кімнат / приміщень.
Читати ще: У Луцьку виставили на аукціон комунальне приміщення в підвалі житлового будинку. Фото

Критий навіс. Приміщення є окремо стоячим, одноповерховим і розташоване на земельній ділянці з кадастровим номером – 0710100000:22:157:0026, площею 0,456 га. Земельна ділянка не продається в цьому лоті. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування. Фундамент навісу – вкопані металеві стовпи; матеріали стін – металевий каркас; покриття – метал; підлога – цемент. Приміщення перебуває в задовільному стані, однак потребує відновлювальних робіт. Приміщення складається з однієї кімнати.
Читати ще: За 400 тисяч: у Луцькому районі продають будівлю профілакторію. Фото

Стартова ціна продажу – 984 тисячі гривень.

Зауважимо, що про банкрутство та ліквідацію ЗАТ «Волинь-Лада» повідомляли ще у 2020 році. Раніше з молотка продавали центральний склад і павільйони цього підприємства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus