Мешканці луцького будинку стурбовані аварійним дашком у під'їзді
Лучани скаржаться на аварійний дашок у під'їзду. Кажуть, стійка дашка продовжує дуже швидко руйнуватися. У ЖКП, тим часом, запевняють: «конструкція міцна, провели дослідження».
Про проблему на платформі «Відкрите місто» написав лучанин Василь Іванюк.
«Терміново! Руйнування опори даху над входом у під'їзд. Після попереднього звернення щодо небезпечної ситуації, ЖЕКом було проведено косметичний ремонт стійки. Підштукатурили та пофарбували. Однак стійка продовжує дуже швидко руйнуватися, що незабаром призведе до падіння бетонного даху», - пише Василь Іванюк.
Із фото видно, що тріщини є на опорі дашка біля першого та другого під’їздів.
Директор ЖКП №3 Руслан Юлдашев пояснив, що до ремонту цих об’єктів приступлять за сприятливих погодних умов.
«Тріщини на опорах не несуть загрози життю, дашок не впаде. Для прикладу, я взяв одну опору 5-6 років тому й хотів побачити що в середині, ми її розібрали і побачили, що там арматури більше, ніж бетону. Вона міцно стоїть попри тріщину.
А питання будемо вирішувати при сприятливих погодних умовах, тобто весною-літом. Бо зараз технологічно не можна виконувати необхідні будівельно-ремонтні роботи.
Тріщини клеєм заробимо і воно буде стояти при будь-яких умовах», - наголосив Руслан Юлдашев.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про проблему на платформі «Відкрите місто» написав лучанин Василь Іванюк.
«Терміново! Руйнування опори даху над входом у під'їзд. Після попереднього звернення щодо небезпечної ситуації, ЖЕКом було проведено косметичний ремонт стійки. Підштукатурили та пофарбували. Однак стійка продовжує дуже швидко руйнуватися, що незабаром призведе до падіння бетонного даху», - пише Василь Іванюк.
Із фото видно, що тріщини є на опорі дашка біля першого та другого під’їздів.
Директор ЖКП №3 Руслан Юлдашев пояснив, що до ремонту цих об’єктів приступлять за сприятливих погодних умов.
«Тріщини на опорах не несуть загрози життю, дашок не впаде. Для прикладу, я взяв одну опору 5-6 років тому й хотів побачити що в середині, ми її розібрали і побачили, що там арматури більше, ніж бетону. Вона міцно стоїть попри тріщину.
А питання будемо вирішувати при сприятливих погодних умовах, тобто весною-літом. Бо зараз технологічно не можна виконувати необхідні будівельно-ремонтні роботи.
Тріщини клеєм заробимо і воно буде стояти при будь-яких умовах», - наголосив Руслан Юлдашев.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
valdis peish
Показати IP
9 Січня 2019 11:38
стурбовані вони - а для чого жек чи обсе якщо створили таке
Лучанин до valdis peish
Показати IP
9 Січня 2019 12:54
Звичайно стурбовані, бо ЖЕК не виконує свої обов'язки, або виконує їх неякісно. ОСББ створити мабуть немає кому, хіба що Ви створите та будете їх чесно та якісно обслуговувати. Ні? А з фото дійсно видно що арматура вже гнила і стійку треба замінити, а не латати. Арматура в стійці під напругою, не скріплена бетоном - її крутить в різні сторони, ще трохи і арматура лопне або зігнеться, що і призведе до обвалення дашка. Реставрація стовпчика буде коштувати набагато дорожче (час, ресурси, гроші) ніж заміна. Звідки така безпечність? А мабуть директор надіється що відповідати не доведеться.
Анонім до Лучанин
Показати IP
9 Січня 2019 16:45
За утримання будинку платите? От і платіть. Більше нічого крім платіжок від ЖЕКу не отримаєте....
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
w.jpg)
w.jpg)
w.jpg)
w.jpg)

w.jpg)
.jpg)

w.jpg)


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.