USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Мета – 30 щеплень: українець вакцинувався проти коронавірусу 27 разів

25 Січня 2022 23:33
Мешканець Сум вакцинувався проти коронавірусу 27 разів.

Про це повідомляє Корреспондент.net з посиланням на Сьогодні.

Як з’ясувалося, сумчанин Олексій їздить Україною та вакцинується всіма препаратами від COVID.

При цьому сумчанин запевняє, що після всіх вакцин почувається добре і ще вакцинуватиметься. Каже, що його мета – 30 щеплень.

У свою чергу медики кажуть, що чоловік обійшов систему: він «мігрує» з однієї області до іншої і робить чергові вакцини. З’ясувалося, що в системі Helsi, куди вносять дані про вакцинацію, жодних запобіжників на такий випадок немає. Проте сформувати пацієнтові сертифікат із десятком щеплень не вдасться.

«Це, швидше за все, викличе помилку при формуванні сертифіката про вакцинацію», – пояснив директор сервісу Helsi Євген Донець.

Раніше МОЗ підрахувало, скільки життів врятувала вакцинація. Процес імунізації проти коронавірусу в Україні розпочався майже рік тому. Вакцина врятувала 18 тисяч життів, каже міністр Віктор Ляшко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
007 Показати IP 25 Січня 2022 23:54
І що тут доброго ? 27 разів вакцинуватися , але по ньому видно що трохи хворий , тому і не дивно
Мэр Сум Почечун Показати IP 26 Січня 2022 03:20
Школьная экскурсия на стройке. Прораб рассказывает детям о мерах безопасности на стройплощадке: - Всем смотреть под ноги, вверх и по сторонам и обязательно надо надеть каски . Потому что у нас на стройке был случай, когда на человека упал кирпич и он умер. А всё потому, что он был без каски. А вот был другой случай! Шла по стройке девочка в каске, и на голову ей упала целая плита! Она улыбнулась и пошла дальше! Вовочка: - А я знаю эту девочку! Она до сих пор ходит в каске и улыбается!
Інтелект 0 до Мэр Сум Почечун Показати IP 26 Січня 2022 03:41
Краще 30 рентгенів пройшов би - всім вірусам - мікробам точно буде кирдик - пирдик.
ммм Показати IP 26 Січня 2022 04:33
все видно на морді
командер Шеппард Показати IP 26 Січня 2022 06:44
погляд психа
:) Показати IP 26 Січня 2022 06:45
Норм пацанюра!!!! По виразу обличчя видно :) Якщо що, я не антивак. Просто констатація факту.
Правда Показати IP 26 Січня 2022 07:23
Та навіть 100."Раденьке,що дур..."
Баба Кастр Юля Показати IP 26 Січня 2022 07:34
Беру собі в партію!
Анонім Показати IP 26 Січня 2022 07:48
Внук дідо?
Точно Показати IP 26 Січня 2022 07:57
Хворий.
Олесь Показати IP 26 Січня 2022 08:00
Ото герой сьогодення . Скоро стане зіркою міжнародного значення якщо неполучить овердоз . ( багата наша земля різними людьми , на такого героя як подивиться путін і нападати передумае а зачекае щоб подивитися чим закінчится .... )
Сергій Показати IP 26 Січня 2022 08:04
Мабуть йому потрібно щеплюватись не від COVID, а від іншої болячки)
Наталі Показати IP 26 Січня 2022 08:05
Ідіот,і по фейсу видно
юрій миколайович Показати IP 26 Січня 2022 08:10
довбо...об
Kika Показати IP 26 Січня 2022 11:05
Великолепный , просто великолепный идиот….
Александр - 1 Показати IP 26 Січня 2022 15:54
Розовощекий как поросенок.. И ничего его не берет.. Его надо в армию. Бесценный кадр.Таких химическое оружие не возьмет. Везде выживет.. Повестку ему срочно!