USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Мінсоцполітики перенесло обіцяне на 1 липня підвищення пенсій

29 Червня 2021 14:22
Анонсоване на 1 липня підвищення пенсій українцям, які досягли 75 років буде перенесено на 1 жовтня.

Про це заявила міністерка соцполітики Марина Лазебна, розповіли у Сніданку з 1+1.

За її словами, анонсована виплата додаткових 400 гривень пенсіонерам 75+, яка мала розпочатися 1 липня цього року переноситься. Таке рішення ухвалили через брак коштів у держбюджеті.

«Ми перенесли. Тоді у нас недостатньо було трошечки ресурсу. Але головне було – зробити індексацію пенсій від березня. Тобто ресурс так був порахований, що ми перенесли на 1 жовтня програму «75 плюс». По 400 гривень всі отримають і будуть її отримувати щомісяця», – наголосила вона.

Міністерка також зауважила, що наступного року ці 400 грн 75-річним будуть підлягати індексації.

Як повідомлялося, цього року українцям мали тричі перерахувати пенсії: від липня, від жовтня, від грудня. Зокрема, від 1 липня у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму в Україні зросте мінімальна пенсія за віком, доплата за понаднормовий стаж та інші надбавки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
скептик Показати IP 29 Червня 2021 14:34
я тебя поцелую. потом ... головне щоб слюхам вистачило
Дєд до скептик Показати IP 29 Червня 2021 14:50
За місяць ще трохи відійде у вічність, менше платити.
Обіцянка - цяцянка Показати IP 29 Червня 2021 14:49
. От під якісь вибори точно якусь кістку кинуть.
Отакої Показати IP 29 Червня 2021 15:04
Министерство финансов сообщает, что на празднование 30 летия независимости Украины выделят 5,4 миллиарда гривен из украинского бюджета. А вы говорите, что мы бедная страна. Гуляем так, чтобы весь мир слышал.
Все ... до Отакої Показати IP 29 Червня 2021 15:41
Всепіде на спецпроекти, типу великого крадівництва.
Анонім Показати IP 29 Червня 2021 15:06
Ми на обіцянках до влади прийшли. А виконувати це не до нас. Слухайте далі, а ми ще наобіцяєм. У нас обіцянок на три терміни вистачить.
73% до Анонім Показати IP 29 Червня 2021 15:42
А нам нормально, з/п 4 тис. дол. Зажили при найвеличнішому лідері ...
Вася Показати IP 29 Червня 2021 15:33
Ще ждуть щоб поменшало 75 +
Так Показати IP 29 Червня 2021 17:26
А що це за такі елітні пенсіонери 75+,що їм треба надбавку платити,а інші шо *л*хи* кому 75-...? Придумали якусь *отмазку* тіпа :*ми старість поважаєм*.А самі морять пенсіонерів голодом,гуманісти..!!!
Дурн_ку до Так Показати IP 29 Червня 2021 17:57
Так нікому не дадуть нічого, ні - 75, ні +75. Ти ще нічого не поняв?