USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Міськрада допомогає підприємцям перевезти контейнери зі Старого ринку

27 Лютого 2020 08:29
Луцька міська рада й надалі приймає заяви від підприємців, які добровільно хочуть перевезти свої контейнери і потребують сприяння у цьому міськради.

Як повідомили на сторінці муніципальної варти у фейсбуці, муніципали один за одним вивозять контейнери з території ринку, власники яких подали відповідні заяви для добровільного демонтажу.

Усі охочі перевезти контейнери, мають подати заяви до ЦНАПу з вказанням реквізитів, контактних даних та місцезнаходження контейнера.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Хамло Показати IP 27 Лютого 2020 09:00
Журналісту варто б відключити водяний знак "Redmi note 8 Pro ai quad camera" в налаштуваннях смартфона, раз він (чи вона) здійснює фотозйомку з метою розміщення на сайті новин. Хоча можна було б фотографувати і професійною камерою.
Лучанин Показати IP 27 Лютого 2020 09:16
Такі контейнери на металобрухт вже треба було б вивозити!
ігор луцький до Лучанин Показати IP 27 Лютого 2020 12:28
Через 4-5 місяців ,,торгівлі" біля Кромберга вони поїдуть на скупку метала в р-ні СКФ.
Антон Показати IP 27 Лютого 2020 10:22
Думаю процес рухався б швидше якби підприємцям запропонували альтернативу.
Лучанка Показати IP 27 Лютого 2020 11:30
А не за наші це кошти раптом? Платників податків??
ольга до Лучанка Показати IP 28 Лютого 2020 10:25
Тим, що не переїхали і закрили підприємця виплати по безробіттю теж з ваших податків.
Я Показати IP 27 Лютого 2020 12:04
Я проти щоб перевозили той балаган за мої кошті, хай той шанхай за власний кошт катається