USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.80 40.00
  • PLN 9.80 9.95

«Ми з Путіним чудово ладнаємо»: Трамп пообіцяв закінчити війну в Україні «дуже швидко»

16 Січня 2024 14:49
Колишній президент США Дональд Трамп, який прагне переобратись на цю посаду у 2024 році, пообіцяв «дуже швидко» завершити війну в Україні.

Про це він сказав після перемоги на республіканських праймериз у штаті Айова у вівторок, 16 січня, передає Кореспондент.

Трамп зазначив, що зможе домовитися з президентом Росії Путіним, бо у них, за його словами, хороші стосунки.

«Ми з Путіним чудово ладнаємо. Ми дуже добре ладнаємо. Це добре, а не погано... Ситуація з Україною настільки жахлива... І ми збираємося вирішити це. Ми збираємося вирішити це дуже швидко», – сказав Трамп.

Читати ще: Трамп заявив, що Україна могла уникнути війни, якби відмовилася від Криму і НАТО

Він вважає, що зможе залучити до переговорів президентів України і Росії.

«Я дуже добре знаю президента Путіна, я дуже добре знаю Зеленського, я можу залучити його, ми вирішимо це дуже швидко. Цього (війни в Україні, – ред.) ніколи не повинно було статися», – додав він.
Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що готовий вислухати «мирний план» Дональда Трампа щодо війни в Україні. Але наша держава не буде віддавати свої території Росії.

У травні 2023 року Дональд Трамп заявляв, що закінчить війну в Україні за 24 години, якщо його оберуть президентом США. Тоді він також додав, що Путіна, який розв'язав криваву війну посеред Європи, не варто називати військовим злочинцем.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Траволта Показати IP 16 Січня 2024 15:09
Пофіг в яких він відносинах з пуйлом,аби скоріше закінчив цей дурдом. Трамп-на тебе вся надія!
Анонім до Траволта Показати IP 17 Січня 2024 07:53
Не пофіг, бо з дурдому ризикуєш відправитись одразу на кладовище.
скептик до Траволта Показати IP 17 Січня 2024 17:05
у пуйла товстеньке досьє на трям-тряма, наприклад про його походеньки у маацкві. тож пуця міцно тримає трям-тряма за дзвоники
Василь Показати IP 16 Січня 2024 15:59
Хто багато обіцяє-той мало робить.Та і "язиком брехати-не ціпом махати".І крім Трампа ще є багато інститутів-конгрес,судова система,медіа,військові.Вони мають також свою думку,яка може бути дещо іншою.Особливо після захоплення Капітолію прибічниками Трампа після його виступів.
Анонім до Василь Показати IP 16 Січня 2024 19:07
Цікаво. Це боти стільки лайків поставили?
Траволта до Анонім Показати IP 16 Січня 2024 23:50
А ти як думаєш? За дві години 150лайків зʼявилось.до того ж в іншу сторону,що нормальні люди
пан Показати IP 16 Січня 2024 17:09
Батько Трамп то людина серьйозна!
р Показати IP 16 Січня 2024 17:11
Нормально