USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На авіаційному полігоні на Волині запускатимуть ракети

4 Вересня 2018 12:36
На території авіаційного полігону (в/ч А1547) у с. Поворськ Ковельського району в період з 05-07 вересня будуть проводитися навчання авіації з практичним застосуванням авіаційних засобів ураження (бомбометання, пуски ракет) вдень та вночі, а також випробування ракет класу "Повітря-Земля". Про це розповів ІА Волинські новини Начальник авіаційного полігону,підполковник І.О.Пчельніков.

Оскільки територія авіаційного полігону складає близько 25 тис. гектарів і розміщена в межах 3-х районів Волинської області (Ковельський, Камінь-Каширський, Маневицький) є небезпека для цивільного населення потрапити в зону дії ураження вибухових речовин.

Отож, метою недопущення загибелі та травмування людей військові застерігають, що перебувати на території полігону в цей час категорично забороняється.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Лопатою по ваті Показати IP 31 Серпня 2018 14:19
Ану ка вилазьте, той що постійно вшоці, і ті хто "за мір ва всьом мірє-пиня памагі". Вискажіть своє фе, бо дуже цікавить голос з Рязані.
777 до Лопатою по ваті Показати IP 31 Серпня 2018 14:27
Да по ху .... как то
Лопатою по ваті до 777 Показати IP 31 Серпня 2018 16:20
Молодець, що вилізло, обозначилось. А решта клоунів чого мовчить, де анатоль, де корінний лучанин, де ці всі аноніми-путінососи ?
Корiнний лучанин до Лопатою по ваті Показати IP 4 Вересня 2018 13:14
А до Лiпiни на канiкулах???
ОГо до Корiнний лучанин Показати IP 4 Вересня 2018 13:26
Що, прямо з дурки і пишете? То ви виходить не лучанин корінний, а ліпінець!
ще не зовсім свідоми до Лопатою по ваті Показати IP 4 Вересня 2018 14:53
Знову вилізло на арену погорілого театру? Запам'ятай, після виборів 2019 буде тобі і лопата (пожизненна) і вата.
Лопатою по ваті до ще не зовсім свідоми Показати IP 5 Вересня 2018 10:18
Хахаха ! Після виборів 2019 ти в черговий раз перекрасишся, і будеш тихо мявкати, те про що тобі скажуть. Така в тебе троляча доля.
Вітя Іловайський Показати IP 31 Серпня 2018 17:12
Перед цим ше необхідно попереджати жителів Вишкова,Боголюб (прямий старт 240градусів) шо борти летят з подвесами (бомбами , ракетами і т.д) можливо комусь на хату чи огород впаде.А то виходить шо тільки переживає начальник полігона. Коріний лучанин , каструлька , путінос,анатоль ,анонім доповідь закінчив.
Ла ла ла ла ла до Вітя Іловайський Показати IP 31 Серпня 2018 17:16
От зразу видно, що ти не місцевий, і пишеш про те, про що не знаєш. Де Повурськ, а де Боголюби та Вишків ? Що ти мелеш взагалі убоге ?!!
333 до Вітя Іловайський Показати IP 31 Серпня 2018 22:36
при чому тут жителі Вишкова та Боголюб,спочатку розібратися треба що перше виникло яйце чи курка, в цьому випадку мабуть спочатку був військовий аеродром , а потім житлові будинки почали рости , хтось через хабар,хтось по знайомству і по блату земельку хапанув а зараз почали соплі спускати чому над їхніми будинками літак літає і шумить спати не дає, до голови сільради ідіть , беріть його за одне місце і виясняйте хтож порушив закон, бо він розробляв і погоджував межі села знаючи що літак летить а не їде, і буде там літати над селом перевищуючи санітарні норми
Всезнайко Показати IP 31 Серпня 2018 18:27
Скільки небойових жертв очікується?
123ЙО до Всезнайко Показати IP 31 Серпня 2018 22:36
Тільки ти одна. Шкода, але одною кур*ою менше стане.
До 333 ід ВІ Показати IP 1 Вересня 2018 10:30
Ви мене трохи не зрозуміли .Коли просто планові польоти це одне .А коли по плану йде бойове застосування це зовсім інше, це радянська (чехословацька ) не декомунізована допотопна авіатехніка , фізично і морально застаріла. Так шо не буде зайвим оповіщувати жителів Вишкова та Боголюб рядом ще й міжнародна траса на Ковель. Можливо хтось забув ракету в Броварах чи коли десь у 1999 році два *профі* угробили СУ-24мр з 4- 50 кгбомбами десь в районі Липляни.
Хрен собачий Показати IP 4 Вересня 2018 14:20
На донбас летіть тренуватися і ракети пускати. :)
да ну його Показати IP 4 Вересня 2018 14:58
я так розумію, що до 8-го числа в сторону Ковеля, краще не їхати