USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Чернігівщині чоловік відкрив вогонь по водієві маршрутки. Відео інциденту

20 Квітня 2021 10:51
Конфлікт між водіями легкового автомобіля та маршрутки на трасі Київ-Чернігів закінчився бійкою зі стріляниною.

Відповідне відео було опубліковано у спільноті Київ Оперативний, передає Новое время.

Як повідомляється, інцидент стався поблизу села Прогрес Чернігівської області

За словами очевидців, водій Mercedes перекрив рух своїм автомобілем і, діставши травматичний пістолет, пішов з’ясовувати стосунки з маршрутником.

У якийсь момент він став стріляти у свого опонента, а той почав бігати за ним з інструментом.

«Пасажири стверджують, що після всього водій маршрутки сам дістав з ноги кулю і поїхав далі», — йдеться у повідомленні.

У поліції дану подію поки не коментували.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Всезнайко Показати IP 20 Квітня 2021 11:12
Герой АТО, напевно.
? до Всезнайко Показати IP 21 Квітня 2021 11:57
Що у вас за зацикленість? Вас образив солдат? Можливо в дитинстві щось з вами зробив? Ну то просто сходіть до психолога, чи що. Тут не потрібно всім сигналізувати, бо вам допоможуть лише професіонали.
Просто Показати IP 20 Квітня 2021 11:18
Давайте закон приймем про зброю кричали вони......кожному ствол розказували активісти... дикуни млять.
так таки так Показати IP 20 Квітня 2021 11:19
Залишилось узаконити зброю! і чи хтось би вижив тоді у цій маршрутці!
102 Показати IP 20 Квітня 2021 12:06
Зброю треба кожному громадянину України, і бойову бажано, а не газову чи травмат. Народ скучив за видовищами і новими новинами, про те, хто кого підстрелив чи вбив. Як у США: в школах стріляють, в ліцеях стріляють, в інститутах стріляють, на вулицях стріляють....?
Анонім Показати IP 20 Квітня 2021 20:33
Нас 40 млн., а тут одна стрілянина за цілий день ... це означає, що 99,9999 відсотків порядні і спокійні люди у нас, не здатні до насилля і це радує ... а мересдесоводун має відповісти, то є так ... )))
Керченский стрелок Показати IP 20 Квітня 2021 20:36
Полностью согласен с коментаторами выше!
321 Показати IP 21 Квітня 2021 12:01
В Україні не 40 млн. зараз вже проживають громадян, а всього-навсього 33 млн. Тому влада і не бажає робити перепис населення, бо люди побачать реальну картину. А тому із держави Україна, яка 35-50 років тому була наймогутніша та найпривабливіша в пострадянському просторі, - тікають люди не оглядаючись.