• EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

На ЧУ з плавання волиняни здобули «срібло» та «бронзу»

19 Червня 2018 09:56
На чемпіонаті України серед юніорів з плавання волиняни вибороли 2 срібних та 4 бронзових медалі.

Чемпіонат України серед юніорів з плавання проходив у місті Бровари, повідомляє Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради на своїй сторінці у Фейсбуці.

В останній день змагань знову волиняни вибороли медалі. Так Анастасія Дмитрієва на дистанції 50м н/сп завоювала бронзову медаль - тренери В.Самчук, О. Корець.

Максима Ткачука мить відділила від п'єдесталу, посівши на дистанції 50м брас - 4 місце. На дистанції 50м в/с у фінальних заплавах Олексій Стахір став 5-тим, а Ілля Петрочук – 8-мим.

Відмінний старт наших плавців. Загалом завойовано 4 срібних, та 2 бронзові нагороди.

Вперше двома плавцями виконано норматив МС України, та двома КМС. Загально - командне 2 місце в другій групі.