• USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05

Волинські легкоатлети завоювали медалі національної першості

28 Квітня 2019 10:26
У Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 року народження та молодших. Волинська збірна зайняла сьоме загальнокомандне місце, а п’ятеро наших спортсменів – серед призерів.

Три нагороди вибороли любешівські скороходи. Валерія Шоломіцька фінішувала першою на дистанції 3000 метрів – 13:34.89 і значно покращила власний рекорд. Срібло здобула Соломія Діжак з Буська, що на Львівщині – 14:54.68. Бронза дісталася любешівчанці Катерині Токарчук – 15:17.94.

У хлопців на 5-кілометрівці переміг Тарас Корецький і більше, ніж на хвилину покращив особистий показник – 21:31.20.

Ще одна вихованка Любешівської ДЮСШ Юлія Петрик завоювала дві срібні медалі. В дисципліні біг 3000 м вона фінішувала за 10:29.68, а на 1,5-кілометрівці ще й на секунду покращила особистий результат – 4:47.10.

У стрибках у висоту бронзу виборола володимирчанка Марія Алєйнікова, на сантиметр покращивши свій результат, – 1.70.

Це був перший старт нового національного літнього сезону. Командний залік чемпіонату України виграла збірна Донецької області, другими стали юні атлети з Дніпропетровщини, третіми – Київщини. Волиняни зайняли сьому позицію з-поміж 27-ми регіонів.

Нагадаємо, волинські метальники в Кам’янець-Подільскому вибороли нагороди на змаганнях на честь Олімпійських чемпіонів Анатолія Бондарчука та Фаїни Мельник.