USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

На гутірковій сцені «Бандерштату» виступить Сергій Стерненко

22 Липня 2021 07:20
8 серпня на гутірковій сцені ювілейного «Бандерштату» виступатиме активіст Сергій Стерненко.

Про це повідомили на фесбук-сторінці фестивалю.

Сергій Стерненко – громадський діяч, один із лідерів одеського Майдану. Навколо своєї справи згуртував багатотисячну підтримку та продовжує боротьбу за справедливість і право кожного українця на самозахист. У 2018-му на Стерненка скоїли три замахи лише за пів року.

Читати ще: Фестивальників «Бандерштату» запрошують на екскурсії Луцьком

Нагадаємо, цього року 15-й ювілейний «Бандерштат» відбудеться 6-8 серпня у селі Рованці поблизу Луцька.

7 липня організатори представили всіх учасників музичної сцени.

Пізніше організатори оприлюднили погодинну програму музичних виступів на ювілейному «Бандерштаті».

Також фестиваль шукає активних та відповідальних волонтерів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Азаза Показати IP 22 Липня 2021 07:49
Ну да кому ж ще виступати як не викрадачу людей та наркобаризі
Бугага до Азаза Показати IP 22 Липня 2021 10:19
Надя Савченко, ой ьбл Сірожа Стерненко ...
Мда Показати IP 22 Липня 2021 07:50
А Галявієв виступати буде?
Невоювавший Показати IP 22 Липня 2021 08:36
Зачитає руській реп чи дасть майстер клас по трюках з ножем?
Всезнайко Показати IP 22 Липня 2021 08:37
Буде вчити як людей вбивати і наркотою приторговувати?
Лучанин Показати IP 22 Липня 2021 08:38
Мутний він. вовк в овечій шкурі.
Лучанка Показати IP 22 Липня 2021 08:48
Жах! Людина, що звинувачується у тяжких злочинах, публічно зарізала беззахисну людину запрошується на молодіжний захід! Оце так знайшли "морального" авторитета!
Цікавий Показати IP 22 Липня 2021 09:45
куди ми котимось!?! борець права на "самозахист", продавець наркотиків буде нас повчати! Ура!
Оглядач Показати IP 22 Липня 2021 09:47
І Васю Пилипюка з Соборності, 32 обов'язково запросіть!!!
Гадя Показати IP 22 Липня 2021 10:21
Продажна шкура на Бандерштаті ??? Гоніть його сцаними тряпками!
Віктор Показати IP 22 Липня 2021 11:06
Не чіпайте Стерненка, він практично один бореться з засиллям російської попси і ефективно я вам скажу, краще переходіть на українську або англомовну музику!
Карась Показати IP 22 Липня 2021 12:18
Хороша добра гарна людина
Євросоюз Показати IP 22 Липня 2021 12:55
Запросіть йому до гурту ще Кривоша з Луцького СІЗО
Павло Показати IP 22 Липня 2021 19:02
Ті хто пише тут про Стерненка усю цю гидоту, про напади чи наркотики: якщо ви не за масковію(хоча малоймовірно) тоді ви просто срати хотіли розбиратись у чомусь. Вам легше кокати про те, що ви почули або вам сказали. Ви заслуговуєте жити в такій бандитсько-мєнтовсько-депутатській країні. Тільки такі люди, як Сергій і можуть йти вперед. І за ними будуть йти мільйони розумних та освічених людей, а ви (хоча вас можуть бути, або і є мільйони) самі себе ж закопаєте, бо нам остогидли бездіяльні нездари, які нічого не роблять і не хочуть тільки тупо втикати тєлік і пити пивко після роботи. Ви бідні бо ліниві, і відповідно тупі.
Читач Показати IP 23 Липня 2021 14:38
Люди,повикидайте свої телевізори,бо вони вам остаточно мозок вимиють!
лінивець Показати IP 23 Липня 2021 15:54
хай краще луцький терорист виступить ніж цей стерненко
Анонім Показати IP 23 Липня 2021 17:06
Юні гітлерівці вони такі смішні.