USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На луцькому Центральному ринку – масштабна пожежа, горів торговий павільйон

15 Грудня 2022 07:31
15 грудня о 01:56 до рятувальників надійшло повідомлення від очевидців, що горить торговий павільйон Центрального ринку, розташованому на вулиці Глушець у Луцьку.

За підвищеним номером виклику на місце події прибули рятувальники всіх трьох пожежно-рятувальних підрозділів Луцька – 25, 2 та 1 пожежно-рятувальних частин.

На час прибуття вогонь вже охопив покрівлю павільйону та поширився внутрішнім приміщенням.

Під час гасіння пожежі працювали 4 ланки газодимозахисної служби, на подолання вогню подали 10 потужних водяних стволів СПРК безпосередньо для гасіння покрівлі, через вікна й двері будівлі, а також для захисту.

Для безперебійної подачі води залучені 2 резервні автомобілі.

О 02:55 пожежу локалізували, о 03:37 ліквідували.

Всього на місці пожежі працювало: 34 рятувальники, залучено 9 одиниць техніки.

Недопущено поширення полум’я на торгові ряди та врятовано частину будівлі – південну та північну частину торгового павільйону.

Причина пожежі встановлюється.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Гога Показати IP 15 Грудня 2022 08:37
Курять де попало
Анонім до Гога Показати IP 15 Грудня 2022 11:32
Видно накурився тільки ти.
007 Показати IP 15 Грудня 2022 08:37
ЦУМ, ринок - випадковість ? Не думаю !
Доктор Хлус до 007 Показати IP 15 Грудня 2022 21:05
і до доктора не ходи...
Гога Показати IP 15 Грудня 2022 08:53
Аяяяяй мабуть буде нове в 3-4 поверха )))
Лучанин Показати IP 15 Грудня 2022 09:02
Знайомий почерк . Зразу ЦУМ згадався...госпіталь..
Анонім Показати IP 15 Грудня 2022 09:21
якщо зорі запалюються, отже, це комусь потрібно. пустити півня - давня поліська розвага)
Роман Показати IP 15 Грудня 2022 09:21
Колись ЦУМ так само горів
911 Показати IP 15 Грудня 2022 09:24
щось подібне вже було коли горів центральний універсаг
Палиця Показати IP 15 Грудня 2022 09:53
Колись ЦУМ так горів))
Лучанка Показати IP 15 Грудня 2022 11:19
ЦУМ також горів і чим це все закінчилось - всі знають. От і тут буде все "по-новому".
Клава Показати IP 15 Грудня 2022 11:37
Закономірно. Фінал невдовзі. Там нічого не буде ...
Інсайдер Показати IP 15 Грудня 2022 11:44
Буде новий торговий центр ?
Так таки так Показати IP 15 Грудня 2022 11:52
Реконструкція продовжується...
Йосип Показати IP 15 Грудня 2022 12:55
ЦУМ теж так якось загорівся сам по собі
Де попало Показати IP 15 Грудня 2022 12:57
ЦУМ 2
Джек Показати IP 15 Грудня 2022 13:49
НАРЕШТІ КІНЕЦЬ ГАДЮШНИКУ
Я Показати IP 15 Грудня 2022 15:29
Не нагадує цум?)!)))))
H8er Показати IP 15 Грудня 2022 15:45
В центрі теж колись згоріло, а місце там привабливе, охочих багато знайдеться... прихопити до своїх загребущих рук.
CoBa до H8er Показати IP 15 Грудня 2022 15:47
якраз під час комендантської години згроріло, як добре, жодного свідка.
Тероборона Показати IP 15 Грудня 2022 19:23
Да здравствуєт муницыпальная полиция - самая гуманная полиция в мире!!!
123 Показати IP 15 Грудня 2022 21:58
Чомусь відразу в голові з'явилось прізвище того, хто зацікавлений в цьому всьому. Шкода простих людей, які втратили роботу, заробіток для сімей.
Виборець Показати IP 16 Грудня 2022 09:49
Тема для роздумів і аргумент для прийняття рішення на виборах !
Вася до Виборець Показати IP 16 Грудня 2022 20:54
Балотуйтесь! Проголосуємо за вас!
Ріо Показати IP 17 Грудня 2022 00:36
Якщо це хтось навмисно зробив - те ж саме буде і в нього. 1000 %.
Were Показати IP 17 Грудня 2022 03:35
т.зв. Волинська Швейцарія)