USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На Рівненщині люди блокували дорогу біля кордону з Білоруссю. Що вимагали

4 Лютого 2025 18:10
У Старому Селі на півночі Рівненщини, поблизу кордону з Білоруссю, місцеві жителі перекривали дорогу.

Про це з посиланням на паблік «Рівне 1283» інформує ТСН.

За інформацією каналу, люди вимагають відновити іншу дорогу, яку з метою безпеки розкопали прикордонники. Вона розташована всього за 8-9 км від Білорусі.

Голова Старосільської громади Михайло Кузьмич повідомив журналістам, що наразі ситуація в селі спокійна. За його словами, пікетувальники розійшлися вчора близько 18 години.

«Поки тихо, не знаю, як далі буде. Самої бійки я не бачив, але казали, що вона була. Вона тривала недовго», – каже голова громади.

Читати ще: Укріплюють смугу та посилюють наряди: як на Волині прикордонники патрулюють державний кордон

Зауважимо, що на кадрах одного з відео видно, як агресивні жіночки напали на військових і стягували маскувальну сітку з блокпоста.

«Наразі ми готуємо звернення до прикордонного загону. Пікетувальники мають прийти та перевірити його. Також ми будемо його погоджувати з прикордонниками», – додав Михайло Кузьмич.
Як повідомили у пресслужбі поліції області, жодних порушень на місці вони не задокументували.

«Ситуація наразі контрольована. Мітингувальники після спілкування з владою розійшлися. Поліцейські забезпечували публічну безпеку і порядок на місці події», – сказали у пресслужбі ГУ Нацполіції у Рівненській області.

За інформацією іншого пабліка «Твоє Рівне», жителі Старого Села вимагали:

– не здійснювати перевірку авто та військово-облікових документів у чоловіків,

– прибрати контрольний пост,

– дозволити безперешкодно збирати дикороси (ягоди та гриби) поруч із кордоном з Білоруссю.

«Про копання бурштину, про їзду п’яними, часті резонансні ДТП та постійне порушення комендантської селяни мовчать. А ще учасники цих дій незадоволені перевірками та зміцненням кордону», – зауважують у пабліку.

Читати ще: Рови, залізобетонні конструкції та невибухові загородження: на Волині триває укріплення кордону з Білоруссю

«Основні вимоги, які звучали від громадян, не здійснювати перевірку транспортних засобів та військово-облікових документів у чоловіків, прибрати контрольний пост, а також дозволити безперешкодно збирати дикороси поруч із державним кордоном, попри чинні у прикордонні режимні обмеження», – додав речник Держприкордонслужби Андрій Демченко у коментарі «Телеграфу».

Старе Село на Рівненщині регулярно випливає у зведеннях правоохоронці, як один із найбільших центрів незаконного видобутку бурштину у регіоні.
Старе Село на карті

Нагадаємо, що у Рівному два 19-річні юнаки готували теракт біля управління поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 9
дідо Показати IP 4 Лютого 2025 18:45
РПЦешна секта промиває полішукам мозги.
Анонім до дідо Показати IP 4 Лютого 2025 19:15
Тобі і українська добре промила. Видно ж.
Тур до дідо Показати IP 4 Лютого 2025 19:43
Вони тобі не "поліщуки", а громадяни України !
анонім Показати IP 4 Лютого 2025 20:04
Більш схоже на скот України
Українка Показати IP 4 Лютого 2025 20:18
В країні війна, а в них документи не перевіряти?Скільки з тих молодиків, що в сюжеті, служили? За які заслуги вони тиняються по лісу?Грибів їм захотілося? Чи танків з бульбашами хочете запустити?Чи бурштин вже в загашниках закінчився, треба дальше нищити ліси?На них не тільки поліцію та СБУ потрібно, а тих бідних хлопців з передової з автоматами, щоб нагадали тим бикам де вони знаходяться і чого. І ще буде що показати по телевізору москалям, порадіють за нас...І всі миру чекають...З такими людьми? До чого дожилися...
васо Показати IP 4 Лютого 2025 20:33
а як це відео рознесли кацапи по своїм паблікам то капець гидкодивитись
321 Показати IP 4 Лютого 2025 23:25
Я розумію обурення людей. По перше, в чому смисл установки цієї єгози? Невже хтось справді вірить, що благенькі кілька мотків колючки зупинять (чи надовго затримають) наступ ворога і його військову техніку? Ні, звичайно. Такий паркан ставлять тільки з однією ціллю: щоб перешкодити українським чоловікам, які мають намір перетнути кордон із Білоруссю. Та і їх це не дуже зупиняє, якщо чесно. Зате місцевим створюються незручності у пересуванні. В такому дроті заплутуються та травмуються корови та інша домашня скотина, які зараз коштують недешево. І очевидно, прикордонники не будуть компенсувати селянам збитки. Мій висновок: Тупо взяли і розпиляли виділений бюджет. Мінімум зроблено, більшість вкрадено, людям зробили головний біль, а результату - нуль.
Анонім до 321 Показати IP 7 Лютого 2025 19:20
Ти багато бачив українських чоловіків, які втекли до РБ?) Випасать худобу взимку це потужно, а влітку В СЕЛІ можна випасати в будь-якому іншому місті, чи їх просто немає?) Який же брєд
Анонім Показати IP 7 Лютого 2025 19:37
Найбільше прокинкся і постраждав від заборони збирати рогоз тип на бмв Е39 в білих кросовочках на прев'ю відео. А так дуже схоже на проплачену акцію, мужиків куча, мужики майже нічого не роблять, жіночки і бабки волають і скандалять, ну це таке. До найближчої точки кордону з РБ - 6 км, у ближчому до кордону з РБ селі - Дроздині (2 км) таких проблем чомусь немає. Навколо сіл з усіх сторін - лесі, поля, тобто причина взборі ягід і рогозу відпадає. Єдина причина цього всього сабантуя від жителів - видуботок бурштина. Місцеві авторитети, бандитизм, цигани, видуботок бурштина... тіпам не дають нормально видобувать, як раніше, як до війни.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus