USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

На сході загинув 27-річний воїн волинської бригади

26 Вересня 2020 12:35
На сході в зоні бойових дій загинув Огінський Сергій Леонідович.

Про це повідомив голова Долинської міської ради у фейсбуці.

«На 27 році життя в зоні бойових дій загинув долинянин Огінський Сергій Леонідович, старший солдат 14-ї бригади, що дислокується в Луганській області.

Сергій ще раніше відслужив строкову службу, а не так давно, у червні 2020 року, вирішив піти добровольцем на фронт, сказавши рідній сестричці, що це його покликання...

Вічна і світла память Герою! Співчуття родині, близьким та побратимам...» – йдеться у дописі.
Поминальні заходи та похорон відбудуться у понеділок о 12.00 год за адресою вул. Полюляка, 6/2 (вуличка між медсанчастиною та Поліцією).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
дідо Показати IP 26 Вересня 2020 13:22
Якщо застрелився сам, то всерівно Ґерой?
777 Показати IP 26 Вересня 2020 13:41
как погиб то?
Остап Вакарчук Показати IP 26 Вересня 2020 14:14
У мене таке враження, що на фронті гинуть тільки хлопці із західних областей: Волинь, Закарпаття, Львівщина, Франківщина, Рівненщина,Тернопільщина. А з таких областей як: Харківська, Сумська, Херсонська, Миколаївська, Одеська чи Київська області на сході хоча є захисники, чи з таких проросійських областей зовсім немає захисників, чи можливо такі призовники новобранці масово відкуповуються від військової служби або таким "западло" воювати та вбивати росіян.
Ісса Ндойє Показати IP 26 Вересня 2020 15:14
Заробітчани ...
007 до Ісса Ндойє Показати IP 27 Вересня 2020 20:01
Поїдь зароби.
Лучанка Показати IP 26 Вересня 2020 18:29
Слава навіки Герою.......
Green Показати IP 27 Вересня 2020 21:29
Перемир'я, ковінька "гідранту"!!!