USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Центральному ринку у Луцьку знову демонтують контейнери

25 Травня 2020 13:12
На території Центрального ринку Луцька розпочали демонтаж ще восьми кіосків.

Дозвіл на знесення тимчасових споруд дав виконком міської ради під час позачергового засідання 25 травня.

Нагадаємо, минулого тижня виконком прийняв рішення про демонтаж трьох тимчасових споруд на вулиці Замковій, які були розміщені з порушеннями, адже стояли на тротуарі.

Сьогодні ж демонтують ще вісім тимчасових споруд на вулиці Замковій.

Демонтаж розпочався близько 12.30, його здійснюють працівники департаменту муніципальної варти за допомогою спецтехніки.
Попри погодні умови демонтаж триває. За станом на 13:30 залишилось вивезти лише 3 об‘єкти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанин Показати IP 25 Травня 2020 13:42
А яка продажна &ука дозволила ставити кіоски на тротуарі ? Скільки біди наробила і самим продавцям, і лучанам і владі !
Лучанин до Лучанин Показати IP 25 Травня 2020 14:15
Така сама, що й зараз зносить? А в чому біда, що вони там стояли?
Андрій Показати IP 25 Травня 2020 14:06
А в цей час хтось в парку покрав туї.... але нащо туї якщо питання землі В ЦЕНТРІ?
Євген Показати IP 25 Травня 2020 14:10
Подивіться на зовнішній вигляд та стан тих "європейських магазинів".Позорище.Давно потрібно було знести
Андрій до Євген Показати IP 25 Травня 2020 14:25
про це: а саме методи, забезпечення людей іншою роботою та ще багато чого ми поговоримо на виборах.... P/S/ а за сльози скажу наступне Бог з палкою не злазить....
Євген до Андрій Показати IP 25 Травня 2020 14:41
А може поговоримо про методи захоплення теріторії ?Треба було відразу ставити кіоски на Театральному майдані.
Андрій до Євген Показати IP 25 Травня 2020 14:55
в людей на руках і ЗАРАЗ ДІЮЧІ ДОГОВОРИ вибори пройдуть і ті люди підуть до суду за компенсацєю але плати будуть не ті хто демонтують або розривали договір на землю а ти і я як платник податків.
Лейле Показати IP 25 Травня 2020 23:55
Знести те гнилье. Бариг і перепродах на нормальну роботу.
може Показати IP 26 Травня 2020 09:09
стане трохи більше простору біля паркі і замкі. там давнопора провести перестановки.Люди - ви ж всебе дома робите ремонти , прибирання. ? То чому в місті має бути все , як сто років тому? Зробили там бардак -там було не чисто, Ряди не рівні , контейнери страшні. Продавалось і продтовари і промтовари і хімія і все разом. А про знесення - перенесення їх вже по сто раз попереджали. Але з насидженого місця тяжко зрушитись.