На Волині 13-річна дівчинка отруїлася «Корвалолом», який запивала енергетиком
На Волині судили жінку, бо її неповнолітня донька потрапила у лікарню після самостійного вживання ліків.
Про це йдеться у постанові Рожищенського районного суду.
Інцидент стався ввечері 26 вересня. 13-річній дівчині через вживання медичного препарату «Корвалол» та енергетиків стало зле і її госпіталізували у Волинську обласну дитячу лікарню із гострим медикаментозним отруєнням, що загрожувало її життю.
Матір дівчини звинуватили у неналежному виконанні батьківських обов’язків.
Під час судового засідання жінка визнала провину частково, мовляв, не вважає себе поганою матір’ю. Як пояснила волинянка, донька сама купила таблетки, а вона не проконтролювала, які саме. Також додала, що винна і фармацевт, яка продала ліки дитині.
Читати ще: Потрапив у лікарню із важким отруєнням: у Луцьку неповнолітнього судили за пиятику
Проте обвинувачена не змогла відповісти на зауваженні судді, чому дитина пізно ввечері гуляє сама, купує медикаменти та запиває їх енергетиком, щоб покращити психоемоційний стан.
Тож суддя, визнавши жінку винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків, оштрафував її на 850 гривень.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у постанові Рожищенського районного суду.
Інцидент стався ввечері 26 вересня. 13-річній дівчині через вживання медичного препарату «Корвалол» та енергетиків стало зле і її госпіталізували у Волинську обласну дитячу лікарню із гострим медикаментозним отруєнням, що загрожувало її життю.
Матір дівчини звинуватили у неналежному виконанні батьківських обов’язків.
Під час судового засідання жінка визнала провину частково, мовляв, не вважає себе поганою матір’ю. Як пояснила волинянка, донька сама купила таблетки, а вона не проконтролювала, які саме. Також додала, що винна і фармацевт, яка продала ліки дитині.
Читати ще: Потрапив у лікарню із важким отруєнням: у Луцьку неповнолітнього судили за пиятику
Проте обвинувачена не змогла відповісти на зауваженні судді, чому дитина пізно ввечері гуляє сама, купує медикаменти та запиває їх енергетиком, щоб покращити психоемоційний стан.
Тож суддя, визнавши жінку винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків, оштрафував її на 850 гривень.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
321
Показати IP
23 Листопада 2025 19:01
Тобто від того, що суд оштрафував мамашку на 850 грн, психоемоційний стан її доньки різко покращиться?
Волинській борчині Анастасії Алпєєвій надали звання заслуженого майстра спорту України
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
26 червня: свята, події, факти. Міжнародний день рожевого вина та Всесвітній день холоду
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
«Луцьк – територія талантів»: визначили найкращих юних вокалістів громади
25 Червня 2026 23:38
25 Червня 2026 23:38
У Луцьку відбулося відкрите тренування за участю представників патрульної поліції
25 Червня 2026 23:18
25 Червня 2026 23:18
Луцький стрілець увійшов до складу збірної України зі стрільби з лука
25 Червня 2026 23:00
25 Червня 2026 23:00
У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги
25 Червня 2026 22:40
25 Червня 2026 22:40

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.