USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

У їжу школярів на Волині додають шкідливі жири

25 Листопада 2014 16:31
Луцькі громадські діячі вирішували, на кого покладати відповідальність за якість продуктів, які постачаються у їдальні шкіл та дитячих садочків, у випадку, якщо трапилось харчове отруєння дитини.

Про це розмовляли під час громадських слуханнь на тему: «Безпека харчових продуктів та контроль за якістю харчування у навчальних закладах» сьогодні, 25 листопада.

Зі слів громадського діяча Петра Гоцалюка, на сьогодні відповідальних за безпеку харчування дітей у школі знайти складно. Тож, метою заходу стало дослідити, який вплив має споживач на якість сировини та продуктів, які подають дітям у навчальних закладах.
Разом з тим заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Валерій Руцький наголосив, якщо раніше за якість продуктів харчування відповідали спеціальні служби, то тепер, згідно із законодавчою базою, відповідальність за постачання сировини і продуктів покладається на постачальника.
Таким чином, дізнатись, які ж інгредієнти входять до шкільних страв - неможливо.

Натомість, зі слів заступника начальника головного управління санепідемслужби Волинської області Лариси Дудковської, тільки за останній рік на керівників дошкільних та шкільних навчальних закладів області наклали 12 штрафних санкцій.

З її слів, у харчових продуктах двох районів області знайшли рослинні жири, зокрема, пальмову олію. «Через вживання пальмової олії зашлаковуються судини, тому вона дуже шкідлива для молодого організму. У Луцьку із 5 перевірених зразків їжі чотири мали рослинні жири. Лише в Локачинському районі в харчових продуктах знайдено їх не було. Система контролю сьогодні вкрай потрібна. Але до неї достукатись – складно. Втрутитись у тендерну процедуру у нас немає можливості», - зауважила Лариса Дудковська.

Разом з тим вона запропонувала управлінню освіти хоча б періодично робити лабораторні дослідження усіх харчових продуктів, аби виключити усі негативні моменти, що вряди-годи трапляються на Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 72
мясокомбінат Показати IP 25 Листопада 2014 16:37
коментар було видалено
ЇХ на сухарі пора до мясокомбінат Показати IP 25 Листопада 2014 20:28
В наших котлетах із сухарів - НІ ЖИРУ , ні м"яса не буває . / повар з стажем роботи на учнівському харчувані 40 років )
медик Показати IP 25 Листопада 2014 16:41
Коли розженуть той хабарницький ОБЛЗДОРОВВІДДІЛ, який заробляє на хабарях і вказує що кому робити, щоб хтось відпрацьовував ними "зароблене"? Що для цього потрібно? Де їхні ДЕКЛАРАЦІЇ про доходи і ВИТРАТИ?
Михайло до медик Показати IP 25 Листопада 2014 17:15
Дивітся "глибше", то не без відання Загреби В.Я.. Та напевно добре знає про декларації схеми і все "зароблене" і з нею поділене...
сьогодні до Михайло Показати IP 27 Листопада 2014 21:36
Марися до Україна 26 Листопада 2014 14:22 відповісти +4-3 Як то до чого, вона була на посаді заступника начальника управління. Ну хоча б, як не люстрацію, то медогляд нехай пройде, зокрема психіатра. Анонім до Марися 26 Листопада 2014 20:39 відповісти + 1 - 1 бач Марисю, не зря ходили легенди, що ти не Микола, а правник. 777 до Анонім Сьогодні 08:38 відповісти + 2 - 2 Розумним бути не заборониш, що не скажеш про загреб і ко. Анонім до 777 Сьогодні 10:07 відповісти + 1 - 1 здоровI люди в Iнтернетi не самостверджуються i такого не пишуть, тому якщо Загрева буде проходити плановий медогляд то хай вiзьме з собою цих "Марисю-Миколу-освiтян" наступного разу. альтарнатива до Сікач Сьогодні 21:31 відповісти + 0 - 0 В Сапалаївку , або в болото жабу. Анонім Сьогодні 17:31 відповісти +1-0 Так чи інакше, але загревина пісенька скоро скінчиться, це людинка з поередньої обойми, а її час міняти!
від Махайла до Михайло Показати IP 2 Грудня 2014 09:24
коментар було видалено
валя спокійно спить до медик Показати IP 25 Листопада 2014 21:16
Але чому з неї вже всі сміються , кури теж???!!!
вчитель Показати IP 25 Листопада 2014 17:14
Загрева це кандидат наук Бубнiвського розливу, педагог з великої лiтери. Її женуть як дворнягу, а воно лiзе... Тiльки скоро i друг гузь вiд неї вiдхреститься... Бо вже бачить хто це така.
А. Корнiйчук до вчитель Показати IP 25 Листопада 2014 17:24
Ой ранiше була нормальна, а пiшла в начальники, ну теж вродi розумна, але, чому ж так на людей тисне?
Коли до А. Корнiйчук Показати IP 25 Листопада 2014 17:27
Коли це вона була нормальна? В якому місці? Була д...рна, а стала ще гірша.
Саша Показати IP 25 Листопада 2014 17:25
Приберіть Загреву!!!
Седлтщенська красуня до Саша Показати IP 25 Листопада 2014 17:28
Саша! Ти шо! Так вже її приберуть i тебе поставлять... PR-агент ти наш...
Саша до Седлтщенська красуня Показати IP 25 Листопада 2014 17:32
Я не претиндую на посаду начальника управління освіти бо маю освіту столяра. І я не з партії регіонів, а з "Автомайдану". Про Вашу Загребу вже знаємо. Якщо не вміє за собою закрити двері, то допоможемо
Седлищенська красуня до Саша Показати IP 25 Листопада 2014 17:37
Яке вiдношення як столяр ви маєте до управлIння освiти? Це управлiння освiти у будь-якому випадку (та й педагоги областi теж) повиннi обирати начальника собi. а тут, пишуть одне, та вона вже пiвроку керує i жодного колективного звернення проти неї не було. А чим вам не вгодила? Напишiть раз з Автомайдану, що не влаштовує?
от таку п тримаєм до Седлищенська красуня Показати IP 25 Листопада 2014 20:16
коментар було видалено
Iнга до Саша Показати IP 25 Листопада 2014 18:36
"претиндую" - вірно пишеться "претендую", перед "бо" - ставиться кома. Вірно казати "зачинити двері", а не "закрити". Ось через таких "розумних", які в різних майданах минулого року кричали, шини палили, мітинги та хороводи водили - сьогодні нами керують бездарні урядовці, реформи яких ведуть всіх до повного зубожіння.
освiтянка до Iнга Показати IP 26 Листопада 2014 16:59
Iнна Савчук, а вам там всiм Загрева доплачує за коментарi в її користь? Коли ви вже порозумнiшаєте??? Певно нiколи.
888 до освiтянка Показати IP 26 Листопада 2014 21:16
коментар було видалено
Анонім до освiтянка Показати IP 26 Листопада 2014 22:26
А що ця Iнна i всi iншi мають писати, щоб вам сподобатись? Скажiть раз така справа, а то вони будуть дуже хвилюватись через вашу критику гигиги!
завжди готові допомо до Саша Показати IP 25 Листопада 2014 20:56
Демонстративно в смітник !!!!! ( Тільки свисніть , і контейнер під самими дверима ОіН .)
ого до завжди готові допомо Показати IP 26 Листопада 2014 03:59
дожилися, жінку і в смітник
Огого до ого Показати IP 26 Листопада 2014 13:55
коментар було видалено
Юлія Показати IP 25 Листопада 2014 17:27
Постачальників треба карати за неякісний продукт, а не директорів шкіл чи завідувачів садочків. Як може перевірити директор за освітою "вчитель, викладач того чи іншого предмету" без лабораторії і фахівців якість продукту? На зовнішній вигляд і запах хіба. І не директор протягує в тендерах своїх постачальників, а ви підсовуєте своїх людей, а в результаті діти їдять хтозна що. А директора стають заручниками ситуації. Хто винен, що в школі діти отруїлися - директор або повар, іншого не дано. Глибше й копати не будуть, бо отримали відкати в кишені. І сидять надцять умів і чешуть язиками, говорили, балакали - сіли, заплакали. На мою думку.
Седлищенська красуня до Юлія Показати IP 25 Листопада 2014 17:31
Або на тендери продають продукцiю однiєї якостi, а поставляють iншої. Тут велике значення має методика проведення тендеру i подальший контроль.
Седлищенська красуня до Седлищенська красуня Показати IP 25 Листопада 2014 17:32
не продають , а "Подають" перепрошую.
навіщо кришуєш до Седлищенська красуня Показати IP 25 Листопада 2014 21:10
рятуємось до посипеться порохно підробно на сайті : Батов г.Ф. Герої попереднього коментаря хоч і сприяють видаленню небажаних для них фактів, все ж більше згідні їх читати, чим у випадку примусового звільнення батова, отримати від нього оприлюднення передових педагогічних методів спільного розкрадання державних та інших коштів в особливо великих розмірах.Невже Плахотна , яка буде нести персональну відповідальність , якщо ЛВПУ нарешті не буде повернене до порядку і норм передбачених Законами. Поступиться тому тваринному світу який в 21 столітті =адмініструє= училище. Володіючи інформацією про п*явок на тілі училища ...і злоякісною пухлиною всередині . Допустить брудні технології , глибоко вкоріненні в тому болоті (попробуй поступити не так, як того хочуть нероби-негідники які вже більш ніж впевнені в отриманні бажанного для них результату...- страх - це нормально... , а прикладів розправи над тими хто пробував БІЛЬШ НІЖ ДОСТАТНЬО !) Можна не боятись і пробувати ,- здача,рикошет,та просто здоровий глузд. ПОРЯДОК РАНО ЧИ ПІЗНО ПОТРІБНО НАВОДИТИ ! Вони били і ставили на коліна , за правду звільняли , погрожували розправою ,крали ,брехали , продавались , купляли продажну ск***ну , просто рахували , що вже знищили документи ,а в дійсності оригінали ще збережені до кращих часів ...Грязі назбиралось такий шар , що вона впаде сама тільки чуть торкни ! Відповісти 0 кухня 24 листопада, 19:40 А я то думаю що це лідія семенівна останнім часом зачастила в училище? може інструктором? Відповісти 0 харчевня 24 листопада, 20:22 Явно не на пироги і не просто так. Та й не сама одна приходила "інструкторський досвід"передавати Відповісти 0 апетит 24 листопада, 20:41 Нулі треба підтирати. Забагато зібралося ... Мишко - Грицько хвилюютьс
Анонім до Седлищенська красуня Показати IP 26 Листопада 2014 14:24
Ма..та ти була дурна такою і лишися, красуня ти наша
111 до Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 16:18
На бiльше розуму у вас не хватило
484 до Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 16:44
От Ви розумом блиснули. Далi нiкуди?
Седлищенська два раз Показати IP 25 Листопада 2014 17:41
Наслідки вживання шкідливих продуктів видно на чиновникові з другої фотографії.
правник до Седлищенська два раз Показати IP 25 Листопада 2014 17:45
наслідки вживання психотропних речовин та інших пре-курсорів - неадекватна поведінка Загреби... І не сперичайтесь зі мною будьласка наступні захисничкі! Сам чув бредні на відкритих засіданнях...))) (Або просто шизофренія, в такому випадку потрібно призначити медичну експертизу на визначення повної/обмеженої дієздатності у вищезгаданої особі.)
Україна до правник Показати IP 25 Листопада 2014 17:49
в тебе точно шизофренія і тобі ця ж медична експертиза потрібна більше ніж іншим!
Седлищенська красуня до Україна Показати IP 25 Листопада 2014 17:54
Льоня I Правник одна i та ж людина
Україна до Седлищенська красуня Показати IP 25 Листопада 2014 18:05
100%
185 до правник Показати IP 26 Листопада 2014 14:00
коментар було видалено
Льоня Показати IP 25 Листопада 2014 17:49
ААА! НЕАДЕКВАТНА, ХТО ПРО ТЕБЕ СЛОВО ДОБРЕ СКАЖДЕ!!!!???????????????????? НIХТО!!!! ДУЛЯ ТОБI ЗАГРЕВИХО З МАКОМ!!!!!!!!! ПОЧИТАЙ ЩО ПРО ТЕБЕ ЛЮДИ ДУМАЮТЬ I ПИШУТЬ!ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХА!
Міша до Льоня Показати IP 25 Листопада 2014 17:50
ти неадекватний
Катерина до Льоня Показати IP 25 Листопада 2014 17:53
лікуйся
222 до Катерина Показати IP 25 Листопада 2014 18:08
загревисько нових призвостнiв собi завело. Просто так її нiхто захищати не буде, знаю багато рокiв її, пiдлiшої людини мабуть важко зустрiти.
тендер Показати IP 25 Листопада 2014 20:00
Цікаво виходить. Тендера проводять управління освіти, а штрафують директорів за неякісні продукти які закупляє відділ освіти у постачальника який виграв тендер який організований відділом освіти. Во система. При таких підходах так і будем жити. А люди в високих кабінетах і далі будуть думати-гадати кого винуватим назначити, писати нікому нах.. непотрібні звіти і т д.
Освітянин до тендер Показати IP 26 Листопада 2014 14:52
Шановні! Тендери на постачання окремих продуктів харчування проводять районні (міські) відділи (управління) освіти. Обласне управління освіти і науки до цього відношення не має, оскільки організація харчування покладена на місцеві органи влади.
освiтянину до Освітянин Показати IP 26 Листопада 2014 16:54
А управлiння освiти i науки тепер не мiсцевий орган влади? Центральний? Понабирали от таких незнаючих, ось так i живем.
Хлоп Показати IP 25 Листопада 2014 20:31
Пальмовую олiю широко використовують в усiх краiнах Азii. Там не використовують молочний жир. Не можна казати, що це нормально для краiни, де завжди споживали молочнi жири, але вважати пальмовую олiю за отруту не варто. Нехай це буде найстрашнiшим порушенням.
Хляп до Хлоп Показати IP 25 Листопада 2014 20:50
Валя Загребуща і чисті руки . Два прихлопа , три притопа ось в чём деле вопрос.
Хлоп до Хляп Показати IP 25 Листопада 2014 21:12
Може вам iнтернет-видання собi зробити для висвiтлення цього питання?
Седлищенська красуня до Хлоп Показати IP 25 Листопада 2014 21:20
Ну, а то присiли на Волинських новинах, а оренду не платять.
Микола Показати IP 26 Листопада 2014 09:56
А до якої пори там ця любителька поїсти-добре випити буде в освіті чипіти-Черидніченко, про неї вже легенди ходять, як можна таких в освіті тримати, але чому тут дивуватись, а у руля то хто?
WWW до Микола Показати IP 26 Листопада 2014 12:14
Ой, Миколо! Ходять легенди, що Ви зовсiм не Микола...
Анонім до WWW Показати IP 26 Листопада 2014 22:22
По словi "чипiти" легко особистiстно-Зорiєнтуватися про якого "Легендарного Миколу" йде мова.
ну ти і ... до Анонім Показати IP 28 Листопада 2014 16:59
Вчепиться таня і не відчепиться поки не вірве , файний кусень - стабільно чипіть ,як ріп*як , а ти пристав , як г"вно до штанів по" чипіти " - битий валянок .
Анонім до ну ти і ... Показати IP 29 Листопада 2014 11:53
Тетяна Володимирiвна порядна людина, а Ви перед тим, як щось писати помийте руки з хлоркою - легенда ходяча.
WWW до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 12:03
1000%
чипіть до WWW Показати IP 29 Листопада 2014 19:47
Заморозьте , замаринуйте . щось придумайте щоби зберегти над,над ,над порялну ТВ в кубі... та навіть в 10 степені. Захлоруйте , законцервуйте разом з анонімом. 1000 % !!!??? Ти гониш .
чипіть до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 19:34
Балада про Т.В.Черідниченко в ПТО. Сміються всі , й тв регоче - то напевно гумореска чи свіженький анекдот.
село до чипіть Показати IP 1 Грудня 2014 21:43
Т.В. Черидниченко - це Удот Таня, чи інша?
як і загреба до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 19:53
Я. Таня , я просто о піз....деніла , я порядна . Хто ти анонім ? хто тобі таке сказав?
І ти теж до Анонім Показати IP 2 Грудня 2014 13:47
Ти приду...ку мий свої груки з хлоркою. Цю стару алкоголічку знову повернули в управління це жах. Така сама як і її хазяйка, якій вірно служить.
111 до І ти теж Показати IP 2 Грудня 2014 14:11
її не повернули, вона робить в ЦНТТУМ просто в харчуваннi розбирається, тому була присутня на слуханнях.
юра Показати IP 26 Листопада 2014 10:29
Але в Дильова тупа фізіономія.
КОТ до юра Показати IP 26 Листопада 2014 14:03
коментар було видалено
смачного Показати IP 26 Листопада 2014 18:37
Основне призначення харчування в школах, ПТУ (особливо) і т.д. - відмивання державних коштів!
... Показати IP 26 Листопада 2014 21:59
Загревi о...па, а її ще хтось захищає. Седлищенська красуня це що ображена коханка екс-начальника? вiн вродi з седлища?
Седлищенська красуня до ... Показати IP 26 Листопада 2014 22:38
Чому зразу ображена коханка? Вiн у нас вiддiл освiти очолював, i в радi був. Загреви ще добре не знаю, не буду критикувати, але дивлюсь, як регiонали назад у владу лiзуть, тому менi здається, що вони навмисне тут пишуть, щоб цiну набити собi. Це моя особиста думка прошу не опускатись до образ, а поважати один одного.
не смішно до ... Показати IP 27 Листопада 2014 08:40
Яка вона там коханка, що за дурниці. Це прихвостень Загреви, таке мале нервозне створіння
Анонім до ... Показати IP 27 Листопада 2014 22:37
може.
азов до ... Показати IP 27 Листопада 2014 22:40
Або жiнка, певно розумна, каже не лiзь ти у таку недолугу владу. В такий час тiльки нездоровi туди сунуться.
бо їй байдуже до азов Показати IP 30 Листопада 2014 20:22
Загрева це біда до лучани 2 Вересня 2014 19:20 відповісти +7-0 ВП 1 вересня 2014 22:57 .--- Вот и наступил новый учебный год. 1 сентября - день знаний. Хотелось бы поздравить с этим праздником весь коллектив ВПУ города Луцка. Но не поднимается рука писать какие-то хорошие слова в адрес некоторых работников училища, фамилии которых уже несколько лет не сходят со страниц областных СМИ и интернета. Вот уж правда, что за последние 10 лет из когда-то процветающего, элитного учебного заведения при "помощи" каждого из меняющихся как на эстафетной легкоатлетической дорожке директоров, его превратили в рассадник коррупции, лжи, несправедливости, взятничества. Чего только стоят два случая судимости директоров училища! Основание - финансовые преступления. Но удивляет другое. Осужденный Батов так и остался преподавать и делиться своим жизненным опытом со студентами учебного заведения.Ни министерство, ни управление не обратили внимания (или не захотели обратить)на статью, по которой осудили бывшего горе-директора. Это как надо было ублажить Киев и Луцк, что бы они синхронно закрыли глаза на злодейства, происходящие в училище! А суммы там фигурируют с шестью нулями! И взялись они не с потолка. Выводы КРУ - это не шутка! Но вот, что интересно. На кого-то это могло бы произвести неизгладимое впечатление. Но только не на Луцкое и Волынское руководство. Думалось, что после революции на Майдане что-то в нашей стране, а значит и в ЛВПУ, изменится в лучшую сторону. Но, увы! Та же круговая порука, кумовство, блат, деньги, продажная прокуратура и т.д. И Батов продолжает "плодотворно трудиться" в ограбленном им училище. Правда, ни так давно произошла в "бурсе" ротация. "Ушли" часто вспоминаемого в прессе гл. бухгалтера и завгоспа. "Попередник" хозяйственника страшно любил халявские деньги. За что и потихоньку был рассчитан с должности. Пришедший же на смену оказался крепышом - практически Стивеном Сигалом. Он так доказывал свою правоту столяру училища, что у бедного многодетного отца треснуло несколько ребер.Но, видно, с работягой вопрос порешали конкретно и пострадавший даже не снял побои и не стал никуда обращаться: ни в профком, ни в администрацию училища, ни в суд. Вот Вам ********************** У Загреви навіть пояснюючих з приводу цієї надзвичайної події немає .
777 Показати IP 27 Листопада 2014 08:41
ППППППППриберіть ЗЗЗЗЗагреву!!!!!!!
Логгооппед Показати IP 27 Листопада 2014 09:09
777 Ттаа сствоорріть сввійй саайтт
ти ти тоооже не на с до Логгооппед Показати IP 28 Листопада 2014 20:24
а цю по особливій темі Сьогодні 19:21 відповісти +1-0 111 27 Листопада 2014 19:59 відповісти +5-0 А хто так за загреву вийде i розкаже про її методи керування? Чи в неї iмунiтет? 333 до 111 Сьогодні 16:14 відповісти +2-0 Загрева це особлива тема. Вона все під себе підганяє. неугодних, але толкових людей намагається позвільняти з роботи. Лобіює вирішення та вилучення своїх освітянських земель для передачі різним лівим людям. Таку непотріб треба гнати в шию у першу чергу. \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ За те , що на кадровій комісії не " відфільтрувала " кандидатуру ЩУРа на посаду директора Луцького ВПУ ще й копняків під зад надавати варто... Йому Київ не продовжив контракт , щоб не давати можливості господарювати ПАЦЮКАМ !!!!! Чим він їй догодив ??? Скільки часу Щурі будуть влащтовувати бездарну бабу, для якої вони з великої літери ??? Не треба високої КАДРОВОЇ КОМІСІЇ управління ОіН , достатньо години на по-освітянськи "поганяти" батовсько-богданцевих ЩУРів на професійну придатність.....(гена допустив 12 помилок в заяві про вихід з профспілки , диктант для адмінісрації бурси - одна з нездоланих вершин ... до 09. 12 .14 . нехай Загреві В.Я. ВЛАСНОРУЧНО напишуть звіт про виконану в училищі роботу/без балди/ за рік 1Романюк В.В , і К* кодло) У вищому закладі ... мають працювати розумні , освідчені фахівці , а не " руководити" і рити свинота...Несуни Максимчуки вже не ті сили мають , вимушені сина , конкретно торбами з інструментами і продукцією загружати на виніс з училища .
рекордні врожаї Показати IP 1 Грудня 2014 20:09
що посієш-те пожнеш брати і сестри по розуму Вже 10 років на освітянській нивці площею 4 га. - Луцьке ВПУ . ЗD брати засівають ПОЛОВУ з бурянами. Врожай - полова в головах : Курилюка , Хоміча , Таранчука - прибрали ,а сортово - виборові буряни перекинулись на інші поля. . Дикуни- лісові - 3d брати далі СІЮТЬ... - ПОЛОВУ є натяк , що скоро буде готовий до збору новий врожай голів з половою/.
цікаво Показати IP 1 Грудня 2014 21:33