USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинський лікар, у якого виявили коронавірус, помер від серцевого нападу

31 Березня 2020 10:16
Волинський гінеколог, у якого після смерті підтвердили коронавірус, помер від серцевого нападу.

Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Один випадок виявлено посмертно. Зокрема, у волинянина, який помер 29 березня, 30 березня 2020 року лабораторні дослідження підтвердили коронавірус. Чоловік знаходився на лікуванні в інфекційній лікарні з діагнозом «пневмонія», почувався задовільно. Смерть настала внаслідок серцевого нападу.

З підозрою на коронавірусну інфекцію в області – 10 осіб.

Зразки біологічного матеріалу від даних осіб знаходяться на дослідженні у вірусологічній лабораторії ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
СС Показати IP 31 Березня 2020 10:40
Не дають правдиву інфу.. вказівка влади
Тоня до СС Показати IP 31 Березня 2020 10:57
А яка правдива? Що на Волині не 3 людини з короновірусом? Так це і зрозуміло, їх вже десятки.
лучанин до СС Показати IP 31 Березня 2020 11:09
До чого влада?! Лікарі порушили план дій який неодноразово озвучували у МОЗ!!! Лежав з пневмонією, вік не молодий і не зробили тестів - це що?! Повне порушення! А з діагнозом COVID-19 мають тіло обробляти хлорним розчином і видавати у герметичному пакеті, а вони що зробили? Це просто жах! В нас самі лікарі все порушують і наражають людей на небезпеку!!!
Носатий дядько Показати IP 31 Березня 2020 10:55
Сформулюємо запитання так: якби коронавірус не дав ускладнення СЦС, чи жив би лікар?
Анонім до Носатий дядько Показати IP 31 Березня 2020 11:25
Тут невідомо,без вірусу всі вмирали і на це не звертали увагу,а зараз до кожної смерті дописують вірус.Нам подають інформацію як вигідно їм.Почитайте що таке пневмонія і яке вона має відношення до серця.Новини пишуть не лікарі і не у все потрібно вірити що пишуть.На заборі теж багато написано.Але потрібно себе берегти,сидіти вдома і дотримуватись карантину,не панікувати,це найкращий варіант.
лучанка Показати IP 31 Березня 2020 11:07
Вже який день пишуть про ці 10 підозр. А аналізи їм скільки часу будуть робити? Місяць? Чи знову почали брехати? Духневич у соцмережах пише, що заразилася від пацієнта, який приїхав із Франції, а сам пацієнт виходить здоровий, раз у звіт не попав? Дивина.
Д Показати IP 31 Березня 2020 11:14
Зачем правду скрывают, не понятно.....напишите реальность... как в Италии, чтоб люди знали реальную статистику, боялись выходить из дома.... СССР.......
Діяти на випередженн Показати IP 31 Березня 2020 11:47
Якщо людина з пневмонією в час пандемії, то необхідно застосовувати всі заходи захисту як при доведеному коронавірусі, бо поки будуть зроблені аналізи і доведено його наявність, то контактуючі уже будуть заражені. В такому випадку якщо і не підтвердиться коронавірус, то слава Богу.
ЛТУ Показати IP 31 Березня 2020 11:54
Брехлива влада і бездіяльність.Одні манупуляції і брехня.Що зовсім не на часі...
укринець Показати IP 31 Березня 2020 12:03
все життя тільки брешемо один одному так побудована украина як колись весь радянський союз
Анонім Показати IP 31 Березня 2020 12:24
Скільки можна приховувати правдиву інформацію про Вірус???? Скажіть людям правду.......
Анонім Показати IP 31 Березня 2020 12:56
Влада владою, а чому наші лучани і не тільки вони розгулюють містом розносячи заразу. Більшість нашого народу самі по собі тупі
От Показати IP 31 Березня 2020 18:32
Дебіли можуть і маски носити, а толку з цього... Пишу це, а за вікном, на міні-стадіоні, команди неповнолітніх дикунів грають у футбол в ... масках. Як називати таких масочників-спортсменів? А їх батьків? ... От і я так їх називаю!
CC Показати IP 31 Березня 2020 18:46
Так, це порушеня, в даний час всі випадки з пневмоніею мають бути перевірені на вірус