USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині атовцю підкинули до будинку гранату. Фото

8 Серпня 2020 09:48
Учаснику АТО з Волині Дмитру Грицюку підкинули до батьківського будинку гранату зі стрічкою «вічна пам‘ять».

Про це написав сам Дмитро у фейсбці.

«Сьогодні вранці мені до батьківського будинку підкинули «подарунок». Мабуть, з метою залякування.

Це може значити лише одне – ми на правильному шляху!!! Слава Україні!!!» – йдеться у дописі.

Дмитро неодноразово виступав публічно проти місцевих проблем, пов‘язаних із корупцією землі та вирубкою лісу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ага Показати IP 8 Серпня 2020 10:05
То не місцеві! волиняни живуть за законами Божими....
Сині Шаровари до ага Показати IP 8 Серпня 2020 12:19
ішо знову русскі???
так таки так до Сині Шаровари Показати IP 8 Серпня 2020 13:35
І тільки вони!!!
Лапоть водкін до Сині Шаровари Показати IP 8 Серпня 2020 16:53
Нет, это местные биндэры! Нам Кирилл говорит только за мир и любовь. Мы очень любим украинцев.
123 до ага Показати IP 8 Серпня 2020 16:55
Ти ше будеш йорнічати?
Петро Показати IP 8 Серпня 2020 12:24
Дабасята- "погуляйки"?
Народ Показати IP 8 Серпня 2020 22:01
А що, не атовцям підкидати гранати можна??? Може уже досить ділити людей на атовців і усіх інших!!! Чи у нас країна виключно для атовців????
Бульба Показати IP 9 Серпня 2020 14:36
Відомі і багаті втрачають інтерес до цієї країни!! Залишилась дешева земля))!!!