На Волині батько побив неповнолітнього кривдника сина: суд його оштрафував
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/11-21/372418/121284cb54906e0c3592d3766f720edd.jpg)
Волинянина оштрафували майже на півтори тисячі гривень за побиття неповнолітнього хлопця. Чоловік вирішив помститися за свого сина.
Про це стало відомо з вироку Нововолинського міського суду.
Як ідеться у матеріалах справи, подія трапилася 13 травня минулого року. Під час конфлікту на спортивному майданчику Віктор С. вдарив долонею в обличчя неповнолітнього хлопця. Потерпілий отримав легкі тілесні ушкодження.
Потерпілий та його законний представник підтримували обвинувачення в попередній редакції, мовляв, Віктор С. вдарив в обличчя неповнолітнього ногою, а не рукою.
Сам же Віктор С. під час розгляду справи розповів, що його неповнолітній син прийшов додому плачучи і повідомив, що його на ставку побив потерпілий. Син сказав, що останній бив його по голові та копнув в ділянку паху. Віктор С. пішов туди та побачив, що кривдник сина сидить на лавці. Він запитав, за що той його побив. Потерпілий у відповідь почав огризатися, і в цей момент Віктор С. вдарив його рукою по щоці. Від ляпаса хлопець перехилився та впав з лавки. Далі Віктор С. сказав потерпілому, щоб він зник, і той побіг з місця події.
Після цього обвинувачений пішов додому, а через деякий час до нього прийшов батько потерпілого з погрозами. Пізніше приїхали працівники поліції і відібрали пояснення. Віктор С. стверджував, що наніс один удар в ліву частину обличчя потерпілого долонею правої руки. Він зробив це на емоціях, будучи обуреним поведінкою потерпілого, який на чотири роки старший від його сина. Чоловік розкаявся вчиненому, зауваживши, що йому треба було стриматися. Волинянин зазначив: якби потерпілий не чіпав його сина, він би і не глянув у його сторону.
Натомість потерпілий та свідок наполягали, що обвинувачений таки вдарив юнака ногою. Однак у висновку експерта було вказано, що ушкодження, які нанесені потерпілому, могли утворитися від удару долонею руки. Тому суд критично поставився до показань потерпілого та свідка.
Читати ще: Залякував і бив дружину: волинянину повідомили про підозру в домашньому насиллі
Представники Феміди прийшли до висновку, що Віктор С. вчинив кримінальний проступок, передбачений ч.2 ст.125 КК України. Обвинувачений є уродженцем села Бужанка Іваничівського району, одружений, має на утриманні двоє неповнолітніх дітей, є особою з інвалідністю другої групи.
Віктору С. призначили покарання у виді штрафу – 1360 гривень. Також з нього стягнули на користь потерпілого 3816 гривень моральної та матеріальної шкоди, а також понад дев’ять тисяч гривень витрат на надання професійної правничої допомоги.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо з вироку Нововолинського міського суду.
Як ідеться у матеріалах справи, подія трапилася 13 травня минулого року. Під час конфлікту на спортивному майданчику Віктор С. вдарив долонею в обличчя неповнолітнього хлопця. Потерпілий отримав легкі тілесні ушкодження.
Потерпілий та його законний представник підтримували обвинувачення в попередній редакції, мовляв, Віктор С. вдарив в обличчя неповнолітнього ногою, а не рукою.
Сам же Віктор С. під час розгляду справи розповів, що його неповнолітній син прийшов додому плачучи і повідомив, що його на ставку побив потерпілий. Син сказав, що останній бив його по голові та копнув в ділянку паху. Віктор С. пішов туди та побачив, що кривдник сина сидить на лавці. Він запитав, за що той його побив. Потерпілий у відповідь почав огризатися, і в цей момент Віктор С. вдарив його рукою по щоці. Від ляпаса хлопець перехилився та впав з лавки. Далі Віктор С. сказав потерпілому, щоб він зник, і той побіг з місця події.
Після цього обвинувачений пішов додому, а через деякий час до нього прийшов батько потерпілого з погрозами. Пізніше приїхали працівники поліції і відібрали пояснення. Віктор С. стверджував, що наніс один удар в ліву частину обличчя потерпілого долонею правої руки. Він зробив це на емоціях, будучи обуреним поведінкою потерпілого, який на чотири роки старший від його сина. Чоловік розкаявся вчиненому, зауваживши, що йому треба було стриматися. Волинянин зазначив: якби потерпілий не чіпав його сина, він би і не глянув у його сторону.
Натомість потерпілий та свідок наполягали, що обвинувачений таки вдарив юнака ногою. Однак у висновку експерта було вказано, що ушкодження, які нанесені потерпілому, могли утворитися від удару долонею руки. Тому суд критично поставився до показань потерпілого та свідка.
Читати ще: Залякував і бив дружину: волинянину повідомили про підозру в домашньому насиллі
Представники Феміди прийшли до висновку, що Віктор С. вчинив кримінальний проступок, передбачений ч.2 ст.125 КК України. Обвинувачений є уродженцем села Бужанка Іваничівського району, одружений, має на утриманні двоє неповнолітніх дітей, є особою з інвалідністю другої групи.
Віктору С. призначили покарання у виді штрафу – 1360 гривень. Також з нього стягнули на користь потерпілого 3816 гривень моральної та матеріальної шкоди, а також понад дев’ять тисяч гривень витрат на надання професійної правничої допомоги.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046680)
Всім
Показати IP
25 Листопада 2023 19:45
Наплодите дебілів, а потім шукаєте винуватих!
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.