USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.90

На Волині через ожеледицю закрили дороги

8 Грудня 2016 10:22
Рух транспорту у межах Волинської області закрили до повної ліквідації негоди, - інформують у прес-службі Служби автомобільних доріг.

8 грудня 2016 року температура повітря на території України коливатиметься від 0 до -15. У західних та північних регіонах України можливий дощ з мокрим снігом.

У зв'язку з екстремальними погодніми умовами - утворенням сильної ожеледиці на дорожньому покритті в результаті дощу та мінусовій температурі, було прийнято рішення закрити рух транспорту у межах Волинської області до повної ліквідації негоди.
Закликаємо водіїв бути максимально уважними та обережними під час руху. На дорогах ожеледиця.

Станом на ранок 8 грудня на дорогах України працює 289 одиниць техніки та 178 дорожників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
А Показати IP 8 Грудня 2016 10:47
А посипати не пробували? Цікаво, що робиться в Польщі на дорогах, такий самий бардак і все стоїть?
Свій до А Показати IP 8 Грудня 2016 11:17
Порівняй фінансування на дороги у Польщі і в Україні. Ну і заодно глянь від кого у поляків на це гроші.
А до Свій Показати IP 8 Грудня 2016 12:00
А перше порівняти розпили ти крадіжки (корупцію) і відповідальність держслужбовців.
Андрій до А Показати IP 8 Грудня 2016 14:26
В Польщі на периферійнних дорогах такий же бардак як і у нас. Тротуари в селах позавчора теж були не розчищені. Як вчора і сьогодні не знаю.
Віктор Показати IP 8 Грудня 2016 11:11
Ну як так це ж робота комунальників. Їх чомусь на вулиці не видно це ж ганьба сидіти в кабінетах коли люди ледве повзуть і падають на очах. Ну де ви влада??? Яковлев той розумний що завжди аж кричить де він??????? Чому влада нічого не робить в таку ожеледицю!?
поляк Показати IP 8 Грудня 2016 11:17
Все чистенько. Вмі дороги посипані. Де не де ще в дворах слизько. А так все супер
дуууже слизько до поляк Показати IP 8 Грудня 2016 12:28
в 6:10 виїжав, дощ вже йшов, дуууже слизько. в 7:55 перша машина посипала перехрестя Дубнівська - Глушець - Рованці (на підйомі декілька розвернених авто, інші якось виїжали...), а це 2-3км від АВТОДОРу !!!!! в 11:17 звичайно вже було краще. природа сама виправила... а шо "валянкі" робили 2год.???
Добродій Показати IP 8 Грудня 2016 11:29
Мирка що скакати на майдані не роботу робити агов Активісте де ти??? чого не підтягнеш на посипання своїх активістів Поху автомайдани рожкових і.т.п чи це не бурштин і їм це не цікаво???
Анонім Показати IP 8 Грудня 2016 12:52
МИРКА - ШУВФЛЯ-ФУВАЙКА-ПІДСРАЧНИК!!!!