На Волині чоловік, який вкрав пляшку віскі, відсидить понад 2 роки
![](/resize/450x322/r/files/news/2020/08-12/298159/1fe692869578d34c43f6b414e5c4b3ce.jpg)
Чоловік, який вкрав пляшку віскі у магазині в Нововолинську, потрапив за ґрати на понад два роки. Відзначимо, що раніше чоловік вже був судимий.
Про це йдеться у вироку Нововолинського міського суду Волинської області.
22 листопада 2018 року раніше судимий обвинувачений вкрав з магазину «Вопак №1306» ТзОВ «ПАККО Холдинг», що на проспекті Перемоги у Нововолинську, пляшку віскі «White Ноrse». Вартість напою становить 320 гривень.
Обвинувачений під час судового засідання визнав свою вину та розкаявся у вчиненому.
У підсумку суд призначив йому покарання у виді двох років позбавлення волі, приєднавши три місяці невідбутого покарання. Також чоловік має сплатити 850 гривень штрафу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у вироку Нововолинського міського суду Волинської області.
22 листопада 2018 року раніше судимий обвинувачений вкрав з магазину «Вопак №1306» ТзОВ «ПАККО Холдинг», що на проспекті Перемоги у Нововолинську, пляшку віскі «White Ноrse». Вартість напою становить 320 гривень.
Обвинувачений під час судового засідання визнав свою вину та розкаявся у вчиненому.
У підсумку суд призначив йому покарання у виді двох років позбавлення волі, приєднавши три місяці невідбутого покарання. Також чоловік має сплатити 850 гривень штрафу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 8
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046019)
Андрій
Показати IP
16 Серпня 2020 06:28
Щоооооо????????????
Коли беруть хабаріііі і ловлять то їм максимум умовкааа. А тут?????????
Судддяяяяя ти дружиш з головою???
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046019)
Віктор
Показати IP
16 Серпня 2020 07:29
Потрібно красти так , як крадуть депутати міністри, тоді не посадять
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046019)
Страж закону
Показати IP
16 Серпня 2020 07:32
Правильно, хай знає, як красти ! То тобі не два кілограми діамантів, шо київські прокурори вкрали, а ціла пляшка віскі !
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046019)
Валерій
Показати IP
16 Серпня 2020 07:40
Украв, випив-в тюрму! Дивує інше-украв декілька мілліонів-в Верховну Раду! Неадекватність злочину і покарання, за це потрібно призначати виправні роботи і штраф, а не 2 роки тюрми!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046019)
Святослав
Показати IP
16 Серпня 2020 08:27
От якби він вкрав 2 млн доларів, щоб було чим поділитися, то вина його 100% була б не доведена. І можна було б красти далі. А так... Робіть висновок, громадяни.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046019)
Народна прокуратура
Показати IP
16 Серпня 2020 09:45
Може причина все-таки у тому, що він у цей час уже відбував покарання умовно за інший злочин? Так слідує з тексту. Просто журналіст у погоні за сенсацією акцентував увагу не на систематичності протиправної діяльності винного, а на останньому його діянні? А наш народ крім заголовку нічого не читає, любить переслідуванипх і радісно це підхолпив. Звідки ви знаєте, що ця "жертва" вчиняла до цього і скільки у нього вже було судимостей раніше? До того ж вкрав він не продукти харчування, а явно не предмет першої необхідності. Як легко у натовпу сформувати потрібну владі думку: складається враження, що крім корупції в Україні люди нічого не вчиняют. Шановні, у криммінальному кодексі майже 450 статей, а Ви торочите лише про хабарі. То давайте усі ці статті відмінимо, для чого злочинцям створювати незручності?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046019)
Жилізна логіка до На
Показати IP
16 Серпня 2020 13:31
То воно то так ! Мужик вкрав два рази по пляшці - і два рази попався ! Значить злістний рецидивіст і судити його треба по всій строгості закону ! Прокурори ж брали взятки сто разів по кілограму брюликів, але ні разу їх не зловили і відповідно не судили ! А то шо знайшли закопане в гної за хлівом - то ж не їхнє і, тим більше ж, - просто пилюка від абразиву . А на нєт і суда нєт ! За політичне переслідування - в депутати їх !
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046019)
руслан
Показати IP
17 Серпня 2020 00:07
тут зібрались адвокати? смішно читати. всі ви такі ліберали, поки таке рецедивіське чмо вам вночі сарай не підчистить. а повторність, як обтягуючу обставину, ніхто не відміняв. а якщо суди не садять високопосадових злодіїв, то це не привід аби дрібні злодюжки ходили по волі. а те, що народ заслуговує владу, яку обрав, то це вже класика. подивіться на сьогоднішні соцопитування. я вас поздоровляю, товаріщі
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.