USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

На Волині лікар побив тещу

31 Січня 2021 23:40
На Волині лікар-анестезіолог Торчинської районної лікарні під час суперечки побив тещу. За свій злочин чоловік заплатить майже дві тисячі гривень штрафу.

Про це стало відомо з вироку Рожищенського районного суду Волинської області.

Так, 4 грудня минулого року приблизно о 21:30 чоловік, який працює лікарем-анестезіологом у КНП «Торчинська районна лікарня», під час конфлікту з тещею тричі вдарив її кулаком в обличчя. У результаті побиття потерпіла отримала легкі тілесні ушкодження.

У суді чоловік повністю визнав себе винним, розкаявся у вчиненому, попросив вибачення у потерпілої та просив суворо не карати. Також він просив суд не досліджувати докази в справі, оскільки він не оспорював обставини вчинення злочину.

Врахувавши всі обставини, суд призначив обвинуваченому покарання у виді штрафу 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
зять Показати IP 31 Січня 2021 23:46
розумію
Зять_нє.уй_взять до зять Показати IP 1 Лютого 2021 19:37
А я от ніколи не розумів - нащо парі жити з батьками (особливо тещею), які пхають носа всюди куди не лінь. На чужій жилплощі - ти ж там будеш ніхто, і звати тебе ніяк. Мужики, заробляйте собі на нерухомість в першу чергу, це завдання номер 1.
Адвокат Показати IP 1 Лютого 2021 02:17
Суддя сам є зятем?
Адвокат сам зять Показати IP 1 Лютого 2021 02:24
Це називається молдавський наркоз? Чи так регулював звук?
Олександр Показати IP 1 Лютого 2021 07:52
суддя жінка,чиясь теща
Бандера Показати IP 1 Лютого 2021 09:02
Цеж він проводив лікувальну терапію
Жах ! Показати IP 1 Лютого 2021 10:34
За 1700грн. я теж натовк би морду тещі...навідь ще й доплатив
Юра Рабон Показати IP 1 Лютого 2021 12:29
Мало дав напевно
Клава Показати IP 1 Лютого 2021 16:15
А що хиба лікар не людина ???
123 Показати IP 2 Лютого 2021 16:27
як можна, руку на матір підняти.... нещасна мати, яка його породила. сором дядюрі.