USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На Волині знайшли вужа завдовжки більше двох метрів

22 Червня 2018 22:58
На Камінь-Каширщині, в селі Старі Червища, мешканці знайшли вужа довжиною більше двох метрів.

Про це інформує Район.Камінь-Каширський.

Люди кажуть, що вуж-переросток, який приліз геть під самісіньку хату, має довжину приблизно 2 метри 10 см. Гада селяни забили, аби не накоїв лиха.

Жителі села розповідають, що ще й досі не можуть оговтатись від шоку, адже вужа таких розмірів вони ще не бачили.


Ярослав Невер з Тоболів із страшною знахідкою
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Вуж Показати IP 23 Червня 2018 00:30
Сподіваюсь мене відпустили?
Селянам Показати IP 23 Червня 2018 08:13
Недоумкам - переростки, навіщо тварину згубили?
Ішь ти до Селянам Показати IP 24 Червня 2018 13:10
Був в мене один знайомий, тваринолюб і зоозахисник доморощений. Дуже за собак захищався, і за бродячих, і за домашніх без намордника. Все розказував які вони хороші, а то все люди погані, провокують тваринок на агресію. Так в один прекрамний момент його обступило пару бродячих псів, не покусали, але чогось кидались на нього. Так бідолага обісцявся з переляку, тепер вже не такий тваринолюб, думає головою трохи.
хохо Показати IP 23 Червня 2018 09:08
треба було мішком накрити і в ліс поглибше винести а не забити. людей переростків скоро "валити" будете. диканька(
Анонім до хохо Показати IP 23 Червня 2018 21:52
Дикі люди - дикі нрави...
valdis peish Показати IP 23 Червня 2018 09:13
на мою думмку гад не вуж а ті сілюки які його забили - тож можна було спіймати і віддати хочаб в зоопарк
ПроПрироду Показати IP 23 Червня 2018 09:26
Яке ж лихо накоїть вуж? Убили з переляку чи незнання. А вужі, до речі, гадюк їдять.
Рома Показати IP 23 Червня 2018 09:38
Як на мене правильно зробили, таких гадів занадто багато розвелося, крім того змії таких розмірів можуть багато біди наробити (накинутись на дітей і т.д.)
АЙ-яй-яй... Показати IP 23 Червня 2018 10:00
ЯКОГО ЩЕ ЛИХА????? ЯКА ЩЕ СТРАШНА ЗНАХІДКА??? Мали б знати, що від вужів більше користі, ніж шкоди... селюки - звучить образливо, але для цього випадку підходить... ужас...
АЙ-яй-яй... Показати IP 23 Червня 2018 10:01
"...наші предки дуже чекали приходу вужів і навіть ставили в сінях миску зі свіжим молоком, щоб змія відвідала їхній будинок. Прихід вужа знаменував швидку появу в будинку радісної події. Це могло бути отримання хорошого прибутку, одужання членів сім’ї від важкої хвороби або народження довгоочікуваної дитини. Особливо гарною прикметою вважалося, якщо вже заповзав в будинок, який будується або в який ось-ось заїдуть його господарі. Поява цього гостя означало, що власники будинку будуть в ньому дуже щасливі і будуть жити в любові, взаєморозуміння і достатку. Бути доречними біду поява вужа могло тільки в тому випадку, якщо господар вижене його вб’є або заподіє йому який-небудь іншої шкоди. Наслідками такого вчинку могла бути раптова смерть, збитки або погіршення здоров’я..."
cелянка до ХОХО Показати IP 23 Червня 2018 10:19
ой блін, зоозахисники знайшлись!!! Якби до вас у хату заліз вужисько такий, побачила б як би ви захищали б. У мене в селі вуж по сходах заліз в коридор, кухні щільно не закрили- він опинився в кухні, ніхто не бачив, що він під столом, як кіт став його лапою бити, вуж опинився в дитячій кімнаті. Там заховався під ліжко і що , треба було ловити і в зоопарк? чи ждати поки залізе на ліжко до дитини? Ніколи не бачили як вужі пливуть річкою? тільки голови виглядають!!!!! ХОХО, бери мішки і приїжджай до мене в село, екстрім з вужами забезпечу 100%!!!!!
Андрій до cелянка до ХОХО Показати IP 23 Червня 2018 22:13
Двері закривати треба...
мишко Показати IP 23 Червня 2018 10:29
цей вуж був ваш оберіг ждіть біди
Таня Показати IP 23 Червня 2018 11:50
Читаю і дивуюсь. Я думаю кожен хто написав ,що требуло відпустити- якби побачив таку змію- біг з переляку куди очі бачать а не роздумував як то вчинити. Де місце вужам там хай і живуть.
Влад до Таня Показати IP 3 Грудня 2022 11:14
Яку змію? Це вуж... Він навпаки змій їсть.
tyhiy Показати IP 23 Червня 2018 12:29
Зря вужика обідили
Мольфар Показати IP 23 Червня 2018 12:42
Поганий знак вбити вужа в дні сонцевороту. Ждіть біди(
Анонім Показати IP 23 Червня 2018 12:59
якого він лиха мав накоїти цікаво? Завалили щоб пофоткатись
Молодець Показати IP 23 Червня 2018 14:34
Навіщо писати гидоту на людей. Погоджуюсь з думкою того, хто сказав, що кожен так вчинив би, як би ця гадина залізла до них у двір. Це тільки когось добре обговорювати... А цих гадів вже стільки розвелося, що треба реально приймати міри. Іх уже і в містах вистачає, не те, що в селах.
Cкулин Показати IP 23 Червня 2018 15:54
Старі люди виганяють просять і івін тікає якто розуміє а вбивства уникали кажуть до біди...
Андрій Показати IP 23 Червня 2018 22:09
Нащо ж забивати???? Ви самі гади... а не люди!
В'ячеслав Показати IP 1 Липня 2018 23:57
Читаючи попередні коментарі можна зробити висновок що скоро вужів будуть більше цінувати ніж людей!!! Я думаю що ці псевдо зоозахисники тільки в соцмережі розумні, такі розумні то візьміть собі додому декілька а не в зоопарк! Дивитись на вужа через скло в зоопарку і побачити його там де ти його не чекаєш дві різні речі!!! Я вважаю що вчинили правильно!