USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

На Волині на хабарі в $3600 викрили братів – адвоката і суддю

23 Лютого 2018 18:46
Сьогодні, 23 лютого, на хабарі викрито адвоката, який у змові із своїм рідним братом – одним із керівників Волинського окружного адміністративного суду.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Зазначається, що така діяльність з отримання неправомірної вигоди адвокатом та його братом-суддею була систематичною.

Так, слідчими слідчого відділу прокуратури Волинської області спільно із Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та оперативним підрозділом Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України сьогодні, 23 лютого 2018 року, у систематичному одержанні неправомірної вигоди викрито адвоката, який у змові із своїм рідним братом – одним із керівників Волинського окружного адміністративного суду, одержав неправомірну вигоду в сумі 3600 доларів США за позитивне вирішення адміністративного позову.

У ході невідкладних слідчих дій у приміщенні суду виявлено частину неправомірної вигоди.

Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Негр Показати IP 23 Лютого 2018 18:57
Ахр......ь
МЕНТ Показати IP 23 Лютого 2018 19:18
Ця нечисть є ще в кожному судді!
хм Показати IP 23 Лютого 2018 19:19
трохи останнім часом серед адвокатів області побільшало "випусників із МВС", от і результати
А скільки таких розв Показати IP 23 Лютого 2018 19:34
Ще в Маневицькому райсуді був голова, син якого є суддею Луцького міськрайсуду, а дочка керує у першому відділі виконавчої служби м. Луцька, то кажуть, що між ними теж є достатньо прибуткові родинні звязки... Це СБУ на замітку
До а скільки таких р Показати IP 23 Лютого 2018 19:59
Якщо ти так у всьому обізнаний, то чому ще сам не побіг в сбу?
Добре: до До а скільки таких р Показати IP 23 Лютого 2018 20:43
Так і зроблю
А Показати IP 23 Лютого 2018 20:04
чому і хто приховує прізвище тих хероїв-крадіїв?
Анонім до А Показати IP 23 Лютого 2018 20:38
то є тайна. подоять тих коюпціонерів і відпустять далі оббирати людей
Чувак Показати IP 23 Лютого 2018 20:32
Не СБУ на замітку а УЗЕ!! Чи хабарник то справа безпеки країни?? Судячи з роботи, працівники цього управління вміють працювати, було б не погано ще УБОЗ вернути, щоб хабарникам ще веселіше жити було.
Володя до Чувак Показати IP 25 Лютого 2018 07:19
УБОЗ необхідно повернути якнайшвидше
ник.. Показати IP 23 Лютого 2018 20:43
а вы покажите мне хоть одного судью у нас на волыни который живет честно...мера мне покажите..глав райони или области..таможника чиновника врача учителч в конце концов...или может в тюрьме извините колонии есть хоть один охранник честный....рыба гниет с головы..а голова вор поэтому и окружает себя себе подобными... а давайте проведем следующие выборы через детектор брехни..тото же ни один не пройдет....только китайский закон спасет украину . украл к стенке. пускай завтра нас станет на миллиона полтора меньше но это будут украинцы.
Анонім Показати IP 23 Лютого 2018 20:59
Їх потрібно зрозуміти і пробачити
сусід УЗЕ Показати IP 23 Лютого 2018 21:40
ці усі бравадні затримання не радують, не дивують, вони вже за....ли в доску, одні проти інших воють за бабки, бабки, робити ніхто не хоче, а хто хоче працює за кордоном! Да ні х... їм не буде, сидіти ніхто не буде, за....те своє затримання в д...пу!
Оля Показати IP 23 Лютого 2018 21:53
Конфіскувати все напружене і на нари довічно
Олекса до Оля Показати IP 24 Лютого 2018 07:40
Про що ви кажете. Згодом повернуться на свою роботу ще й з підвищенням. Нашій києвскій владі такі люди потрібні а от чесні і справедливі - ні.
Пупкарь Показати IP 23 Лютого 2018 22:00
Охорона не бере бо не дають сірожа все забирае
Рома Показати IP 23 Лютого 2018 22:17
Пропоную перевірити майно всіх суддів цього суду і все стане ясно .....
1 Показати IP 23 Лютого 2018 22:19
у нас найкраща влада і найкращиий президент , не пишіть брехню в коментарях, бо нападе вовк і вкусить за бік
2 Показати IP 23 Лютого 2018 22:42
Зараз всі судді переписують своє майно на прабабушкуу,яка давно померла......
000 Показати IP 23 Лютого 2018 23:04
А в Ковелі що в судах робиться. Хабар за хабаром Без хабара нічого не вирішується.
касаційний суд Показати IP 23 Лютого 2018 23:14
ото тeпeр смокович віра стeпанівна будe вжe головою суду,завдання брата виконано! Занавіс!Цирки
Умка Показати IP 23 Лютого 2018 23:42
Розкішного життя захотілося?їдь в Польщу на заробітки і пахай так як усі
Не Показати IP 23 Лютого 2018 23:46
Якщо смокович буде головою,то можна всі суди зразу закривати
Конь в пальто Показати IP 24 Лютого 2018 02:21
Допригався,там всю сімейку треба на нари,але нічого з того роя не буде,подоять і відпустять
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 24 Лютого 2018 09:31
Я здогадуюсь, хто суддя, а хто адвокат. Проте, промовчу до пори. Поколядували добряче. Цей суд саме цим і славиться.
Він Показати IP 24 Лютого 2018 10:30
Знаючи відносини судді з поліцією(з преси),нічого дивного не бачу.Питання де друга частина бабла.Похоже на ситуацію з відомим адвокатом, головою комісії.
Назвіть суму до Він Показати IP 24 Лютого 2018 11:49
До речі, а за скільки він відкупився?
Значить ОКЕЙ: до Назвіть суму Показати IP 24 Лютого 2018 13:27
Знаючі кажуть, що його підвісили на гачок і він рано чи пізно сяде!
Голова Показати IP 24 Лютого 2018 11:06
Друга частина в адвоката
Тарас Показати IP 24 Лютого 2018 16:39
Вимагаю повної люстрації всіх працівників цього суду за дискредитацію судової системи!
мда до Тарас Показати IP 25 Лютого 2018 13:39
вимагай далі.вже люстрацію всі пройшли))спізнився.