USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

На Волині неповнолітній плюнув у дідуся, який просив милостиню. Згодом він зняв відео з вибаченнями

4 Січня 2024 19:48
У Ковелі, біля супермаркету АТБ, підліток познущався з немічного дідуся, який просив милостиню.

Замість грошей хлопець плюнув у простягнуту руку старого. Відповідне відео поширили у місцевих телеграм-каналах.

Хлопця знімала компанія друзів, вочевидь вони вирішили таким чином розважитися і подумали, що це дуже дотепно.

Проте популярність спрацювала і особу «героя» оперативно встановили працівники Ковельського районного управління поліції.
Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у поліції Волині, це учень однієї з місцевих шкіл. З ним та його батьками вже поспілкувалися поліцейські.

На батьків правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП (невиконання обов’язків щодо виховання дітей).

Встановлено особи і інших неповнолітніх, хто був поруч, знімав відео: з ними проведуть профбесіду, в разі потреби буде прийнято необхідне процесуальне рішення.

Працівники Ковельського РУП розшукають дідуся, аби переконатися, що з ним усе гаразд, показати відео вибачення хлопця, а також надати необхідну допомогу в разі потреби.

У мережі тим часом з’явилося відео з вибаченнями підлітка. Хоч, як зазначають користувачі, виглядає це не дуже щиро.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
!!! Показати IP 4 Січня 2024 20:08
Засранець бездушний!!!
Олександр до !!! Показати IP 8 Січня 2024 06:22
Яблуко далеко не котиться......
Анонім Показати IP 4 Січня 2024 20:08
Яка скотина цей підліток ,якщо я не помиляюся мама його працює вчителем
Андерсон до Анонім Показати IP 5 Січня 2024 05:22
Свого не навчила, то чужих дітей не навчить тим більше.
Янеробот до Анонім Показати IP 5 Січня 2024 07:16
Якщо це правда то хр...новий з неї вчитель
Просто до Янеробот Показати IP 5 Січня 2024 09:51
можу поспорити. він явно претендент на золоту медаль в школі!!!! характеристику візьміть про дитину... і олімпіади і т.д.)))
Олександр до Анонім Показати IP 8 Січня 2024 06:24
То взагалі дурдом якщо учитель
Лучанка Показати IP 4 Січня 2024 20:09
Діти з тими Тік токами вже з розуму посходили. А батьки певно такі ж, з такими ж цінностями. Він має вибачитися не по відео, а підійти до того старенького і щиро попросити пробачення.
!!! Показати IP 4 Січня 2024 20:11
Засранець бездушний!
Людина Показати IP 4 Січня 2024 21:32
Має вибачитися не лише він, а й батьки …
скептик Показати IP 4 Січня 2024 21:58
кропивою по голій с"аці перед учнями школи. оце буде дотепно.
Анонім Показати IP 4 Січня 2024 22:01
його батькам теж би не завадило плюнути в душу за таке виховання!
Олександр до Анонім Показати IP 8 Січня 2024 06:28
І нам з вами, тобто так званій державі за забезпечення у старості
Ніна Показати IP 5 Січня 2024 08:10
А ті хто знімали таке такі ж самі .
Андрій Показати IP 5 Січня 2024 10:47
Худобина !
Оксана Показати IP 5 Січня 2024 17:30
Бачила це страшне відео, хлопця не виправдовую, але про свого сина подумала (8 років), щоб у нього не сталося такої ситуації, при якій старші б хлопці з маніпулювали і попросили щось схоже зробити. Показала відео і пояснила, щоб ніколи не робив того, що може образити чи принизити іншу людину. Але про це потрібно постійно нагадувати. Дідуся дуже шкода.