USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині одинадцятикласник «барижив» наркотиками

2 Січня 2021 23:01
На Волині неповнолітній учень одинадцятого класу торгував канабісом. Суд призначив йому покарання у виді шести років позбавлення волі.

Про це йдеться у вироку Ратнівського районного суду Волинської області.

Так, учень одинадцятого класу ЗОШ №2 ім. Миколи Заліпи в смт Ратне купував канабіс, а потім його перепродавав. Зокрема, під час судового засідання йшлося про два випадки продажу наркотиків. 24 квітня обвинувачений за 440 гривень збув майже 3 грами канабісу. А 19 травня – понад 8 грам за 700 гривень.

У суді обвинувачений одинадцятикласник визнав вину за першим епізодом, однак відкинув звинувачення за другим. Проте докази підтвердили його вину повністю.

Врахувавши всі обставини, суд призначив неповнолітньому наркобаризі покарання у виді шести років позбавлення волі.

Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
суд Показати IP 3 Січня 2021 00:47
як це шість років дитині???? за кущі які природньо ростуть! може педагогів на три рокі і батьків, що не пояснили?
Суду до суд Показати IP 3 Січня 2021 17:05
Звичайно, це ж не злочинець, а підприємець. Треба йому ще 8000 грн заплатити за недоотриману вигоду
Андерсон до Суду Показати IP 3 Січня 2021 17:38
пан підполковник, то в вас такий тупий сарказм?
Суду до суд Показати IP 3 Січня 2021 20:39
Цю худобину ви називаєте дитиною ???
error до Суду Показати IP 6 Січня 2021 06:06
ніт, суддею
кернес Показати IP 3 Січня 2021 06:53
Шість років? Школяру? Він когось вбив?
Кернесу до кернес Показати IP 3 Січня 2021 20:08
Треба чекати, щоб когось вбив ?
Сині Шаровари Показати IP 3 Січня 2021 09:47
це перемога...
Берія Показати IP 3 Січня 2021 10:17
У нашій країні це не новина такі строки: Один вбив людину нанісши 24 готових поранення і 4 роки Інший вкрав мільярд і до суду не дійшло А на цьому неповнолітньому роблять показову справу.Не була б наша судова система корумпованою то й чиновники не крали б і малого життя не примушувало б торгувати канабісом
Менти Показати IP 3 Січня 2021 10:54
"это наша карова, и ми будем ее досить"
Павло Показати IP 3 Січня 2021 12:32
Шість років за що, за траву?! Суддя із касти повних довбо...обів. Школи втопли в корупції, і це в сотні разів аморальніше ніж трава
феміда до Павло Показати IP 3 Січня 2021 17:40
про суддю влучно
Шарий Показати IP 3 Січня 2021 21:05
судья - реально дятел
Єнс Показати IP 5 Січня 2021 01:06
занепокоює, коли судді не розуміють суті такого інструменту, як обмеження волі. школяра треба будь-яким способом виховувати, а не руйнувати життя у в‘язниці. які перспективи у нього будуть після 6 років в тюрмі? абсолютна некомпетентність та недалекоглядність суддійських рішень.