USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку поліцейський продавав канабіс, ЛСД та амфетамін

27 Квітня 2019 12:14
Працівник Луцького відділу поліції купував наркотичні речовини, а потім перепродавав їх з метою збагачення. За цей злочин працівник правоохоронного органу отримав 3 роки умовного покарання.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Так, обвинувачений, працюючи помічником чергового чергової частини Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області, придбав з метою подальшого збуту п’ять паперових конвертів з наркотичною речовиною рослинного походження канабісом, загальною вагою близько п’яти грам. В подальшому, знаходячись навпроти ресторану «Курінь», що на проспекті Грушевського, обвинувачений збув наркотики чоловіку, який залучався правоохоронними органами до проведення оперативної закупки, за що отримав від останнього грошові кошти в сумі 750 гривень.

Окрім цього, обвинувачений також перепродавав ЛСД та амфетамін за 300 та 600 гривень відповідно.

Зазначимо, що між прокурором та обвинуваченим була укладена угода про визнання винуватості.

Таким чином, суд призначив поліцейському покарання у виді 5 років позбавлення волі, однак змінив його на умовне покарання, терміном на 3 роки.

Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
КОНЬ Показати IP 27 Квітня 2019 12:37
Реформа рулить, понабирали бариг зробили з них пластмасових копів а потім ниєте, що росте злочинність, де ті псевдо активісти, що були на атестації треба в них запитати кого понабирали, а ні то нехай самі вдягають форму і захищають наших громадян.
127 Показати IP 27 Квітня 2019 13:55
Глумление над украинским народом.
Піп Показати IP 27 Квітня 2019 14:33
Реформа справді щось змінила в кращу сторону, раніше ще було гірше, але нікого не притягували до відповідальності. А зараз притягують, значить щось і правда почало працювати!
КОНЬ до Піп Показати IP 27 Квітня 2019 16:21
Реформа змінила те, що тепер він отримав умовний термін, а за часів ментів, поїхав би на червону зону, я мовчу вже за авто які пластмасові перелупили за останні 5 років хоча б хтось один, дане авто за свій кошт полагодив, а менти ладили і мовчали і втоми в них не було...
"Пасивіст" Показати IP 27 Квітня 2019 14:57
Поліцейскому, що торгував наркотиками, умовний термін?!. Думаю, що в Штатах отримав би років 20...
Жу-жу Показати IP 27 Квітня 2019 16:53
Простого посадили би, а цю суку умовно, за грати його , бо ще десь хтось прибє то буде сидіти замість нього.
777 Показати IP 27 Квітня 2019 18:50
злые вы какие,то ж наша славная полиция,надежда и опора,понять простить и повысить в звании.
Андрій Показати IP 27 Квітня 2019 19:10
Зробити їм нормальні зарплати і хай не позорять нашу сильну та здорову націю. Українці не наркомани. І забрати з телевізорів ту американську наркопропоганду про Пабло Ескобара, листя коки, наркотрафіки і гангстареп. Ганьба !!!
Читач Показати IP 27 Квітня 2019 20:30
Це просто ганьба... Розігнати усі ці прокуратури, суди, мусорню! Усіх на вулицю викинути! Це бандити!
Хрен собачий до Читач Показати IP 28 Квітня 2019 08:21
І що ти дурню будеш тоді робити?. Коли малолітня гопота буде чистити твої кишені через день, а бандюки-рецидивісти прийдуть до тебе додом, відберуть квартиру, ще й поставлять на "лічильник"за неіснуючі борги?
КОНЬ до Читач Показати IP 29 Квітня 2019 10:21
Вже раз порозганяли в 2014 реформатори і що маємо,- повну ж*пу, кого ти ще хочеш розігнати, вернути старі кадри згідний вони хоть щось робили.
Анонім Показати IP 28 Квітня 2019 06:21
Не поділився ,
Ганьба! Показати IP 28 Квітня 2019 19:24
Який суворий суддя ,,,точно не люстрований.,отже ,треба копу подати в суд на суддю ,аби той відшкодував моральну шкоду реформатору..умовний термін -нелюдське покарання .Суддя просто звіруга ,так над баригою в погонах знущатися
Катерина Показати IP 29 Квітня 2019 14:18
Прибирають тільки пешок,бо вищих бояться накрити.