USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На Волині перевірятимуть заправки на нелегальний обіг алкоголю

22 Травня 2018 11:18
На Волині з початку року було викрито та ліквідовано два підпільні лікеро-горілчані цехи.

Про це йшлося під час наради в голови Волинської облдержадміністрації 22 травня.

Керівниця головного управління ДФС в області Світлана Савчук розповіла, що протягом 2018 року в області також було вилучено незаконної продукції без відповідних акцизних знаків на 4,8 мільйона гривень та розпочато 3 кримінальні провадження.

Окрім того, протягом року було проведено більше 60 перевірок, за результатами яких було виявлено 165 порушень, зокрема 33 випадки з обігу безакцизних товарів.

«Більше 800 тисяч гривень штрафних санкцій надійшло до обласного бюджету за цей час», – сказала Світлана Савчук.

Голова ОДА Олександр Савченко, своєю чергою, підкреслив, що такі перевірки потрібно здійснювати разом, зокрема за участю ОДА. Йдеться, наприклад, про перевірки заправок, де здійснюють продаж алкоголю.

Світлана Савчук анонсувала також, що на місцях повинні вже формувати місцеві бюджети, враховуючи сплати усіх відповідних податків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus