На Волині підліток поранив себе з пневматичної рушниці. Яке рішення суду
На Ковельщині неповнолітній юнак поранився, коли випадково вистрілив у себе з травматичної зброї, яку знайшов удома. За це суд притягнув до адміністративної відповідальності його матір.
Згідно із постановою, подія сталася 25 липня. Близько опівночі вдома підліток взяв пневматичну рушницю, яка перебувала у вільному доступі. Розглядаючи зброю, хлопець випадково здійснив постріл у себе, що несло безпосередню загрозу його життю та здоров’ю. Швидка доставила постраждалого до Ковельського МТМО.
Матір юнака Наталію Б. звинуватили в тому, що вона порушила закон про охорону дитинства та неналежно виконувала обов’язки щодо виховання сина.
Читати ще: На Волині підліток стріляв з гвинтівки у бік односельчанина. Що вирішив суд
Під час розгляду справи жінка вину визнала, просила суворо не карати. Додала, що із сином провела профілактичну бесіду, ввела низку обмежень у його дозвілля та пояснила про наслідки, які можуть бути.
Ковельський міськрайонний розглянув усі докази й призначив Наталії Б. 850 гривень штрафу, визнавши винною в адміністративному правопорушенні.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Згідно із постановою, подія сталася 25 липня. Близько опівночі вдома підліток взяв пневматичну рушницю, яка перебувала у вільному доступі. Розглядаючи зброю, хлопець випадково здійснив постріл у себе, що несло безпосередню загрозу його життю та здоров’ю. Швидка доставила постраждалого до Ковельського МТМО.
Матір юнака Наталію Б. звинуватили в тому, що вона порушила закон про охорону дитинства та неналежно виконувала обов’язки щодо виховання сина.
Читати ще: На Волині підліток стріляв з гвинтівки у бік односельчанина. Що вирішив суд
Під час розгляду справи жінка вину визнала, просила суворо не карати. Додала, що із сином провела профілактичну бесіду, ввела низку обмежень у його дозвілля та пояснила про наслідки, які можуть бути.
Ковельський міськрайонний розглянув усі докази й призначив Наталії Б. 850 гривень штрафу, визнавши винною в адміністративному правопорушенні.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Луцька громада прощатиметься з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Контрафакту на понад 3 мільйони: на Волині двоє братів налагодили незаконне вирощування тютюну
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
«Соціальні будиночки в селі»: як експериментальний проєкт для ВПО реалізують на Волині
Сьогодні 13:27
Сьогодні 13:27
Випускник з Камінь-Каширщини склав НМТ з української літератури на максимальні 200 балів
Сьогодні 13:10
Сьогодні 13:10
Розшукують молодиків, які пошкодили лавки у центрі Луцька
Сьогодні 12:37
Сьогодні 12:37

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.