USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

На Волині собаку запхали в мішок і били шилом. Фото 18+

19 Серпня 2020 11:35
У селі Бортяхівка, що в Рожищенському районі, собаку запхали в мішок і намагалися вбити швайкою (ручний інструмент чоботаря, – К.), бо той заважав.

Про випадок повідомила на своїй сторінці у фейсбуці пані Ірина, передає Конкурент.

Вона ж разом із чоловіком врятувала собаку і піклується про його одужання

Як зазначила жінка, 18 серпня ввечері в селі сусід попросив іншого сусіда вбити собаку, бо той йому заважає. Відтак собаку запхали в мішок і били швайкою. Чоловік Ірини почув крики і кинувся на допомогу. На місце події викликали поліцію і службу ветеринарної медицини з Рожища.

Собака має чотири глибокі поранення і два зламані ребра.

Як зазначила жінка, поліція відкрила кримінальну справу за жорстоке поводження з тваринами.

Зранку 19 серпня собака Ніка, яка наразі перебуває у пані Ірини, почувається краще, проте тварині ще важко триматися на лапках. Попереду – лікування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Євробидло Показати IP 19 Серпня 2020 11:42
Могли втопити чи втравити, було б гуманніше.....
до євробидла до Євробидло Показати IP 19 Серпня 2020 11:55
напевно твій нік відповідає твоєму статусу "би*ло". сам не пробував втопитись чи втравитись.менше на одного би*ла стане.
Всезнайко Показати IP 19 Серпня 2020 11:49
Сподіваюсь, поліція порушила кримінальну справу?
Лучанин Показати IP 19 Серпня 2020 11:55
А далі ,що буде сусід заважати ,і його тоже в мішок...Хворі на голову нелюди....
Анонім до Лучанин Показати IP 20 Серпня 2020 09:27
Ненависть до людей це тільки вашої братії кредо.
Крук Показати IP 19 Серпня 2020 12:07
Жесть. Це наскільки треба бути безсердечними, щоб таке вчинити.
123 Показати IP 19 Серпня 2020 12:10
Немає гірше звіра за те щось, що на двох ногах ходить...знаєте , як би їм голови шилом продирявили- невелика страта була. Це мотлох. Це не люди. Це помилка природи.
??? до 123 Показати IP 19 Серпня 2020 13:20
От чим ви ліпши тих нелюдів? Вони собаку, ви людей... то ви таке саме як вони, ще й гірше.
К.лучанин до ??? Показати IP 19 Серпня 2020 14:11
То певно друг" ??? "сусіда обізвався.
123 до К.лучанин Показати IP 19 Серпня 2020 14:23
Бінго !
123 до К.лучанин Показати IP 19 Серпня 2020 17:47
Да ні, я не друг сусіда. Просто всі хто кляне двуногих, можуть собі харакірі зробити, або шилом голову собі дирявити починати, як пише автор зверху. Раз у дибілів така ненависть до двуногих ...
123 до ,,123'' до 123 Показати IP 19 Серпня 2020 20:10
Іди лічись !
123 до 123 до ,,123'' Показати IP 19 Серпня 2020 20:29
Судячи з вашої агресії, пролікуватись треба саме вам. Не затягуйте з цим, завтра д сходіть до психіатра.
Kherson Показати IP 19 Серпня 2020 16:00
тв*ри двуногие