USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині священника УПЦ МП виселяють з парафіяльної хати: громада перейшла до ПЦУ

1 Січня 2023 14:55
Парафіяни Свято-Миколаївського храму, що у селі Кременець Копачівської громади, звернулися до колишнього настоятеля церкви з вимогою звільнити будинок, який належить громаді.

Люди прийшли до хати священника вранці у суботу, 31 грудня, повідомляє Район.Рожище.

Правопорядок на місці події забезпечували працівники поліції.

Після короткої дискусії представник УПЦ МП Василь Дендак зобов'язався звільнити помешкання протягом 10 днів – до 10 січня. Як свідчення цього він написав розписку.
Нагадаємо, на початку червня релігійна громада храму у Кременці вирішила приєднатися до Православної церкви України, Протоієрей Василь Дендак не підтримав рішення парафії та залишився вірним московському патріархатові.

18 червня у селі представили нового настоятеля церкви – отця Андрія Миронюка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
дідо Показати IP 1 Січня 2023 15:33
рпц -це як таргани, важко виселити.
Діду Показати IP 1 Січня 2023 16:43
Так само, як вам подібних важко заселити. В палату.......
123 до Діду Показати IP 1 Січня 2023 19:43
Гнати з України цих чортів-попів москальських!
232 Показати IP 1 Січня 2023 16:58
Ох і рожа...
Анонім до 232 Показати IP 1 Січня 2023 19:26
побачиш яка в тебе дійсно буде РОЖА ,коли Господь тебе , а таки покарае за такі паскудні слова .Якби читав Святе Евангеліе та боявся Бога,то знав і би та побоявся ізригати такі слова ,та ще в адрес священослужителя! А своїм БЕЗумством можеш дорого поплатись,
Вал до Анонім Показати IP 1 Січня 2023 21:25
Альоу, 2023 рік надворі вже, ракети з космосу вміють сідати на Землю, а ти лякаєш карами від бородатого діда на небі?)))))))
до Вал до Вал Показати IP 2 Січня 2023 11:18
Не думай що коли в ваших душах одна ТЬМА,то Бога вже й нема.Творець всього і вся ,просто попускае вам (на якийсь час всього )БОГОВАІДСТУПНИКАМ проявити себе у всій красі,щоб сміття відчистити від пшениці .Та потім неодмінно ангели вкинуть це сміття в піч вогнену. Так що не думайте що все так безкарно минется.Кожен отримае свою нагороду за те як тепер покаже свою душу. Все це відкрито в Святому Евангеліі,та ви його не читаете тому страху Божого зовсім не маете,тому і проявлете свое БЕЗумство.Вас можна тільки пожаліти.Хто мае розум нехай думае.А хто не мае то плаче..
232 до Анонім Показати IP 1 Січня 2023 21:35
Не тобі рабу мені розказувати і тим більше погрожувати! Ти не просто раб ти ще й невіглас...як там пишеться бог не може карати...а так званий священослужитель він що вищий від інших бо бороду відростив і шапку з цяцьками надів? Не треба маніпулювати страхом,так як ви любите, щоб грошей вам побільше носили..гріхи повидумували і людей залякуєте...Так що залиш цей високопарний брєд для таких самих невігласів як і ти ...
до 232 до 232 Показати IP 2 Січня 2023 11:11
що тут скажеш..твоїми устами говорить сам Сатана,до нього і підеш якщо не зупинишся і не навернешся до Господа.А ті хто з тобою погоджуеться і ставить тобі"+" можуть і там оказатися з тобою разом.
Да до до 232 Показати IP 2 Січня 2023 12:22
а інструменти твої фсбешні , залякування, шантаж і маніпуляції не діють на вільних і освідчених людей ..тому то тебе і вигнали! Так що чємадан вакзал расія!
Анонім до Да Показати IP 2 Січня 2023 13:24
ви «вільні та освідчені» по людських мірках..а по Божих- ви (нещасні)у власті(раби)дявольскій і духовно сліпі! Судимі будемо -Господом нашим Ісусом Христом !Так що ніхто вас не лякае,а лише попереджае,а ви вже по своему уму та совісті думайте кого слухати чи не слухати.БОГ вам Суддя!
232 до Анонім Показати IP 1 Січня 2023 21:47
Нє користі раді а токмо волєю пославшей мя жени...
Че Показати IP 1 Січня 2023 17:40
А наступного разу приїдуть мпшні тітушки, як у Володимирському районі. Цікаво, чи забезпечать правоохоронці порядок в цьому випадку?
до Че і тп. Показати IP 1 Січня 2023 19:13
Дивні у вас стандарти.. На тих хто стае на захист Святого Предання яке дісталося їм від їх Святих(дійсно Святих !)предків,то ви сміло вішаете ярлик "тітушок".. Але як каже Господь:"Мої суди не ваші Суди!",тож дивіться потім не дивуйтесь коли Господь признае розбійниками саме тих хто які виганяе Його служителя серед зими на двір!І все це робиться в канун Різдва Христового! Навіть можете не сумніватися-всі хто прикладе до цього "людского суду "руку неодмінно буде засуджений та сурово покараний Вищим БОЖИМ Судом! Не влада ,а Господь!-Творець всього видимого і не видимого вас судитиме. Вже не питаю які ви християни після цього,вас навіть людьми важко назвати.
Народна прокуратура до до Че і тп. Показати IP 1 Січня 2023 19:33
Колись доводиться робити вибір. Він свій зробив - замість українського народу, який уособлювали його прихожани, обрав вірність Кірілу. Тож шлях його тепер до свого патрона. Що не так?
Анонім до Народна прокуратура Показати IP 1 Січня 2023 21:10
Христос сказав ,що б ми поступали так з людьми як зичимо,щоб люди поступали з нами. А ви зробили свій вибір-ставши на сторону тьми-немилосердя,жорстокосердія,гордині. Ну тоді не питайте Судді Божому-що не так7
Клава Показати IP 1 Січня 2023 19:44
Але ж висілити можна тільки за рішенням суду?
ВІРУС Показати IP 1 Січня 2023 19:46
ЩЕ ДО ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІЙНИ ДОВЕДУТЬ.......
Анонім Показати IP 1 Січня 2023 20:52
Так це ж в правій державі,де дотримуеться конституція і шануються права людини, не в диктарській де конституцію взяли під ноги і діють подвійні стандарти.
Правда Показати IP 2 Січня 2023 06:32
А ще вчора ви йому руки цілували.....Сьогодні кричите!"розіпни!"
до Правда до Правда Показати IP 2 Січня 2023 11:27
Для того Господь і дав їм цю свободу ,щоб очисти Свою Святу Церкву від того що не являеться Його зерном.Не дай Боже оказатися на їх місці,краще бути гонимими та Христовими!Бог не оставить нас!
Тарас Показати IP 2 Січня 2023 15:49
Московському попу руку цілувати, все одно, що цілувати сраку майору ФСБ.
TheRoman Показати IP 2 Січня 2023 20:37
Таке неприроднє явище, як московська церква має зникнути взагалі з планети, не те що з України