На Волині цьогоріч вже стягнули понад 1,5 мільйона гривень боргів за аліментами

Сьогодні 06:14
У першому півріччі 2026 року за кількома виконавчими провадженнями державні виконавці Волинської області забезпечили стягнення понад 1,5 мільйона гривень заборгованості зі сплати аліментів.

Про це повідомили у Львівському міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції України.

Найбільші суми, які стягнули у волинян-боржників:

- майже 500 тисяч гривень — для двох дітей;

- понад 400 тисяч гривень —для дітей, які перебувають під опікою;

- понад 240 тисяч гривень — для неповнолітньої доньки;

- понад 216 тисяч гривень — для трьох дітей;

- понад 153 тисячі гривень — для малолітньої дитини.

Читати ще: На Волині батько двох дітей 17 років не платив аліменти

У Міністерстві юстиції додали: разом із основною сумою боргу мешканці Волині також сплатили штрафи та виконавчий збір, передбачені чинним законодавством.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus