USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На Волині у ставку втопився чоловік

15 Червня 2018 09:26
На місцевому ставку у селі Білин Володимир-Волинського району під час купання втопився 36-річний чоловік, інформує ДСНС України у Волинській області.

Інцидент трапився вчора, 14 червня.

"Рятувальниками знайдено, піднято на поверхню та передано працівникам поліції тіло гр. Смирнова В.Г., 1982 р.н., який потонув під час купання", - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus