USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині уламки безпілотника впали на будинок. Загинув чоловік, є поранені. Відео. Оновлено

25 Липня 2022 15:39
На Волині вранці 25 липня військові збили два ворожі безпілотники. Уламки одного з них впали на будинок, в результаті чого один чоловік загинув, декілька осіб отримали поранення.

Про це повідомив голова Волинської військової адміністрації Юрій Погуляйко.

«Працювала протиповітряна оборона. Зокрема, військові збили два БПЛА. Уламки одного з них пошкодили приватні будинки. На жаль, внаслідок падіння уламків є жертви. Одна людина загинула, кілька поранених перебувають у лікарні», – зазначив він.
Як уточнили в Повітряному командуванні «Захід» Повітряних Сил ЗСУ, ворожі БПЛА зайшли в Україну з Білорусі.

«25 липня на північно-західному напрямку було виявлено два ворожих БПЛА, які перетнули повітряний простір України з боку Білорусі та здійснювали повітряну розвідку об'єктів у Волинській області. На перехоплення БПЛА було піднято винищувач, також спрацювала українська система протиповітряної оборони. Два ворожих БПЛА було знищено. Уламки однієї із зенітних ракет впали на житловий будинок. Інформація щодо постраждалих уточнюється», – йдеться в повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
rrrr Показати IP 25 Липня 2022 15:39
Оперативно ви новини подаете.вже всі в курсі..
додік Показати IP 25 Липня 2022 16:18
Безпілотник був ударним, через що такі руйнування? Чи наша ракета класу "повітря-повітря" не поцілила в безпілотник і вдарила по хаті? Руйнування не схожі на наслідки від падіння безпілотника. Печально - війна...
Роман до додік Показати IP 25 Липня 2022 16:54
Це так подають новину, що не можна розібратись. Погуляйко каже, що частини безпілотника впали на будинок, а повітряне командування каже, що уламки ракети впали на будинок.
До до додік Показати IP 25 Липня 2022 16:59
Я може і не розумію чогось, але уламки ракети десь мають діватись теж . І вони не малі. Прикро дуже за людей. Це ще раз підтверджує, шо нема безпечного місця
Оксана Показати IP 25 Липня 2022 16:57
Повітряної тривоги не було,брехуни.
Ага до Оксана Показати IP 25 Липня 2022 18:17
Була, не бреши
Сергій Показати IP 25 Липня 2022 17:15
Розвалили ракетою хату!
Анонім Показати IP 25 Липня 2022 17:19
ЯКОГО Х*Я НЕ БУЛО СИГНАЛУ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ!!!???
Цум до Анонім Показати IP 25 Липня 2022 18:21
Ото що ти з зірочкою написав вийняв би з вух то почув би
Анонім до Цум Показати IP 25 Липня 2022 22:58
Не було тривоги телепню. Це навіть в телефоні запросто перевірити у програмі "Тривога" або телеграм каналі з описом початку тривог, я розумію, що ти чийсь великий і могучий зад язиком прикриваєш, але не винось вже так свій нульовий рівень інтелекту на люди.
Мінона до Анонім Показати IP 25 Липня 2022 18:49
А хиба в Дубовому є сирени ? Їх немає у більшості НП області.
Саня Показати IP 25 Липня 2022 17:28
Більше схоже на пряме попадання,ракети.
ABC Показати IP 25 Липня 2022 18:13
Що це за безпілотник був такий, що хату вщент розвалив?
רפאל до ABC Показати IP 25 Липня 2022 22:07
Скоріш за все ракета наздогнала безпілотник над будинком.
Клава Показати IP 25 Липня 2022 18:16
Від уламків таких руйнувань не буває, це мабуть пряме попадання зенітної ракети, дуже малі висоти.
Але тупі Показати IP 25 Липня 2022 18:20
Скільки експертів з руйнувань та вибухів!!! Ви хоч школу закінчили?
Правда Показати IP 25 Липня 2022 19:20
Звичайно уламки ракети,може і не уламки,на жаль,але це війна.Співчуття постраждалим.
Луцьк Показати IP 25 Липня 2022 20:35
Співчуття родині
Ромео Показати IP 25 Липня 2022 20:38
Це руйнування після падіння ракети
Володимир Показати IP 25 Липня 2022 21:30
Не може бути таких руйнувань від уламків,якогось всраного безпілотника!!! Скажіть правду,якою гіркою вона б не була!!! Ви, чинуші, дискредитуєте себе ,уже нанівець.
Юлія Показати IP 25 Липня 2022 21:55
Тривоги не було