На Волині згоріли Opel та ВАЗ
На Волині горіли два автомобіля.
Про це інформує пресслужба рятувальників.
7 листопада о 12:59 до служби «101» надійшло повідомлення про пожежу автомобіля поблизу с.Переславичі Іваничівського району.
За викликом виїхала чергова варта 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Іваничі Управління ДСНС у Волинській області, які вже через 12 хвилин подали на гасіння палаючого ВАЗ 2101 спеціальний пожежний ствол і о 13:20 ліквідували пожежу. Вогонь знищив відсік двигуна та салон автомобіля. Водій отримав опіки голови та верхніх кінцівок обох рук – його госпіталізували в Нововолинську міську лікарню. Причина пожежі – розгерметизація газової системи автомобіля.
6 листопада ще одну пожежу в автомобілі ліквідували рятувальники 17-ї ДПРЧ смт Турійськ. Повідомлення про загорання автомобіля Опель в с.Туричани Турійського району надійшло о 13:16. Вогнеборці прибули за 16 хвилин, провели бойове розгортання та подали на гасіння спеціальний водяний ствол. Рятувальникам довелось застосовувати спеціальний інструмент для того, щоб відкрити капот транспортного засобу та подати туди вогнегасячу речовину. Ліквідувати загорання вдалось о 14:16. Причиною пожежі стала несправність електричної системи, вогнем знищено моторний відсік, скло, колеса, багажний відділ та салон автомобіля 2000-го року випуску.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба рятувальників.
7 листопада о 12:59 до служби «101» надійшло повідомлення про пожежу автомобіля поблизу с.Переславичі Іваничівського району.
За викликом виїхала чергова варта 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Іваничі Управління ДСНС у Волинській області, які вже через 12 хвилин подали на гасіння палаючого ВАЗ 2101 спеціальний пожежний ствол і о 13:20 ліквідували пожежу. Вогонь знищив відсік двигуна та салон автомобіля. Водій отримав опіки голови та верхніх кінцівок обох рук – його госпіталізували в Нововолинську міську лікарню. Причина пожежі – розгерметизація газової системи автомобіля.
6 листопада ще одну пожежу в автомобілі ліквідували рятувальники 17-ї ДПРЧ смт Турійськ. Повідомлення про загорання автомобіля Опель в с.Туричани Турійського району надійшло о 13:16. Вогнеборці прибули за 16 хвилин, провели бойове розгортання та подали на гасіння спеціальний водяний ствол. Рятувальникам довелось застосовувати спеціальний інструмент для того, щоб відкрити капот транспортного засобу та подати туди вогнегасячу речовину. Ліквідувати загорання вдалось о 14:16. Причиною пожежі стала несправність електричної системи, вогнем знищено моторний відсік, скло, колеса, багажний відділ та салон автомобіля 2000-го року випуску.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23
Пішов з життя відомий український режисер Бата Недич
Сьогодні 16:51
Сьогодні 16:51



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.