На Волині збанкрутував цукровий завод
Господарський суд Волинської області 26 серпня порушив справу про банкрутство ВАТ «Володимир-Волинський цукровий завод».
Про це йдеться в офіційному повідомленні у газеті «Голос України», – інформує Компаньон-Онлайн.
Згідно із документом, розпорядником майна призначений арбітражний керуючий Сергій Михайловський.
Акціонерами ВАТ «Володимир-Волинський цукровий завод» на кінець березня цього року були ТЗВ «Торговий дім «Агроцентр» – 24,8699%, виробничо-технічне підприємство «Галпласт+» – 164524%, ЗАТ «Техно-Центр» – 13,7741%, ЗАТ «Техно-Центр+» – 10,9045% (всі – Рогатин, Івано-Франківська область).
Цукровий завод в 2010 році збільшив чистий дохід на 46,7% – до 186,8 мільйона гривень, а його чистий прибуток збільшився на 25% – до 0,02 мільйона гривень. За результатами першого кварталу цього року підприємство отримало 43,7 мільйона гривень чистого доходу при 7 тисячах гривень чистого прибутку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться в офіційному повідомленні у газеті «Голос України», – інформує Компаньон-Онлайн.
Згідно із документом, розпорядником майна призначений арбітражний керуючий Сергій Михайловський.
Акціонерами ВАТ «Володимир-Волинський цукровий завод» на кінець березня цього року були ТЗВ «Торговий дім «Агроцентр» – 24,8699%, виробничо-технічне підприємство «Галпласт+» – 164524%, ЗАТ «Техно-Центр» – 13,7741%, ЗАТ «Техно-Центр+» – 10,9045% (всі – Рогатин, Івано-Франківська область).
Цукровий завод в 2010 році збільшив чистий дохід на 46,7% – до 186,8 мільйона гривень, а його чистий прибуток збільшився на 25% – до 0,02 мільйона гривень. За результатами першого кварталу цього року підприємство отримало 43,7 мільйона гривень чистого доходу при 7 тисячах гривень чистого прибутку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
???
Показати IP
28 Вересня 2011 09:28
А яке може бути банкрутство, якщо є прибутки???
Лучанка
Показати IP
28 Вересня 2011 10:18
Отак..., це вигідно людям,щоб було банкрутство!!!Зарплату не потрібно виплачувати і ще багато чого...!
VSC
Показати IP
28 Вересня 2011 11:28
Решение о банкротство выносится в том случае, если предприятие не в состоянии рассчитаться по долгам.
ДПС
Показати IP
28 Вересня 2011 22:56
Да ні, тут же на ВН писали, що на Волині нарахували цукровому заводу 50 млн. податків за якісь векселі непонятні. От і банкрутують, а все перепишуть на нове підприємство...
Збитків на понад мільйон: на Волині майора підозрюють у недбалості при закупівлі харчів для військових
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.