USD 27.50 27.65
  • USD 27.50 27.65
  • EUR 32.30 32.55
  • PLN 7.23 7.30

Накрутки та малокорисні курси: чим заробляє луцька Instagram-мільйонерка на Porsche

«Юна блогерка кинула університет і заробляє мільйони в Instagram», «Porsche Cayenne придбала у 19 років». Все частіше молода інстаблогерка Катя Якимчук з Луцька стає героїнею таблоїдних статей, наголошуючи на своїй успішності. Однак, велика слава і великі гроші нерідко йдуть поруч зі скандалами. І якщо з одного боку вони можуть забезпечити блогерам додаткову рекламу, то з іншого – можуть добряче попсувати репутацію. В один із таких скандалів і втрапила лучанка. Все більше інтернет-користувачів зізнаються, що корисної інформації з курсів, якими активно заробляє блогерка, вони не почерпнули. Натомість під гарно поданим соусом вони отримали загальнодоступну інформацію.

Заробіток в Instagram

Відносно молода соціальна мережа Instagram відкрила для своїх користувачів величезні можливості для заробітку. Головне правило для того, щоб акаунт почав приносити прибуток – велика кількість активних, «живих» підписників. І як з цього отримати зиск є безліч варіантів. А для того, щоб якомога більше людей підписалося на акаунт, він має бути красивий і цікавий. Інакше ви «пролетите» повз численну аудиторію.

Один з варіантів заробітку – це інтернет-магазин. Продається у мережі все: від посуду до взуття, від косметики до спортінвентарю, від продуктів харчування до автомобілів. Власне, саме так згадана лучанка починала свій бізнес – з продажу солодощів. Гарно оформлені фото, вкладені в рекламу гроші. Дівчина сама зізнавалася, що починала вона з тісної кімнати, в якій жило ще троє дівчат.

Другий етап інстаприбутків – це перетворення акаунту в своєрідний рекламний майданчик. У блогера вже є аудиторія, яка йому довіряє, з якою блогер комунікує. Зазвичай у блогерів є декілька різнопланових акаунтів: інста-магазин, «лайфовий» блог, блог «лідера думок» з бізнес-порадами і подібне.

Всі вони розвиваються паралельно, рекламуючи один одного. Навіщо це робиться, для чого розділяються акаунти за вподобаннями? Instagram-користувачі насправді доволі примхливі. Якщо вони підписані на оновлення вашого магазину, їм частіше всього плювати (пробачте за грубість), в якому костюмі ви йдете на роботу, або що ви вранці п’єте: чай, каву чи смузі.

А ось в лайфовому блозі від вас чекають більше особистого: відвертих зізнань, цікавих розмов і так далі. І ось в такому «життєвому» блозі чудово «заходить» аудиторії реклама. Придбала новий крем? Не забудь відзначити магазин, де його купила. Замовила піцу? Відзнач, де саме. Дуже рідко блогери, які мають кількасот тисяч підписників роблять такі відмітки безкоштовно (виняток – реклама власних продуктів). Це і є ще один вид заробітку в Instagram. Тому, до таких рекомендацій варто ставитися принаймні зі здоровою порцією скепсису (не виключено, що в тому закладі справді смачно чи в згаданому магазині вигідно купувати).

Є ще один рівень заробітку в Instagramі. Це – консалтингові послуги. Якщо блогер досяг довіри великої аудиторії і вона вважає його експертом в певних питаннях, він вже може торгувати певним інтелектуальним продуктом. Це можуть бути майстер-класи на кшталт «5 кращих технік випічки тортів», або ж (це вже вищий пілотаж) «Як стати успішним інста-блогером і почати заробляти сотні тисяч доларів». Зазвичай такі «курси» проходять у вигляді вебінарів в режимі реального часу і рідко надаються у вигляді запису (щоб продукт, за який платять користувачі, не потрапив у мережу в безкоштовний доступ).

Ось тут і «крутяться» великі гроші. Адже зазвичай за такий курс ціни недешеві, залежно від репутації блогера вони можуть сягати навіть кількох тисяч доларів, що для місцевих інста-гуру поки що трошки закруто, тож ціни в них трохи скромніші: декілька тисяч гривень. В результаті перемагає стара-добра математика: знайдіть 10 людей, які вам заплатять по 1 тисячі гривень, і ви за декілька годин розмови отримаєте 10 тисяч гривень. А якщо людей буде більше, або ціна буде вища – рахуйте самі. Не піддаємо сумніву компетентність інста-блогерів: як би там не було, а таки вони заробляють в мережі і часто немало, тож, напевне, мають чим поділитися з читачами. Та все-таки закликаємо ставитися до них критично і пам’ятати, що їхня мета: заробити на вас гроші, а ось чи корисним буде контент, за який ви заплатили – на совісті блогера.

Щирі розповіді юної бізнес-леді

Починала свій бізнес Катя Якимчук з продажу шоколадних цукерок власного виробництва. Згодом, як сама дівчина розповідає, вона відкрила ще три інтернет-магазини: зі східними солодощами, тримачами для телефонів (попсокети) та бомбочками для ванни.

На той час вона жила в маленькій зйомній квартирі ще з кількома дівчатами, про що розповідає у своїх відео.
Вже згодом блогерка переїхала в іншу зйомну квартиру, за яку, за її ж словами, платить близько 30 тисяч гривень на місяць. А нещодавно всю луцьку інста-спільноту облетіла новина: блогерка придбала Porsche Cayenne за півтора мільйона гривень. До слова, авто справді зареєстроване на дівчину.
Сама вона розповідає, що довго йшла до здійснення цієї мрії, і охоче ділиться з усіма охочими секретом свого успіху, щоправда, за гроші: вона проводить вебінари для тих, хто хоче розкрутити свій Instagram. Ціни за курси коливаються від 999 до 2999 гривень. Судячи з усього, саме це і є основний вид її заробітку – продавати іншим користувачам навчальні курси.
Ложка дьогтю в інста-історії успіху

І ось днями в соцмережах з’явилася інформація про те, що блогерка, яку так активно розкручують місцеві видання (можливо й у вигляді прихованої реклами), не надто добросовісно заробляє кошти. Зокрема, одна з фейсбук-користувачок заявила, що після того, як прослухала вебінар Катерини про можливості розкрутки акаунту, вона вирішила провести на її сторінці (не безкоштовно) гівевей (giveaway – розіграш певного продукту серед підписників, які мають виконати вказані умови).

Але для початку для розіграшу потрібно було набрати спонсорів (розіграш зі спонсорами – теж один з видів розкрутки акаунту, під час якого спонсори рекламують один одного і себе; серед умов таких розіграшів зазвичай підписка на акаунти всіх спонсорів). Користувачка пояснює: луцька блогерка отримала 4 тисячі гривень за те, щоб провести на її сторінці спонсорський розіграш. Оголошення про набір спонсорів мало бути опубліковане в акаунті, де є кілька сотень тисяч підписників безкоштовно. А вже сам розіграш – за гроші. Але опублікували оголошення на зовсім іншому, з малою кількістю підписників, акаунті, бо основий був заблокований. В результаті спонсори не знайшлися, і в блогерки попросили повернути гроші. Гроші та повернула не всі, а вирахувала вартість оголошення про набір спонсорів (що мало бути безкоштовно). І подібна ситуація, стверджує ошукана користувачка, відбувалася в багатьох, хто наважився на співпрацю.
Крім того, згідно з даними сервісу, який перевіряє акаунти на ймовірність накрутки користувачів (він дозволяє перевірити рекламодавців), напередодні блокування акаунту, луцька блогерка «прикупила» близько 70 тисяч користувачів. Такий приріст нових користувачів за такий короткий термін чесними методами практично неможливий. Ймовірно, це і стало причиною блокування. Адже мережа Instagram дуже скрупульозно ставиться до проявів підозрілої активності.
А на сторінці про ТОП-Блогерів є чимало коментарів від колишніх клієнтів луцької блогерки, які розчаровані її курсами. З їх слів більшість інформації не виявилася корисною та й є вона в безкоштовному доступі, тож гроші, які їй заплатили, виявилися даремними витратами.
Подібні відгуки є й в інших чатах, де спілкуються представники бізнесу та інтернет-маркетингу на тему співпраці з українськими блогерами.
Тож виявляється: історія луцької блогерки – яскрава ілюстрація того, що соцмережі не завжди правдиво відображають реальність. Тому перед тим, як вірити різним інтернет-гуру і платити за їх поради гроші, варто увімкнути критичне мислення і проаналізувати плюси і мінуси таких рішень.

Приклад просування та корисного контенту мало

Сам же акаунт лучанки ми попросили проаналізувати інтернет-маркетолога Катерину Лук’янчук. Вона зізнається, вже давно з колегами спостерігає за Катею Якимчук. Оскільки про сам бізнес і його успішність інформації немає, то можна аналізувати акаунт з точки зору його просування.

«Насправді, тут ситуація неоднозначна. Катя приміряє на себе дві ролі: блогера та експерта. У першому випадку вона однозначно молодець, вкладає сили у розвиток акаунту, використовуючи популярні методики. У другому – коучем та експертом називати її неможливо, адже багато порад, які вона дає, ведуть виключно до моментального росту акаунту, але в довгостроковій перспективі до негативних наслідків, в тому числі бану.

Якщо аналізувати її блог, то ми бачимо кілька різких підйомів кількості підписників та активності в акаунті. Візьмемо останні 5 місяців (скріншоти демонструють статистику за період з 1 квітня до 13 вересня 2019 р.). Допускаю, це саме той період, коли вона почала активно думати над майбутньою стратегією росту та втілювати її в життя», – пояснює Катерина.
на скріншоті динаміка росту підписників на сторінці @tattingkate
на скріншоті динаміка росту підписників на сторінці @tattingkate


Червоним показаний період, коли на сторінці регулярно проводилися розіграші айфонів. Вони приносили стабільний ріст підписників. Без пікових підйомів – плавний ріст, який привів Катю зі 100 тисяч до орієнтовно 230 тисяч підписників.

Блакитним показаний період більш активної реклами. Можемо допустити, що це була одночасна реклама у кількох топових блогерів, або ж участь у розіграшах в якості спонсора (коли ви платите за участь, а бажаючі отримати приз виконують кілька умов: підписуються, ставлять лайки на фото, залишають коментарі та інше) або «накрутка» підписників.

В період регулярного розіграшу айфонів на сторінці блогера зросла активність підписників. Вони залишали свої лайки під публікаціями та коментували їх, щоб отримати свої призи.
динаміка росту показника залученості (відношення середньої кількості лайків/коментарів/збережень до кількості підписників на сторінці )
динаміка росту показника залученості (відношення середньої кількості лайків/коментарів/збережень до кількості підписників на сторінці )
В цифрах це виглядає наступним чином.
динаміка лайків та коментарів до публікацій на сторінці
динаміка лайків та коментарів до публікацій на сторінці
динаміка лайків та коментарів до публікацій на сторінці
динаміка лайків та коментарів до публікацій на сторінці


«Помітно, що ріст активності на сторінці спричинений умовами розіграшів, а не корисним контентом блогера. До речі, чому я допускаю думку про накрутку? Якраз тому, що в період пікового сплеску кількості підписників активність на сторінці значно впала. Якби ж це були користувачі, дійсно зацікавлені в контенті, які прийшли за експертністю блогера – вона мала би зростати. Про це також свідчить активність самого блогера, адже Катя не припиняє працювати над сторінкою та кількість її публікацій тільки зростає», – пояснює Катерина Лук’янчук.
динаміка росту кількості публікацій на сторінці
динаміка росту кількості публікацій на сторінці


Ну і для тих, хто любить максимально вдаватися в деталі, можу запропонувати проаналізувати найпопулярніші за період аналізу публікації на сторінці блогера. До речі, там є чому повчитися, особливо тим, хто не вміє «розкачати» свою аудиторію на спілкування під публікаціями і дуже переймається з цього приводу. Основна частина коментарів під публікаціями «простимульована» розіграшами, іграми або розкриттям певної унікальної чи особистої інформації на кшталт:

«Напиши в коментарях літеру, а хто наступний – слово на цю літеру» – популярна гра серед аудиторії вікової категорії 12-19 років.

«Хто вгадає скільки в мене фото на телефоні, тому відправлю парфуми» – елемент розіграшу.

«Через годину подарую парфуми тому, хто напише «хочу парфуми» 1 буква – один комент і ніхто його не переб’є» – елемент гри + подарунок переможцю.

«Катя використовує стандартні методи просування: розіграші, спонсорство, рекламу. Окрім того, вона активно веде свою сторінку, розповідає про життя такої собі сучасної «Попелюшки», яка без допомоги принца, а своїми знаннями досягла успіху. І якщо не вдаватися в доросле моралізаторство, так воно і є. Проте, спеціалісти з багаторічним досвідом роботи з бізнесом різного масштабу і потреб, відчувають відсутність експертного підходу відразу. Хоча, Бізнес Молодість на цьому вибудувала імперію і, наскільки мені відомо, Катя дечого у них таки навчилась.

На сьогодні блог я оцінюю як досить успішний. Шукати там корисний контент – немає сенсу. А от надихнутися і повірити в себе, напевно, комусь вона допомагає. Якщо б мені знадобилася реклама товарів вартістю до 200 грн, що входять в категорію інтересів аудиторії 12-22 років, можливо я включила б її до переліку рекламних каналів.

Якщо ж говорити про навчання бізнесу в цілому та просуванню в Instagram, то до багатьох її порад потрібно ставитися критично і кілька разів перевіряти. Адже виростити акаунт зі 100 підписників до 30 тисяч підписників за два дні можна, але: з ними потрібно вміти працювати, щоб втримати у себе в довгостроковій перспективі, а також потрібно мати неймовірний фарт, щоб не попасти під бан Instagram за підозру в накрутці.

В розрізі цього дам кілька порад, як обрати блогера для просування своєї сторінки, та на що звертати увагу в першу чергу, адже реклама у них працює. А якщо якісно її підготувати, то працює значно краще, ніж безліч інших підходів. Але, все це працює лише за умови, що ваш акаунт готовий конвертувати зацікавлених людей у клієнтів.

Перш за все розберіться з вашою цільовою аудиторією. Допустимо, ваш основний покупець – дівчина 18-25 років з середнім доходом, що любить стильно та яскраво одягатися, вечірки, активний спосіб життя. Підбирайте блогерів, схожих на портрет вашої цільової аудиторії. Зазвичай, вони збирають навколо себе собі подібних.

А якщо ви продаєте всім, що робити? Сегментуйте. У вас 100% є товарні категорії, які користуються попитом в певного сегменту аудиторії. То ж дробіть максимально та підбирайте блогера під сегмент.

Не женіться за моментальним результатом. Якщо ви плануєте працювати довго і стабільно рости, підходьте до всього з обережністю. Непотрібно відразу цілитися у найпопулярнішого блогера, платити максимум за рекламу і сподіватися на успіх. Значно краще поставити кілька ставок, але дрібніших. Так ваша активність буде поступово, але стабільно підростати, даючи результат і мінімум переживань з приводу жорсткої політики Instagram», – резюмує маркетолог.

Замість P.S.:


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Реклама
Loading...
Коментарів: 44
Вася Показати IP 26 Вересня 2019 14:44
недочитавши до кінця, зрозумів, що це нова форма "сетевого" заробітку на фоловерах! Другими словами "прототип" Сергі́я Мавро́ді — засновника «МММ», найбільшого в історії творця фінансової піраміди, кінець якої відомий усім!!
Анонім Показати IP 26 Вересня 2019 15:27
Як прийшли ті гроші,так і підуть.Молоде,дурне,зараз платить 30 тис.за квартиру,а могла б підзбирати і купити її,а то прийдеться знов іти в кімнатку з трьома дівчатками.Успіх затьмарює розум,про майбутнє не думає,тим більше в такому віці.Лохотрон рано чи пізно припиниться.
Pattern до Анонім Показати IP 26 Вересня 2019 16:19
Ніхто не платить 30тис за кв. Немає у Луцьку таких квартир. ) Гарне життя і цифри - це лише іллюзія на яку ведуться дітки років 12-18. )
Анонім до Pattern Показати IP 26 Вересня 2019 17:09
Серйозно?В новобудовах,дворівневу наприклад, питали вартість?І я не з новин чув про цю дівчинку,вірніше про вартість квартири.
Pattern до Анонім Показати IP 26 Вересня 2019 19:00
Знайдіть мені хоча б одну квартиру з вартістю більше 20тис за оренду, будь ласка. Максимальна ціну, яку знайшов, прошерстивши усі сайти, була приблизно 16.5тис грн. Але це 3-ьох кімнатна дворівнева квартира, 140м², з джакузі і каміном та 2 сан. вузлами. У середньому ціни коливаються від 8 до 15тис у новобудовах, зокрема Яровиці. )
Шок Показати IP 26 Вересня 2019 15:28
Оце так замовила статтю для піара) Ого)
Всезнайко Показати IP 26 Вересня 2019 16:08
А податків скільки заплатила з того всього? ДФС - це вам поле для роботи...
ГУ ДФС у Волинській Показати IP 26 Вересня 2019 16:14
Дякуюємо за інфрмацію, перевірку буде обовязково проведено!
Прр Показати IP 26 Вересня 2019 16:28
Ну нічого, ще візьму за шахрайство Хоча папа відмаже
житель Показати IP 26 Вересня 2019 16:35
реально для сучасного світу це піар. А ця робота блогера, як ставка вконторі то є то не має. А потім вона не знатиме ,що робити.Бо нічого не вміє
Сутенер до житель Показати IP 26 Вересня 2019 20:17
Дівкам є чим заробляти гроші навіть якщо вони нічого не вміють.
Безпардон Показати IP 26 Вересня 2019 16:48
Воно кічиться тим "багатством", якого нема - полісся є полісся)
лучанин Показати IP 26 Вересня 2019 17:14
можна витягнути дівку з села.... але село з дівки не витягнеш... як не старайся )))
васіліска Показати IP 26 Вересня 2019 17:15
одні заздрісники пишуть шо всім слюнька тече не кожному дано "дурити" такої вже треба родитись
Лев до васіліска Показати IP 26 Вересня 2019 18:00
Слюнька тече на що, перепрошую? На цю "красуню року"?
Анонім до васіліска Показати IP 26 Вересня 2019 18:52
Дитино не створюй собі кумирів,ідолів.Це звичайна сільська дівка,яка трохи розуміє на рекламі і продажі,а те що дурить то це вже погано.Не рівняйся на таких,зараз кожен хто має інтернет і створив канал на ютубі називає себе популярним блогером,або має сторінку в інстаграмі тоді вже інстаблогерка.Краще вчися і йди працювати.Немає легких,халявних грошей,за все потрібно платити.
Білосніжка Показати IP 26 Вересня 2019 18:02
Була б та машина її, вона по ній не гарцювала би. А так... Показуха для приманки лохів, не більше
лол Показати IP 26 Вересня 2019 18:47
Вона навіть спілкується суржиком як селянка
Олена до лол Показати IP 21 Січня 2020 21:29
Та видно зразу, звідки вона.
хтось Показати IP 26 Вересня 2019 19:15
Авторам респект)))! Корисна стаття!!!
Курбас Показати IP 26 Вересня 2019 21:22
На@балово всі ті її вебінари , повна хня... БлохЄрша. Спали свій каєн біля Гуртіка на Соборності., ми лайк поставим
Віка Показати IP 26 Вересня 2019 23:09
Я в неї купляла вебінар за 1000грн і я була просто розчарована, після нього в мене опустилися руки і ніякого магазину я вже не хочу. Вся ця інформація є в інтернеті і за неї не потрібно платити. Повелася "лохушка". І відео вона не знімає, а просто скидує давно надрукований текс з інтернету
Анонім до Віка Показати IP 26 Вересня 2019 23:35
Чим ви думали віддаючи 1000 грн?Від одного її вигляду все зрозуміло.Це ж треба скільки ведуться на це,ви напевно і перезвонюєте коли вам приходить смс з "банку" і диктуєте свої дані?Співчуваю.Але як кажуть " без лоха і жизнь плоха".
то є так Показати IP 27 Вересня 2019 00:25
коментар було видалено
Artur Показати IP 27 Вересня 2019 08:55
Ох і обіженнікі тут зібрались ти шо, стидно читати про те як якісь голови виписують за "село", "татка", "лохотрони"... і т.п. Аби зайти нагадити і з засраною сракою дальше піти в свому дерьмі барахтатись)) ВАМ ніхто не винен, шо хтось живе краще за ВАС, в цьому винні тільки ВИ!!! Видно тут навіть ніхто навіть на грам не ознайомлений з контентом і з самою особистістю Каті. Ніхто нікого не заставляє купляти вебінари, чи в неї якийсь товар. За неї не переживайте вона знає шо робить і з податками, і з своїм бізнесом, і з своїми грошима)) Знаю цього человечка добре, так як вчився в одному класі, і можу сказати вам шо тут діло не в багатих батьках, або в чудові якомусь неземному. Вона і її колеги працювали 24/7 над своїм інтернет магазином, а тепер просто знімає вершки з результатів своєї праці і далі пахає, не покладаючи рук. Просто дехто работає по 12 годин в день, а дехто работає головою, кому що - кожен обирає сам.
Хм до Artur Показати IP 27 Вересня 2019 09:59
О Катя нащо підписувати як пачан, живеш в своєму видуманому світі Я тебе з дитинства знаю. То не бреши людям
Фоловер до Artur Показати IP 27 Вересня 2019 15:33
Катя, то ти) Твій стайл узнаваєми)
Олена до Artur Показати IP 21 Січня 2020 21:35
Видно, що ви з одного класу. "Хороші" педагоги у вас були - не навчили грамотно писати і спілкуватись. Вчились в якому районі? Маневицькому чи Камінь-Каширському?
Сергій Показати IP 27 Вересня 2019 09:19
Я не розумію в чому проблема, виглядає стаття як замовлення, тільи незрозуміло кому та сцикуха треба. Претензії обманутих такі милі, інформація є у відкритому доступі але ідіотки радше заплатять пару тисяч шоб їм її прочитали, бо самі надто ледачі. Відкрию таємницю, з появою такої штуки як інтернет всі оті семінари й трєнінгі більше не мають сенсу. Все це є в мережі, треба тільки мати бажання.
Інспектор Показати IP 27 Вересня 2019 09:39
Не розумію чому так поверхнево і легковажно спостерігають за діяльністю ціеї особи.Вона кругом порушуе закон . Маючи справу з продуктами харчування і засобами гігіени у неї немае санітарної книжки .Роздає зарплати своїм працівникам які у неї не оформлені не платиь податок з найманої праці і т.д.У яких умовах виготовляеться продукція? Чому спить податкова і санстанція?Думай Те.
Ототак Показати IP 27 Вересня 2019 10:25
благодійний фонд ВСЕЦАРИЦЯ спонсор паночки! Не майте справ з "віруючими" ))) на@@уть 100%
author до Ототак Показати IP 27 Вересня 2019 13:46
а це як?..) напишіть, будь ласка, на нашу пошту [email protected] можна анонімно
Фейк Показати IP 27 Вересня 2019 11:37
Вона правду каже, що всі хто на неї підписаний в таку фігню не повірять.
Ca$h Показати IP 27 Вересня 2019 13:07
Напомнило это видео - https://youtu.be/e9YOkrf-x5c Как за определенную сумму можно создать липовую жизнь миллионера)
К. лучанин Показати IP 27 Вересня 2019 14:12
Ця стаття і ця інформація про цю ,так звану блогершу , говорить про те що гроші перетворились на ФАНТИКИ, тобто знецінились, які вже нічого варті . Гроші в основі своїй мають функцію мірила праці. А ця "блогерша" нічого особливо не роблячи для суспільства корисного башляє "грошву" на лохах , які теж грошима смітять, сидячи за компютером . Вона що , може НОБЕЛЯ заробила, ця недоучка ? Навіть , ЛАУРЕАТИ НОБЕЛЯ, які отримують $1млн. не розкошують так, як ця "блогерша"-недоучка. Чвстину премій віддають на благодійність . Тому я і пишу , що гроші є мірилом праці! До речі, вона є просто споживачем , того що створили люди з високим інтелектом і великими відкриттями у напівпровідниках та здобутками в науці.
Анонім Показати IP 27 Вересня 2019 15:12
Купила вебінар за 600 грн в липні цього року скажу чесно га**о розповіла та Катя шо можна стати фотографом і ніколи не здаватись Дуже "класно" Якраз мала їхати на море думала за місяць підзароблю , а насправді просто обдурили
645 Показати IP 27 Вересня 2019 17:38
Чорний піар тоже піар)
Олександр Показати IP 27 Вересня 2019 20:27
Ще кілька місяців тому ту *алаву ніхто й не знав. А далі, як понеслося - то її порш, то її інтервю. Цікаво. скільки дівка заплатила, щоб розкрутити себе в реалі? А по суті - дрібна аферистка. Такий собі остап бендер ХХІ століття (той теж казав, що шанує кримінальний кодекс)
Люсенька Показати IP 28 Вересня 2019 16:35
https://www.instagram.com/p/B29NkouJNgH/?utm_source=ig_web_copy_link дама сама себе пафосно похвалила від імені Аліна і зробила скрін собі в сторіз, не помітивши червоні буквочки що коммент на модерації.Він і досі модерацію не пройшов та мабуть і не пройде через агресивну подачу...
Ника Показати IP 16 Лютого 2020 01:35
З її зовнішністю потрібно дояркою в селі бути, а не інстадівою.Недоучка та ще й гидка.Коли вона фоткається в машині, хочеться сказати дівчина ти переплутала іди в маршрутку.Люди не купуйте в неї рекламу і курси це пуста трата грошей.Не будьте наївними це розвод.
SviatoslavWolf Показати IP 25 Лютого 2020 11:52
Покупал у Кати рекламу в сторис за 50$ результат + 40 новых подписчиков .. Хорошая реклама или нет решайте сами.
Розчарована Показати IP 19 Травня 2020 12:20
Зараз так соромно писати, що я повелась на таке. Але що ж... це сталось, тому наважилась.⠀ Напевне всі знають хто така @tattingkate і що вона пропонує. З першого погляду досить порядна, добра та красива. А найголовніше з легкістю входить в довіру. Чесно, для мене вона була маяком серед не спокійного моря. Я вірила в кожне її слово. Наївна я... Підписана на неї пару місяців, чесно признаюсь вона мене мотивувала... І тут я дізналась про її курс- «Гів на мільйон». Гучна назва, правда?! І досить приваблива. Особливо для студентів, матерів в декреті, та й в загальному для всіх, хто хоче трішки покращити своє становище). До останнього дня вагалась, купляти чи не купляти. Наважилась.. написала, мені відписали є 2 пакети 1)1800, 2)2800.⠀ Дорожчий відрізняється тим, що створюється чат в телеграмі і ми маємо можливість спілкуватися з Катьою, та питати все по курсу. Так так, чат коштував 1000 грн, +1800 три урока. Прослухавши ці 3 уроки, я нічого нового не дізналася. Катя весь час рекламувала себе як хорошого блогера (тоді я вірила навіть, що всі погані). Цитую: «Співпрацюючи з іншими блогерами ми лишимось з голою сракою». В наші обов’язки входить шукати лишень спонсорів, більше нічого (це щось схоже на особисте стадо менеджерів , які приносять «мамці» гроші). Ми йшли на курс вчитися заробляти, а не щоб на нас заробляли. Реальність жорстока. ⠀ Спочатку я думала, що то я щось не так роблю, щось не те людям пишу. Переробляла повідомлення декілька раз. Мені відписувати, 1% з 10. Чули ціну чи блогера(який виконує прихід) і все ігнорррр. Почала далі шукати причини в собі . Доки не натрапила на групу людей, які зняли з мене рожеві окуляри. Хоча сумніви щодо курсів були ще на уроках. ⠀ Я вирішила написати на сторінку @tt_vebinar про повернення грошей. Відчула себе обманутою.( Повідомлення ще досі висить не прочитане. Я так зрозуміла не лишень моє. Я написала всюди, на всі сторінки. Мене відправляють знову на @tt_vebinar, але там Ігнор. Знаю, що деякі люди змогли повернути кошти, але це ті хто найшвидше схаменувся, що це лохотрон, а не курс! В мене навіть є збережені скріни переписки людей з Катьою,яким повернули кошти. Всіх решту ігнорять. Прошу всіх, хто колись мріяв про ті курси, потратьте свої кошти на щось мудріше) ⠀ Співпрацюючи з нею йдеш собі в мінус.. ⠀ Наскільки треба бути підлою @tattingkate, щоб все прокрутити з вигодою для себе. Ледь не забула.. той чат «22» за який ми заплатили мав існувати разом з нами і після курсів... але чат є, а нас вибірково видаляють з нього (лишень тих хто побачив суть цієї фінансової піраміди). Вони не мали права видаляти нас.. ще й Катя бреше в чаті, що ми самі видаляємося. В мене є скрін з чату(люди в чаті не всі сліпі, що робиться). Після того всього ще й написала пост, що добровільно повертала гроші всім хто звернувся, це все брехня .. ⠀ Згідно з Законом України протягом 2 тижднів ми маємо право на повернення коштів.. якщо товар не є якісним.Нас всіх ігнорять, дехто вже в чорному списку. ⠀ Я сумніваюся, що на курс є авторські права, хіба десь тепер буде спеціально робити, що бідним людям гроші не повернути. Я просила нормально, щоб повернули, але мене ніхто не чує! 2800 , більше нічого не хочу. Ніколи тепер не довірюся Аферистам! І Вас прошу подумайте 1000 раз, перед рішенням віддати останні кошти з гаманця, таким безсовісним людям! Хто сміливіший, того добра «мама» Катя страшить всякими юристами. @tattingkate ми мовчати не будемо! Поверни обманутим людям їхні гроші! На людській біді щасливим не будеш! ⠀ Люди не мовчіть, якщо у Вас теж саме, якщо Вас безсовісно обманули! Головне боротися за справедливість!
Зеленетеля. Показати IP 4 Липня 2020 20:19
Кароч я сказала верни гроші до початку гіву мені не 2800 вернула а 2532. Сьогодні 4.07.20. Це слава богу шо я прочитала все це і моя подруга дай боже їй здоровя , а мені у мої 30 мозґів, мені скинула сюди лінк. Урок для нас всіх перевіряйте інфу і відгуки завжди. І знайте шо в 1 прекрасний день ця недобаба з жахливущим волоссям найде хто добре її по крижох лопатою надає. То її пачка жирна в камеру не лізе від того шо людей дурить і нажеряється на чужих горбах. Це який пес за 3 дня нічо не роблячи 500штук заробляє. Легких грошей не буває. Даже за сир у мишоловці хтось заплатив шоб тебе зловити. І мільйонери це трудяги і ніколи вам не скажуть шо це легко. Хай маю розум ти і я і вчитись у профі а не у доярки з луцка.
Ira Показати IP 14 Липня 2020 21:38
100%Життя бумеранг ,повернеться все в 3 рази жахливіше !

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Loading...
Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.