USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Не хотів віддавати дітей, втікав від поліції: подробиці загибелі лучанина, який випав з вікна

21 Січня 2020 13:10
Чоловік, який випав з вікна 7 поверху в Луцьку, підозрювався в крадіжках та чинив опір поліції при затриманні. Оскільки він самостійно виховував двох дітей – доньок трьох та майже чотирьох років – до його помешкання прибули працівники соцслужби, аби після взяття громадянина під арешт, опікуватися дівчатками. Втікаючи, він вибіг на сходову клітку і випав з вікна.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Подія трапилась близько 12 години на бульварі Дружби народів, 3. Зі слів сусідів, чоловіка 1988 року народження звали Віталій М., він сам виховував двох доньок. Сусіди стверджують, що чоловік міг бути причетний до торгівлі наркотиками, сім’я була неблагополучною.

Сусіди кажуть, що 20 січня до їх квартири прибули працівники соцслужб, аби забрати дітей, яких виховували в неналежних умовах. Чоловік чинив опір поліції, влаштував бійку. Потім почав втікати, вибіг на сходову клітку 7 поверху, звідки випав з вікна.

Зі слів медиків, чоловік отримав травми, не сумісні з життям.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
ментовоз Показати IP 21 Січня 2020 13:32
От молодці, от помогли дітям стати сиротами. Кращого варіанту не придумали, щоб забрати у чоловіка дітей?
До до ментовоз Показати IP 21 Січня 2020 13:58
Знаєш краще помовчав би..
Я Показати IP 21 Січня 2020 13:47
І хто винен в загибелі чоловіка??? Який самотужки виховував двох діток???
Я я до Я Показати IP 21 Січня 2020 14:12
у всьому винні наркотики...
до Показати IP 21 Січня 2020 14:46
А хто контролює обіг наркотиків?
Холмс Показати IP 21 Січня 2020 15:09
Вікна зі сходинкової клітки виходять на дашок під'їзду. Чому тіло лежить на клумбі в добрих 5 метрах від того дашку? Щось не сходиться. Чи він з вікна квартири "випав"?
Ватсон до Холмс Показати IP 21 Січня 2020 16:30
Проведи слідчий експеримент-зімітуй дії жертви і ми дізнаємось істину. Куртка там лежить.
Верона до Холмс Показати IP 22 Січня 2020 06:18
Це не тіло,тіло впала на козирьок під,їзду,це речі загиблого
Рауль Показати IP 21 Січня 2020 16:13
жаль девчат. остались одни теперь
З письма мав 3. Показати IP 21 Січня 2020 17:29
Якщо куртка лежить там де він впав, то напевно він відпихався ногами, тому що відстань велика, а якщо ні то копи роблять алібі. Думаю спочатку треба послухати пояснення поліцейських і свідків з вулиці. А не бабусь-пліткарок і псевдо експертів!
Верона до З письма мав 3. Показати IP 22 Січня 2020 06:20
Куртку скидали з криши під,їзду поліцейські,він туди не падав
Анонім Показати IP 21 Січня 2020 17:34
На атб є камери направлені в ту сторону.... А вдруг можна побачити все після трагедії.
Сергій до Анонім Показати IP 22 Січня 2020 00:08
Я думаю якщо там не все чисто то якраз в цей момент камери непрацювали бо проводилась профілактика
Читач Показати IP 21 Січня 2020 17:43
Рахую, що так просто не можливо розібратися в ситуації, але нічого хорошого немає. Батька немає, діти сироти.. просто жесть..
Ірина Арахамія Показати IP 21 Січня 2020 19:14
Очевидці кажуть його викинули непритомного, а дітей на органи вже замовили...
123 до Ірина Арахамія Показати IP 21 Січня 2020 19:35
От ти й дурілка картонна!Ляпнув як в бочку пе...днув!
Психопланетарій, Лип Показати IP 21 Січня 2020 19:24
От "уроди", а не батьки. Мати сидить у місцях позбавлення волі, за батьком прийшли, щоб заарештувати та також посадити в місця позбавлення волі. Оце сімейка "Адамсів".
Лучанка Показати IP 21 Січня 2020 19:38
Господи, як вони тепер з цим будуть жити? Батько доглядав за дітьми: вдіті, помиті, ситі. Для чого це все було? Діти сиротами залишились(((
Сусідка Показати IP 21 Січня 2020 19:54
Не дай Боже таких сусідів!!! Наркоман, жив на соц. допомогу, злодій. Мама в закладі позбавленні волі. Думаю цим все сказано. По запаху можна було визначити, що він тільки що тут пройшов... Неконтрольований, непередчуваний. Декілька років тому побив вікна у себе в квартирі, осколки ромипалися вниз. Добре, що ніхто не постраждав, це була ніч. Дітей неодноразово бачила на підвіконні як кидали іграшки з 8 поверху. Сусіди неодноразово зверталися зі скаргами в поліцію... тай не тільки іграшки, шприци постійно під вікнами...
Знайома Показати IP 21 Січня 2020 21:49
Він крутився як міг, діти ходили в садочок, завжди накормлені і необділені нічим, хто б що неказав а дітей він любив і як міг забезпечував!! Вічна пам"ять.
Подруга Показати IP 21 Січня 2020 22:28
Він дуже любив своїх дівчаток і був хорошим батьком. Вічна память
Проста Показати IP 21 Січня 2020 22:28
Можливо потрібно було допомогти йому якось пролікувати а дітей залишити тимчасово в дитячий будиночок. Багато варіантів але можна якось було цим сім'ям допомогти....но кожен думає лише про себе....тук тук...от Вам соц.служба....
Андрій Показати IP 21 Січня 2020 23:32
Також маю справу з соціально службою по справах дітей!Взагалі одне слово органи соціальної служби по справам дітей- мають дбати в першу чергу про добробут дітей,а не те що вони нібито при владі,і приїхати отак та відбирати дітей!Розумію є багато різних факторів,але...Читаючи коментарі,шо діти впринципі ходять в садочок,одягнені,завжди ситі,це взагалі чудово!А ось так поламати все....просто немає слів!Дуже шкода чоловіка.Вічна пам'ять!
Баба Ганя Показати IP 21 Січня 2020 23:39
Керівнику центру зайнятості Романюку смішно було з цього, для нього люди це бидло, сенс життя гроші!
До Показати IP 21 Січня 2020 23:55
Оо тролі почали Давайте чесно За дітьми він не доглядав То не треба тут писати який він хороший тато Як би хороший був би то не вживав наркотики і не займався криміналом, а пішов би на роботу
Сергій Показати IP 22 Січня 2020 00:05
А як нарахунок доведення до самогубства,хто буде відповідати???
Жителька ДПЗ Показати IP 22 Січня 2020 06:27
Люди,вам би тільки когось обісрати!!!Схаменіться,людини вже немає!!!Всі бля такі благополучні.....Не зарікайтеся ніколи!!!!Якщо діти були голодні,то чому ви,такі хороші сусіди їх не накормили,чому речей не дали якихось???Людина загинула,а ви дальше срете???Карми не боїтесь??ВІЧНА ПАМЯТЬ(((((
Правда Показати IP 22 Січня 2020 08:02
А хіба "менти",іншого слова немає,не знали до кого ідуть,що будуть вчиняти,як все це контролювати...де психолог?соц.служба?А всім до одного місця,повні нездари.Дітки сироти і це біда.
Коза Показати IP 22 Січня 2020 09:05
На жаль, всім не допоможеш, особливо тим, хто не хоче допомоги. Тільки дітей шкода...
Остап Вакарчук Показати IP 22 Січня 2020 09:32
У нас закони в Україні, які десятиліттями працювали відносно таких людей нарешті будуть дотримуватися, як у всьому світі, чи ні? Ми, що живемо з вами в Анголі або Мозамбік. Був би він батьком корисним для своїх дітей для суспільства де живе, вже хоч би пішов працювати. Ну водив би дітей до дитячих гуртків чи хоча у бібліотеку. Можливо би хоч один раз з"їздив би з дітьми до Закарпаття у будинок відпочинку для дітей, оце був би батько, який повністю посв"ятив себе дітям, навіть коли дружина сидить у місцях позбавлення волі. А тут навпаки дорослий дядько, раніше судимий, наркоман зі стажем, не працевлаштований, алфонс, який живе на гроші, що виплачує держава для дітей і який уперто не бажає повернутись до нормального життя. Запомніть читачі: наркоман чи алкоголік це міна сповільненої дії. Сьогодні він утримався від скоєння злочину, а завтра пішов до мене чи до вас скоювати новий злочин, і що нам після цього всім його прощати, всі будемо хором казати він хороший, любить своїх дітей. А жити такій "сволочі" за гроші дітей, це не позор.
? до Остап Вакарчук Показати IP 22 Січня 2020 12:41
А ви знаєте скільки коштують гуртки? Та й навіть у садочку? Ми з чоловіком обоє працюємо, в Закарпатті не були...
Отакої Показати IP 22 Січня 2020 10:25
Ви не Остап-Ви Аліса в задзеркаллі.
Отакої Показати IP 22 Січня 2020 11:22
Ви ображаєте покійника,то Ви ще й іді...або типовий "совітський"жлоб.
Ляпон Показати IP 22 Січня 2020 11:43
Про померлих або хороше, або нічього. Так що задумайтесь хто ви.
Віолета Показати IP 22 Січня 2020 18:06
Дітей жаль можливо в них ще є хтось з родичів щоб забрав з інтернату чи хтось з добрих людей став опікуном або хоча б навідував щоб не забрали на органи а то теперешні інтернати нічого доброго не гарантують.
Віолета Показати IP 22 Січня 2020 18:11
Який не був на вулиці не були і на органи не здав а то в теперешніх інтернатах пропадають діти на 1+1 показувало
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 23 Січня 2020 11:20
У нас на протязі 10 років точно такі самі були сусіди по поверху та через стінку. Господи, що тільки ми не чули від них через стінку: нецензурна відбірна лайка між батьками, мордобої кожний день та дитячий плач кожну ніч. Дільничний інспектор міліції ночував у них під вхідними дверима. Кожний день вибивалися вхідні двері. Діти в школу не ходили, ходили описяні та босі на сходах по під"їзду, як ось ті собачки. Згодом від алкоголю та передозування наркотиків помирає батько, через рік помирає мати. І все, бардак в сім"ї припинився. Слава богу діти не пішли по шляху батьків. Старша їх донька правда рано заміж вийшла, народила дітей, меньша донька вийшла заміж у 16 років також народила дітей. Виросли та стали нормальними людьми. Мені приємно про це писати. Не дай Господи таке люди вам. Зараз ніхто з них не вживає алкоголь та наркотики, всі працюють та виховують дітей. І слава Богу!!! А ви кажете дітей він любив. Перш за все горілку та наркотики небіжчик любив та жив на дитячі гроші від держави.
Віолета Показати IP 23 Січня 2020 15:01
Як би не було доглядів би до 16 а там може б підробляли квартира була де жити а там і заміж вийшли живі точно були б .всі ми були дітьми не можна так кожен міг би опинитися в таких умовах і ніхто не хотів би піти в так званий інтернат після якого ее ясно чи лишися живий .хай родичі наглянуть за ними і за квартирою яка осталась