Не могла навіть розмовляти: у центрі Луцька вночі виявили п’яну 15-річну дівчину. Її матір судили
Під час комендантської години у центрі Луцька патрульні виявили нетверезу 15-річну дівчину. Суд оштрафував матір неповнолітньої.
Близько 2 години ночі 27 червня на Театральному майдані патрульні помітили неповнолітню, яка перебувала у стані сильного алкогольного сп'яніння. Лучанка не могла ні розмовляти, ні пересуватися самостійно. Тож інспектори викликали на місце швидку і дівчину госпіталізували в обласну дитячу лікарню.
Читати ще: Дитина з горілкою в центрі Луцька. Що кажуть у суді про такі справи
Згодом лікарі повідомили правоохоронцям, що 15-річній пацієнтці стало краще, вона повідомила своє ім'я та де проживає. Патрульні сповістили про інцидент рідних дівчини та відвезли її додому.
На матір неповнолітньої Альону Л. склали протокол за неналежне виконання батьківських обов'язків, бо її донька вчинила адмінправопорушення за ч. 1 ст. 178 КУпАП (перебувала у п'яному вигляді в громадському місці).
Читати ще: На Волині малолітня дівчинка напилась алкоголю і потрапила до реанімації. Що суд призначив матері
На розгляд справи жінка не з'явилася та причину відсутності не повідомила.
Суддя після вивчення усіх доказів оштрафував Альону Л. на 850 гривень, визнавши її винною в правопорушенні.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Близько 2 години ночі 27 червня на Театральному майдані патрульні помітили неповнолітню, яка перебувала у стані сильного алкогольного сп'яніння. Лучанка не могла ні розмовляти, ні пересуватися самостійно. Тож інспектори викликали на місце швидку і дівчину госпіталізували в обласну дитячу лікарню.
Читати ще: Дитина з горілкою в центрі Луцька. Що кажуть у суді про такі справи
Згодом лікарі повідомили правоохоронцям, що 15-річній пацієнтці стало краще, вона повідомила своє ім'я та де проживає. Патрульні сповістили про інцидент рідних дівчини та відвезли її додому.
На матір неповнолітньої Альону Л. склали протокол за неналежне виконання батьківських обов'язків, бо її донька вчинила адмінправопорушення за ч. 1 ст. 178 КУпАП (перебувала у п'яному вигляді в громадському місці).
Читати ще: На Волині малолітня дівчинка напилась алкоголю і потрапила до реанімації. Що суд призначив матері
На розгляд справи жінка не з'явилася та причину відсутності не повідомила.
Суддя після вивчення усіх доказів оштрафував Альону Л. на 850 гривень, визнавши її винною в правопорушенні.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Сьогодні 18:27
Сьогодні 18:27
На Волині під час купання загинув підліток
Сьогодні 18:08
Сьогодні 18:08
Збитків на понад мільйон: на Волині майора підозрюють у недбалості при закупівлі харчів для військових
Сьогодні 17:33
Сьогодні 17:33
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.