Невідомий погрожує розправою керівниці луцьких муніципалів і її дитині, поліція не реагує
Керівниця луцьких муніципалів Юлія Сиротинська публічно звернулась до поліції та прокуратури з вимогою порушити кримінальне провадження та встановити особу чоловіка, який погрожував розправою їй та її дитині.
Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбуці.
«З моменту мого виклику на лінію 102 від 12 лютого 2020 року, вже пішла друга доба, щодо факту погроз і розправи наді мною та моєю дитиною!!!
Реакції жодної. СОГ не приїжджав, слідчі не вжили заходів», – пише Сиротинська.
«Під час демонтажу 12 лютого 2020 року, цей чоловік озвучив, що він зібрав дані, де я мешкаю і з ким, вказавши адресу, поверх та під’їзд. Озвучив факт опитування сусідів та осіб в будинку, як я приходжу з роботи і моя дитина.
Озвучив, щоб я почала боятися і готувалася до помсти та розправи. І що його дії будуть дуже жорстокі, а моя ціна високою за те, що департамент виконує законне рішення Луцької міської ради!», – йдеться у дописі головної муніципалки Луцька.
Сиротинська публічно звертається до поліції та прокуратури з вимогою вжити заходів та притягнути до відповідальності осіб, що належно не відреагували на її виклик на лінію 102. А також вона просить відкрити кримінальне провадження за цим фактом і за фактом погроз і збору інформації про неї та її дитину, встановити особу чоловіка, який погрожував та взяти його під варту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбуці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 14
Любі свині
Показати IP
14 Лютого 2020 14:28
У цієї "принцеси" пів-Луцька ворогів....Задовбеться поліція всіх опитувати..
Опа до Любі свині
Показати IP
14 Лютого 2020 17:16
ну тут палка з двома кінцями. аналогічно буває коли якийсь мажор вчинив простим людям біду і відкупився - тоді ні мусора, ні судді нічого не бачать і не знають. ця ситуація лише підтверджує їхню продажність, маєш трошки грошей - можеш відкупитися від криміналу, маєш багато грошей - можеш ігнорувати міську раду обласного центру, маєш дох. грошей - вертиш країну як хочеш)
Анонім
Показати IP
14 Лютого 2020 14:33
Влада доведе той народ, що він як зірветься, то буде біда..
Ви що не розумієте, що проблема не в базарі, а в безробіті, як не крутіть для сотні сімей це місце їх єдиного прибутку...ось люди й боряться до останнього, за ті копійки, щоб прогодувати сім'ю.
Ви скажете, хай переїжають на новий ринок, щоб переїхати на новий ринок, потрібно найняти підйомника, машину, щоб це все погрузити і перевезти, а це коштує грошей..
По друге на новому ринку зовсім не має покупців, а це означає, що й не має заробіткив, а так як продавці останні роки зароблять і так копійки, вони мають бачення, що на новому ринку вони і цього не будуть мати..а ціни то на все розтуть з шаленою швидкістю, ось вони і боряться, як би й боровся кожен з нас.
Хоча з іншого боку парк, старе місто і такий бардак.., як на мене та влада яка сидить в кабінетах, могла б придумати щось справді цікаве, щоб навести порядок і не довести до зобожіня сотні сімей
Анонім
Показати IP
14 Лютого 2020 14:34
Почекайте,зараз збігаю за пивом,попкорном...не пишіть без мене.Реальне шоу,бо ці серіали по тв вже надоїли.
Народ до Анонім
Показати IP
14 Лютого 2020 18:04
Давай спробуємо навпаки, тобі погрожуватимуть, а ти будеш єхидно либиттся
Анонім до Анонім
Показати IP
16 Лютого 2020 20:44
Давайте збір коштів організуємо тим неробам-базарникам. Це ж сама злиденна частина суспільства!!!!
Читач
Показати IP
14 Лютого 2020 14:52
Це вже порушує всі межі! Криміналітет не криючись диктує власні закони! Держпосадовиця потребує спеціальної особистої охорони від держави! І не від поліції!!! Від СБУ чи інших спецслужб.
Лучанин
Показати IP
14 Лютого 2020 15:39
Як варіант, можна взяти можна взяти лучанам цих "нещасних" 100 сімей на довічне утримання
ольга до Лучанин
Показати IP
15 Лютого 2020 09:55
Ви так і зробите. З чиїх податків будуть здійснюватись виплати по безробіттю?
Народна прокуратура
Показати IP
14 Лютого 2020 16:00
СБУ що, охоронна фірма? Може, для неї ще миротворців ООН ввести?
Народ
Показати IP
14 Лютого 2020 17:07
Як би там не було, але це вже перебор, погрози повинні бути негайно притягнуті до відповідальності, тим паче дитині.
Народ міста
Показати IP
14 Лютого 2020 17:20
А давайте підтримаємо нашу владу і хай навіть деколи неправих муниціпалів, давайте станемо на ринку на підтримку знесення цього гадюшника, і допоможемо це зробити, фіксуючи все на відео та в рамках закону
Остап Вакарчук
Показати IP
16 Лютого 2020 09:46
Вам ті, що побоюються бути викритими, розвідники ви наші у лапках, ніколи не вдастся скомпроментувати муніципальну дружину, як одну із небагатьох владних структур, що бажає нашому рідному місту порядку більше за всіх, і котра виступає від більшості мешканців Луцька тою силою, яка думаю завершитиь переселення старого ринку на нове місце.
Буде Вам щастя
Показати IP
17 Лютого 2020 11:24
Засрали пів Луцька своїм базаром,на рахунок крана неприбідняйтеся,просто у Вас нема бажання їхати на нове місце,а на рахунок щ о немає клієнтів на новому місті,це явище тимчасове за умови що всі переїдуть,і тоді всі підтянуться,і буде Вам щастя!!!
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52