USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Нічна погоня й побиті авто: 8 екіпажів патрульних ловили сина екс-силовика

3 Червня 2017 09:40
У Луцьку вночі син колишнього силовика втікав за кермом авто від поліції, при цьому протаранив поліцейські Тойоту Пріус та позашляховика Ісузу. Молодика з пасажирами затримали, після тривалої погоні по Луцьку, в селі Липини.

Про це написав активіст «Самооборона Волині» Олександр Ніколайчук на своїй сторінці у Фейсбуці.

З його слів, о 3:10 ночі 3-го червня, розпочалася погоня за автомобілем білого кольору, водій якого порушив Правила дорожнього руху та втікав від правоохоронців.

«Погоня за автомобілем білого кольору, що порушив ПДР та розпочав втечу від патрульних. Зібрав на себе усього разом вісім патрульних автомобілів міста. Круги по Луцьку: Київський майдан, Відродження, Теремнівська, с. Липини, Молоді, Гордіюк, Ківерцівська, с. Прилуцьке, с. Липини, там і затримано. Під час переслідування протаранив поліцейські Тойоту Пріус та позашляховика Ісузу», - написав Ніколайчук.

Молодиків затримали. Вони, зі слів самооборонівців, наймімовірніше перебували у стані наркотичного сп’яніння.

«Усі, хто був в авто, затримані. Повезло, що не підстілені. Усі "відомі нічні герої". На перший погляд перебувають у стані наркотичного сп'яніння. Водій уже позбавлявся водійського посвідчення. Висновків у свої 28 не зробив, лише ганьбить ім'я свого батька, колишнього співробітника силового підрозділу», - йдеться у дописі.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗАТРИМАНИЙ УНОЧІ СИН ЕКС-СИЛОВИКА І РАНІШЕ ВЛАШТОВУВАВ П’ЯНІ «ГОНКИ» ЛУЦЬКОМ

Як повідомляє Волинь24, затриманий у ніч на суботу водій, мешканець села Липини Андрій Бутовець зізнався, що перед тим, як сісти за кермо, вживав пиво і коньяк.Водій пояснив, що втікав, бо злякався. «Хто би не злякався?! Сто п’ятдесят машин за тобою їздить! Любий би злякався!» - казав він поліцейським.


При цьому, як пише Волинь24, його адвокат Анатолій Вічинюк стверджує, посилаючись на результати медичної експертизи, що він не був у стані алкогольного сп'яніння. Щодо того, чи вживав чоловк наркотики, інформація наразі не підтверджена і не спростована.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Лучанин Показати IP 3 Червня 2017 09:44
Таточко хто цього телепня?
Лучанин до Лучанин Показати IP 3 Червня 2017 12:27
Бутовець Юрій Васильович-барига а не силовик. До 25 "послужив" у військовій розвідці і "пішов" на пенсію (порішав)..
34 до Лучанин Показати IP 5 Червня 2017 09:04
Так ці неадекватні наркоші вже ж не вперше літають на авто, гарно батьки виховали
Вася Показати IP 3 Червня 2017 09:57
За придурків не заступаюсь, але глузд має переважати, 8 екіпажів Карл!+"майже поліція" самооборони *-?екіпажів тка б’ють Приуси ті Ісузи щоб нові Mitsubishi отримати,(добре що нікого не вбили), чи як казав Вовченко, комусь хочеться "Екшну"!
Арсен Показати IP 3 Червня 2017 10:01
за що затримали пасажирів? застосували до них силу та спецзасоби, порушник в даному випадку є водій!! що порушили пасажири...?
Ігор до Арсен Показати IP 3 Червня 2017 10:35
пасажири- співучасники злочину.
Джек до Ігор Показати IP 3 Червня 2017 11:41
Якім це образом вони співучасники?якшо маршутчик порушив,то тебе штрафувати,дя?ел!
Анонім Показати IP 3 Червня 2017 10:28
33-й в цей момент не спав (проснувся). Капець... Коли вже їм буде СЕРЙОЗНА покара?
Ющик В.М Показати IP 3 Червня 2017 10:42
Так і повинно бути , мажорам Волині ...!!! Поліціянти молодці !!! Уважуха !!!
К. лучанин Показати IP 3 Червня 2017 11:18
РЕПЛІКА: Є народна говірка- В СІМЇ НЕ БЕЗ УР*ДА! Це я про цього синка, який позорить батька.
Крук Показати IP 3 Червня 2017 11:24
І шо, ніхто не засняв на відео цю епічну гонитву???
? Показати IP 3 Червня 2017 11:32
Пьяним та наркоманам за кермом,треба хребти ламати,щоб більше не їздив...а Права нехай залишаються ...
прокурор Показати IP 3 Червня 2017 12:34
Адвокат Вічинюк Анатолій ***** ***** бо стверджує це ***** було не пяне а лише в стресовому стані. Його ще треба нагородити за пережитий стрес. А суд знов випустить. Така наша держава
Петро Показати IP 3 Червня 2017 12:40
Прохання підтрмати петицію за адресою: e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/911
Знаючий Показати IP 3 Червня 2017 13:04
Юра! Ти ж нормальний мужик! Чого ти не можеш цього покидька перевиховати???
) до Знаючий Показати IP 3 Червня 2017 14:46
Який "нормальний мужик" дасть сісти за кермо цьому дал...бу?? ispolinу тому. які батьки, такий і син.
Бета Показати IP 3 Червня 2017 13:16
Років 5 назад ця тварина на Соборності збила людину на смерть на червоному авео...видно не дійшло...
Ігор луцький до Бета Показати IP 3 Червня 2017 13:43
Він тоді ще слідаком працював на Грибоєдова.Як би не батько,то з тюряги не вилазив.
Не пройшло и пол год Показати IP 3 Червня 2017 13:27
https://www.volynnews.com/news/extreme/u-lutsku-zatrymaly-honshchykiv-na-leksusi/
Знаю Показати IP 3 Червня 2017 15:10
Бутовець постійно гатовий їздить.згадати тільки його лексуса з номерами Исполин. Постійно літала і постійно побита.
Мухомор Показати IP 3 Червня 2017 20:26
Юра нормальный и адекватный мужик,только окружение у него гнилое и сынок еще жизнь преукрашивает. Юра держись.
відомо Показати IP 3 Червня 2017 20:26
Та він взагалі багато чудить...
Олег Показати IP 3 Червня 2017 22:54
- 2 екипажа )
небайдужа Показати IP 4 Червня 2017 10:22
Так це ж був квест! Папік порєшает ! Ганьба !!!