USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Затриманий уночі син екс-силовика раніше влаштовував п’яні «гонки» Луцьком

3 Червня 2017 16:02
Андрія Бутовця, сина екс-силовика, який сьогодні вночі тікав від патрульних, і раніше затримували за п’яну їзду вулицями Луцька. Зокрема, опинився в наручниках за порушення правил дорожнього руху 4 серпня 2015 року біля заправки «WOG», що у районі гіпермаркету «Там Там».

Тоді, нагадаємо, працівники Державтоінспекції разом із бійцями громадського формування «Варта порядку» затримали автомобіль із номерами «Lexus», який роз’їжджав вулицями міста на великій швидкості, - молодики проїжджали на червоне світло та підрізали бус. Водія відправили у наркологічний диспансер, однак він відмовився проходити експертизу.



Сьогодні ж уночі Андій Бутовець втікав за кермом авто від поліції, при цьому протаранив поліцейські Тойоту Пріус та позашляховика Ісузу. Вісім екіпажів патрульних ловили його по всьому місту. Після тривалої погоні молодика з пасажирами затримали в селі Липини, де він мешкає. Згідно з повідомленням Волинь24,, водій зізнався, що перед тим, як сісти за кермо, вживав пиво і коньяк. Натомість його адвокат Анатолій Вічинюк стверджує, посилаючись на результати медичної експертизи, що він не був у стані алкогольного сп'яніння.


Як інформують у прес-службі патрульної поліції Луцька у Твіттері, на водія, зупиненого в Липинах після погоні, складено 2 протоколи. патрульні зазначають , що водій тверезий.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Вікінг Показати IP 3 Червня 2017 16:05
Нечисть
Сусід до Вікінг Показати IP 5 Червня 2017 09:09
Взагалі не розумію як можна бути таким де..білом у стільки років, але що тут дивного наркотики розум сушать, а цей постійно під кайфом
? Показати IP 3 Червня 2017 16:12
За що карати?Вонижедіти хоть і пьяні...Такі на Майдані куралесили
! до ? Показати IP 3 Червня 2017 23:47
Майдан і вони, це протилежні речі! Так само як мозг і ти, речі взаємновиключні!
троль Показати IP 3 Червня 2017 16:43
який в *опу екс силовик.. ?? перестаньте приплітати його до органів.. Да.. звязки з прокуратурою і суддями там сильні.. але він ніколи не працював в органах..
Лучанка Показати IP 3 Червня 2017 18:23
Мамо так він же ***** ваш синочок
Да Показати IP 3 Червня 2017 20:46
Які зв'язки?!!!!!! Що це взагалі ? Одним можна бути рівнішими перед законом? Коли ми цього позбудемося? Силовики? Яким держава тобто народ дав повноваження....а вони використовують їх для безпрредєлу...Ганьба!!!!!!!!
Г Показати IP 3 Червня 2017 23:39
Бачив я те ЧИПИРАДЛО неслося по Відродженню як дике, на заправках частий гість корчить з себе молодого вєлікого рєшалу. ЧМ*
Акела до Г Показати IP 3 Червня 2017 23:51
Шось рішив, чи тупо балаболить?
234 Показати IP 4 Червня 2017 00:01
Без папіків вони - повне зіро. Жаль їх.
Шурка Показати IP 4 Червня 2017 00:49
коментар було видалено
Анонім Показати IP 4 Червня 2017 09:46
Нічого йому не буде, він Бояр, а ви всі бидло, має право їздити обдолблений фєном, а поліція ще раз доказує свою некомпетентність і безавторитетність.
Ігор луцький Показати IP 4 Червня 2017 11:46
Кругом втюють екс-силовик тому ,що треба рейтінг підняти,а людям дуже подобається коли звучить екс-мент,держслужбовець,депутат...ітд.Нема значення,що та людина може років 15-20 вже там не працює.Маркетінговий хід.Не думайте ,що я його виправдовую.
Україна -руїна Показати IP 4 Червня 2017 12:24
це країна корупції і бардаку ... а ми всі цей бардак і безпредел породжуємо і підтримуємо ... Ми хто що хоче те і робимо не думаючи про наслідки, бо знаємо, що не будемо наказані :- за кермом п'яний - відкупишся в суддів , зробив зло - знову ж відкупишся в суддів , накосячив короче фігня- відкупишся за гривні чи долари в суддів .... ОТАКА ФІГНЯ МАЛЯТА !!! БОГ СУДДЯМ СУДДЯ- ВОНИ БАБЛО КРИШАТЬ І ЧХАЛИ НА ВСЕ !!! ДЕ РЕФОРМИ В ПРАВООХОРОННИХ СТРУКТУРАХ -? А НЕМАЄ ЇХ - БО КРУГОМ БАРИГИ І БАНДИТИ !!! МИ ВСІ ЗАЛОЖНИКИ КОРУПЦІЇ наЦицерон сказав: - Безнаказааність породжує зло і корупцію! РОКІВ !!!
Психушка на Україні Показати IP 4 Червня 2017 13:22
Короче не Україна, а САМАЛІ...
НОНА Показати IP 5 Червня 2017 16:06
І що змінилося після революції гідності? Багаті залишилися багатими, бідні бідними, а в Україні для багатих ВСЕ. Ось така правда брати мої. Слава Україні!