USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Ніякого будівництва там не буде», – Недопад про ділянку на Ковельській

19 Лютого 2020 09:33
Як запевнили в Луцькій міській раді, ніякого будівництва на проблемній земельній ділянці, що на вулиці Ковельській, не буде вестися. Найближчим часом ділянку планують обгородити, аби автомобілі туди не змогли заїхати.

Про це йшлося 19 лютого під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Під час доповіді керівника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Владислава Троця член виконкому Ігор Алєксєєв поцікавився долею будівництва на вулиці Ковельській та запитав, чи взагалі відділ видавав якісь дозволи.

«Для того, щоб розпочати будівництво потрібно звернутися за узгодженням містобудівних умов. Містобудівних умов і обмежень на цій ділянці немає. Також за видачею містобудівних дозволів ніхто не звертався», – розповів Владислав Троць.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад зазначив, що муніципали працюють там, адже автомобілі, які заїжджають на ділянку, засмічують проїжджу частину.

Він розповів, що найближчим часом департаменту ЖКГ доручать огородити ділянку, аби жодні автомобілі туди не заїжджали.

«Ніякі будівельні роботи там відбуватися не будуть», – наголосив Григорій Недопад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Отакої Показати IP 19 Лютого 2020 10:06
А що нам про це скаже "товарищ"Козюра.Тобто вони без дозволів загадили територію біля річки і продовжують і всі про це знають,але мовчать.Хто відшкодує збитки і поверне все в первинний вигляд???
ІЗАБЕЛЛА,,з анекдоту Показати IP 19 Лютого 2020 10:43
Для чого ж тоді туди звозилося будівельне сміття і земля, нищився тротуар, знімалися відбійники, розвезли траву і накатали дорогу під мостом на Ковельськів? Хто відшкодує збитки? Де славні луцькі екологи?
ваня Показати IP 19 Лютого 2020 11:08
Тобто коли працює пара бульдозерів і днями возять грунт це не будівельні роботи? Та щей в 30 метровій смузі річки будівництво там є і буде.
свг Показати IP 19 Лютого 2020 11:31
щось той недопад та не в попад
Y Показати IP 19 Лютого 2020 11:40
Архітектурний проект з рекреаційною зоною і торговим центром кагбе вже просто так зробили по фану?
Їван Показати IP 19 Лютого 2020 12:00
С*и в очі, а кажуть, шо то роса божа !
Вася Показати IP 19 Лютого 2020 12:14
Ділянка в приватній власності. І ні екологи, ні міська рада не заборонить там будувати
Анонім до Вася Показати IP 19 Лютого 2020 13:13
дуже цікаво як прибережна зона могла опинитися в приватній власності.
Бо Вася Показати IP 19 Лютого 2020 12:53
Ти дійсно - Вася ! Який ти щасливий, шо ти не знаєш, який ти дурний !
Полішук Показати IP 19 Лютого 2020 14:14
Кадастровий номер: 0710100000:11:163:0002 Тип власності: Приватна власність Цільове призначення: 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі для будівництва та обслуговування торгово-розважального комплексу Площа: 0.429 га
До Полішук Показати IP 19 Лютого 2020 15:41
Є акт - то нехай і тішиться! А для того, щоби розпочати будівництво треба отримати відповідні дозвільні документи, яких станом на сьогодні - НЕМА ! Те, що сьогодні робиться на майданчику - то самовільщина !!!
Остап Вакарчук Показати IP 19 Лютого 2020 16:33
Та засипати ту нещасну річку Стир і все. Прийшла пора перевернути не тільки історію на Волині, а і переробити землю та водні грунти, зневодити зовсім грунтовий профіль та деградувати рослинний покрив, що врешті решт, може призвести до зникенння нашої тисячолітньої річки Стир - тобто це прямий шлях до опустелення краю. Не варто лучанам закривати очі на акти вандалізму від забудовників, пов’язані зі знищенням природи.
Станіславський Показати IP 20 Лютого 2020 12:39
Не вірю ні одному слову цієї "влади".
лучанка до Станіславський Показати IP 21 Лютого 2020 09:20
Здається там були суди. Центр відпочинку чи армянський чи грузинський. Козюра все знає 100 відсотків, як і влада. Раніше Стир (до зміни русла) розпливався і затоплював школу. Будинки- висотки на Набережній скоро розповзуться. Стіни школи № 3 і "Зосі" скріплені,Ковельська будинок №9 викачується вода,котельня скріплена